Форум
Ласкаво просимо, Гість
Привіт! Вхід або Реєстрація.    Забули пароль?
193 ОВК (1 переглядає) (1) Гість
Кам'янецька влада...
Донизу Відповісти Улюблений для: 2
ТЕМА: 193 ОВК
#57861
Paul (Користувач)
Свій
Постів: 389
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Копія

Справа № 2270/5900/12

e

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И



06 вересня 2012 року


м. Хмельницький



Хмельницький окружний адміністративний суд

в складі :


головуючого-судді

суддів


Блонського В.К.

Майстер П.М.
Козачок І.С.




при секретарі

за участі:

представника позивача

відповідача

представника відповідача


Варченко В.В.



Охоти Б.Б.

Білоуса П.Л.

Бокуліча В.П.



розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом Партії регіонів в особі уповноваженої особи Сільченко Надії Антонівни до Білоуса Павла Леонідовича про визнання дій протиправними, –

В С Т А Н О В И В:

Партія регіонів в особі уповноваженої особи Сільченко Н.А., звернулася в суд з позовом до відповідача в якому просить визнати протиправними дії голови окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 Білоуса Павла Леонідовича, а саме одноособовою, безпідставною відмовою члену окружної виборчої комісії у реалізації права про включення пропозиції до проекту денного, що є порушенням частин 1, 10 статті 33, частини 1 статті 35, частини 7 статті 36 Закону України "Про вибори народних депутатів України".

В обгрунтування позовних вимог позивач зазначає, що відповідач одноособово 31.08.2012 року під час засідання окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193, не мотивуючи свого рішення та не ставлячи пропозицію члена ОВК Остафійчук Т.В., на голосування, всупереч вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України" відхилив дану пропозицію.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав повністю, пояснивши суду, що 31.08.2012 року під час засідання окружної виборчої комісії членом окружної виборчої комісії Остафійчук Т.В., було внесено пропозицію перенести обговорення питання про затвердження кандидатур технічних працівників окружної виборчої комісії на слідуюче засідання окружної виборчої комісії. Така пропозиція члена окружної виборчої комісії всупереч вимогам виборчого законодавства головою окружної виборчої комісії на обговорення не була поставлена і не проголосована.

Відповідач, представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги не визнали повністю, пояснивши суду, що підстав вважати дії відповідача протиправними немає, оскільки при здійсненні функцій голови окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 він чітко дотримувався норм Закону України "Про вибори народних депутатів України" та норм Порядку ведення діловодства у виборчих комісіях та комісіях з референдумів.

Суд, заслухавши пояснення представника позивача, відповідача, представника відповідача, свідків, дослідивши матеріали справи вважає, що позов задоволенню не підлягає з таких підстав.

В судовому засіданні встановлено, що Сільченко Надія Антонівна згідно посвідчення № УП-826 виданого 11 серпня 2012 року Головою Центральної виборчої комісії є уповноваженою особою Партії регіонів в одномандатному виборчому окрузі № 193, та згідно статті 12 Закону України "Про вибори народних депутатів України" № 4061-IV від 17.11.2011 року дана партія є суб'єктом виборчого процесу.

Відповідач - Білоус Павло Леонідович згідно посвідчення № ОВК-3457 виданого 26 серпня 2012 року Головою Центральної виборчої комісії є головою окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 193, та згідно статті 12 Закону України "Про вибори народних депутатів України" № 4061-IV від 17.11.2011 року, є представником суб'єкта виборчого процесу.

Із пояснень сторін вбачається, що 31.08.2012 року відбулось засідання окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі №193 під головуванням Білоуса Павла Леонідовича, в якому як член виборчої комісії приймала участь Остафійчук Т.В.

Відповідно до частини 1 статті 33 Закону України “Про вибори народних депутатів України” виборча комісія є колегіальним органом. Основною формою роботи виборчої комісії є засідання, яке скликається головою комісії, в разі його відсутності - заступником голови, а в разі відсутності голови та його заступника - секретарем комісії.

Частиною 10 статті 33 Закону рішення виборчої комісії приймається відкритим голосуванням більшістю голосів від складу комісії, крім випадків, передбачених цим Законом.

Відповідно до частини 1 статті 35 Закону України “Про вибори народних депутатів України”(далі –Закон) документування діяльності окружних виборчих комісій здійснюється в порядку, встановленому статтею 35 вказаного Закону та порядком ведення діловодства виборчих комісій, який затверджено Центральною виборчою комісією.

