Форум
Ласкаво просимо, Гість
Привіт! Вхід або Реєстрація.    Забули пароль?
RE: Вибрики менталітету (1 переглядає) (1) Гість
Кам'янецька влада...
Донизу Відповісти Улюблений для: 0
ТЕМА: RE: Вибрики менталітету
#72560
Tiger (Користувач)
Флудер =)
Постів: 2204
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Вибрики менталітету 6 р., 6 міс. назад  
Потрапило в мій ранковий настрій. Класний український мотиватор)


 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#77363
Blackу (Модератор)
Модератор
Постів: 9534
graph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: Вибрики менталітету 6 р. назад  
Blacky. написала:
Цитата:
Дарян написав(ла):
Цитата:
Найменше хотілось би, аби наші діти приносили зі школи літературу, яка не тільки виправдує гомосексуалізм, а ще і рекламує.


А така література існує? (я навіть не питаю, чи її вже раптом не принесли якісь діти з якоїсь школи - я просто хочу побачити рекламу гомосексуалізму. Хоч маленьку. Хоч десь.

Даряне, ви таки небагата людина з поганою освітою :о)


На Флібусті поки що немає, але треба буде помоніторити ситуацію. З'явиться. Має з'явитися. Книга-ляпас небагатим і неосвіченим - Дік Свааб, "Ми - це наш мозок. Від матки до Альцгеймера".
Цитата:
немає жодного доказу, що середовище здатне вплинути на людську сексуальність. (...) гомосексуальність або трансгендерність залежать лише від генів і - сюрприз - перебування в утробі матері. Гомосексуалами не стають, лише народжуються. І, народившись, вмирають, тому що так само ніхто не стає гетеросексуальним.
Дослідження Свааб говорять про повну безглуздість будь-якої розмови про «пропаганду». Наука не знає прикладів гомосексуалів, які «вилікувалися», хоча зі зробленого з ними можна скласти експозицію немаленької катівні, аж до операцій на мозку і пересадки яєчок. Чоловік залишиться гетеросексуальним, якщо все дитинство наряджати його в жіночі сукні і змушувати грати з ляльками, але може вирости геєм в ідеальному чоловічому оточенні, якщо мати під час вагітності палила або дозволяла собі пропустити стаканчик. Ні концерт умовної Леді Гаги, ні читання умовного Жана Жене не здатні змінити нашу сексуальну орієнтацію. Зате ймовірність гомосексуальності зростає з числом вже народжених братів: це захисна реакція організму матері маскулінні речовини, які виробляє плід. У гомосексуальних парах часто виростають абсолютно гетеросексуальні діти. Середа - ні, гени - так, і варіантів немає.


І тут шматок книги:
Цитата:
Відомо багато структурних та функціональних відмінностей між мозком гомосексуалів і гетеросексуалів, які можуть виникнути тільки на ранній стадії розвитку. Довкілля після народження на це вже ніяк не впливає. Навіть англійські інтернати не призводять до більшого відсотку гомосексуальності серед дорослих. Я думав, що виліковування гомосексуалів - типова американо-християнська омана, але, на мій подив, вона, виявляється, має місце і в Нідерландах. У громадах п'ятидесятників проводять збори, щоб присутні вилікувалися молитвою одночасно від гомосексуальності і від ВІЛ-інфекції і могли потім одружитися з жінками з цієї громади. Це не тільки збиває з пантелику, але й становить велику небезпеку, бо ВІЛ-інфіковані думають, що вилікуються таким чином - і не приймають ліків.

Застаріла ідея, що ми вільні у виборі своєї сексуальної орієнтації і гомосексуальність - лише неправильний вибір, все ще завдає немало клопотів.


Бібліографія автора на гугл-букс вражає.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 13.11.2013 18:59 Редагував Blackу.
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
Нагору Відповісти
Працює на FireBoardОдержати останні повідомлення прямо на ваш робочий стіл