Форум
Добро пожаловать, Гость
Привет! Вход или Регистрация.    Забыли пароль?
Акція "Одягни вишиванку" (1 просматривает) (1) Гость
Що нового в Кам'янці-Подільському?
Вниз Ответить Избранное: 0
Сообщения темы: Акція "Одягни вишиванку"
#553
лок33 (Пользователь)
Новенький
Постов: 2
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Акція "Одягни вишиванку" 11 г., 12 мес. назад  
Хмельницька обласна організація КУН ініціює акцію
«Одягни вишиванку»
Хмельницька обласна організація Конгресу Українських Націоналістів виступила з ініціативою проведення акції «Одягни вишиванку».
Хмельницькі кунівці пропонують провести її в рамках відзначення Дня Прапора та 17-тої річниці від Дня Незалежності України. На адресу місцевої влади міст Хмельницького, Старокостянтинова, Кам’янця-Подільського, Шепетівки, Славути та Нетішина направлене звернення із пропозицією забезпечити безкоштовний проїзд комунальним транспортом жителям та гостям міст, які впродовж 23 та 24 серпня будуть одягненні у національний одяг (вишиванки, жовто-сині футболки). Пропонується також провести переговори із приватними перевізниками щодо реалізації даної ініціативи.
Минулого року обласна організація КУН вже виступала з подібною ініціативою, адресувавши своє звернення міським головам Хмельницького, Старокостянтинова, Кам’янця-Подільського. Тоді лише влада Кам’янця-Подільського підтримала проведення акції та забезпечила безкоштовний проїзд людям, одягненним у національний одяг. Влада обласного центру не підтримала заходи, посилаючись на брак коштів.
«Повторно ініціюючи акцію «Одягни вишиванку», сподіваємося, що місцева влада, визначених міст, підтримає нашу ідею і зробить усе можливе аби забезпечити проведення акції у своєму¸ – наголошує голова секретаріату Хмельницької обласної організації КУН Олександр Симчишин. – Ми переконані, що подібні заходи стануть надзвичайно важливими для популяризації національної символіки».
Прес-служба
Хмельницької обласної організації
Конгресу Українських Націоналістів

P.S. В момент, коли матеріал верстався до друку, надійшли відповіді на звернення КУНу від місцевої влади м.Кам’янця-Подільського (лист №2/02-09-1446) та м.Славути (лист № 678/01-В).
В них повідомляється, що ініціатива Конгресу підтримана, з приватними перевізниками Славута досягнуто порозуміння щодо безкоштовного перевезення людей, одягнутих у вишиванки. Підтримала акцію і Спілка вантажопасажирського транспорту Кам’янця-Подільського, а отже акція відбудеться!
 
Сообщение модератору   Зарегистрированный Зарегистрированный  
   | Для добавления сообщений, Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
Вверх Ответить
Работает на FireBoardполучить последние сообщения прямо на Ваш рабочий стол