Форум
Добро пожаловать, Гость
Привет! Вход или Регистрация.    Забыли пароль?
Акція "Одягни вишиванку" (1 просматривает) (1) Гость
Що нового в Кам'янці-Подільському?
Вниз Ответить Избранное: 0
Сообщения темы: Акція "Одягни вишиванку"
#553
лок33 (Пользователь)
Новенький
Постов: 2
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Акція "Одягни вишиванку" 11 г., 5 мес. назад  
Хмельницька обласна організація КУН ініціює акцію
«Одягни вишиванку»
Хмельницька обласна організація Конгресу Українських Націоналістів виступила з ініціативою проведення акції «Одягни вишиванку».
Хмельницькі кунівці пропонують провести її в рамках відзначення Дня Прапора та 17-тої річниці від Дня Незалежності України. На адресу місцевої влади міст Хмельницького, Старокостянтинова, Кам’янця-Подільського, Шепетівки, Славути та Нетішина направлене звернення із пропозицією забезпечити безкоштовний проїзд комунальним транспортом жителям та гостям міст, які впродовж 23 та 24 серпня будуть одягненні у національний одяг (вишиванки, жовто-сині футболки). Пропонується також провести переговори із приватними перевізниками щодо реалізації даної ініціативи.
Минулого року обласна організація КУН вже виступала з подібною ініціативою, адресувавши своє звернення міським головам Хмельницького, Старокостянтинова, Кам’янця-Подільського. Тоді лише влада Кам’янця-Подільського підтримала проведення акції та забезпечила безкоштовний проїзд людям, одягненним у національний одяг. Влада обласного центру не підтримала заходи, посилаючись на брак коштів.
«Повторно ініціюючи акцію «Одягни вишиванку», сподіваємося, що місцева влада, визначених міст, підтримає нашу ідею і зробить усе можливе аби забезпечити проведення акції у своєму¸ – наголошує голова секретаріату Хмельницької обласної організації КУН Олександр Симчишин. – Ми переконані, що подібні заходи стануть надзвичайно важливими для популяризації національної символіки».
Прес-служба
Хмельницької обласної організації
Конгресу Українських Націоналістів

P.S. В момент, коли матеріал верстався до друку, надійшли відповіді на звернення КУНу від місцевої влади м.Кам’янця-Подільського (лист №2/02-09-1446) та м.Славути (лист № 678/01-В).
В них повідомляється, що ініціатива Конгресу підтримана, з приватними перевізниками Славута досягнуто порозуміння щодо безкоштовного перевезення людей, одягнутих у вишиванки. Підтримала акцію і Спілка вантажопасажирського транспорту Кам’янця-Подільського, а отже акція відбудеться!
 
Сообщение модератору   Зарегистрированный Зарегистрированный  
   | Для добавления сообщений, Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
Вверх Ответить
Работает на FireBoardполучить последние сообщения прямо на Ваш рабочий стол