Форум
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Акція "Одягни вишиванку" (1 viewing) (1) Guest
Що нового в Кам'янці-Подільському?
Go to bottom Post Reply Favoured: 0
TOPIC: Акція "Одягни вишиванку"
#553
лок33 (User)
Новенький
Posts: 2
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Акція "Одягни вишиванку" 11 Years, 9 Months ago  
Хмельницька обласна організація КУН ініціює акцію
«Одягни вишиванку»
Хмельницька обласна організація Конгресу Українських Націоналістів виступила з ініціативою проведення акції «Одягни вишиванку».
Хмельницькі кунівці пропонують провести її в рамках відзначення Дня Прапора та 17-тої річниці від Дня Незалежності України. На адресу місцевої влади міст Хмельницького, Старокостянтинова, Кам’янця-Подільського, Шепетівки, Славути та Нетішина направлене звернення із пропозицією забезпечити безкоштовний проїзд комунальним транспортом жителям та гостям міст, які впродовж 23 та 24 серпня будуть одягненні у національний одяг (вишиванки, жовто-сині футболки). Пропонується також провести переговори із приватними перевізниками щодо реалізації даної ініціативи.
Минулого року обласна організація КУН вже виступала з подібною ініціативою, адресувавши своє звернення міським головам Хмельницького, Старокостянтинова, Кам’янця-Подільського. Тоді лише влада Кам’янця-Подільського підтримала проведення акції та забезпечила безкоштовний проїзд людям, одягненним у національний одяг. Влада обласного центру не підтримала заходи, посилаючись на брак коштів.
«Повторно ініціюючи акцію «Одягни вишиванку», сподіваємося, що місцева влада, визначених міст, підтримає нашу ідею і зробить усе можливе аби забезпечити проведення акції у своєму¸ – наголошує голова секретаріату Хмельницької обласної організації КУН Олександр Симчишин. – Ми переконані, що подібні заходи стануть надзвичайно важливими для популяризації національної символіки».
Прес-служба
Хмельницької обласної організації
Конгресу Українських Націоналістів

P.S. В момент, коли матеріал верстався до друку, надійшли відповіді на звернення КУНу від місцевої влади м.Кам’янця-Подільського (лист №2/02-09-1446) та м.Славути (лист № 678/01-В).
В них повідомляється, що ініціатива Конгресу підтримана, з приватними перевізниками Славута досягнуто порозуміння щодо безкоштовного перевезення людей, одягнутих у вишиванки. Підтримала акцію і Спілка вантажопасажирського транспорту Кам’янця-Подільського, а отже акція відбудеться!
 
Report to moderator   Logged Logged  
   | The administrator has disabled public write access.
Go to top Post Reply
Powered by FireBoardget the latest posts directly to your desktop