Пунктами 1, 2 частини 7 статті 36 Закону передбачено, що член виборчої комісії має право брати участь у підготовці питань, що вносяться на розгляд виборчої комісії, виступати на засіданнях виборчої комісії, ставити іншим учасникам засідання запитання щодо порядку денного, вносити пропозиції з питань, віднесених до повноважень комісії.

Відповідно до пунктів 2.4, 2.5, 2.6 Порядку ведення діловодства у виборчих комісіях та комісіях з референдумів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії № 350 від 15.09.2010 року (далі Порядок), проект порядку денного засідання комісії готує секретар комісії згідно з планом роботи та за дорученням голови комісії, а також з урахуванням пропозицій членів комісії, як правило, не пізніше ніж за день до засідання.

Порядок денний після його погодження з головою комісії секретар комісії в обов'язковому порядку разом з інформацією про час і місце проведення засідання доводить до відома членів комісії, як правило, не пізніше останнього дня перед днем проведення засідання, а в день, що передує дню виборів, референдумів, та в день виборів, референдумів - негайно.

Про порядок денний засідання комісії та час і місце його проведення повідомляються, як правило, не пізніше останнього дня перед днем засідання комісії засоби масової інформації та особи, які мають право брати участь у засіданні комісії, а також обов'язково повідомляються особи, запрошені на засідання комісії.

Згідно з пунктом 2.15 Порядку ведення діловодства у виборчих комісіях та комісіях з референдумів проект порядку денного обговорюється на початку засідання комісії. При цьому питання, внесене до порядку денного, може бути вилучене з нього за ініціативою членів комісії, про що приймається окреме рішення.

Пункти 2.16, 2.17, 2.18 Порядку передбачають, що проект порядку денного за пропозиціями членів комісії та рішенням комісії може бути доповнено питаннями під час його обговорення.

Проект порядку денного затверджується або відхиляється після його колегіального обговорення за рішенням комісії.

Комісією може також бути прийнято рішення про перенесення розгляду додатково запропонованих питань на наступні засідання комісії.

Аналіз зазначених норм Закону України “Про вибори народних депутатів України”, Порядку ведення діловодства у виборчих комісіях та комісіях з референдумів, дає підставу суду зробити висновок про те, що немає прямої законодавчої заборони членам виборчих комісій вносити пропозиції до порядку денного протягом будь-якої стадії проведення засідання окружної виборчої комісії, а не тільки під час його обговорення та затвердження, тому відповідно член виборчої комісії може вносити такі пропозиції протягом усього часу проведення засідання окружної виборчої комісії.

Із пояснень відповідача, його представника, свідків Галагодзи Н.Б., Акимовича С.Г., судом встановлено, що при проведенні засідання окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 193, яке відбулося 31.08.2012 року до комісії не надходили пропозиції від члена окружної виборчої комісії Остафійчук Т.В., до проекту порядку денного засідання виборчої комісії про перенесення обговорення питання про затвердження кандидатур технічних працівників окружної виборчої комісії на слідуюче засідання окружної виборчої комісії і що така пропозиція члена окружної виборчої комісії всупереч вимогам виборчого законодавства головою окружної виборчої комісії на обговорення не була поставлена і не проголосована.

Об'єктивно пояснення сторони відповідача та його свідків підтверджується протоколом № 2 засідання окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 193 від 31.08.2012 року, в якому відсутні зафіксовані пропозиція Остафійчук Т.В., як члена виборчої комісії по зазначеному питанню, а також певні дії голови виборчої комісії по вирішенню такої пропозиції.

Суд при вирішенні спору не бере до уваги пояснення представника позивача та пояснення свідків Остафійчук Т.В., Зозулі О.О., Пилипчука В.М., Белінського В.М., про те, що при проведенні засідання окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 193, яке відбулося 31.08.2012 року до виборчої комісії надійшла пропозиція від члена окружної виборчої комісії Остафійчук Т.В., про внесення до проекту порядку денного засідання виборчої комісії питання про перенесення обговорення питання про затвердження кандидатур технічних працівників окружної виборчої комісії на слідуюче засідання окружної виборчої комісії і що така пропозиція члена окружної виборчої комісії всупереч вимогам виборчого законодавства головою окружної виборчої комісії на обговорення не була поставлена і не проголосована, так як такі пояснення не підтверджуються іншими дослідженими у судовому засіданні доказами, зокрема протоколом № 2 засідання окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 193 від 31.08.2012 року.

Крім того суд звертає увагу на те, що свідок Зозуля О.О., яка пояснила в суді, що до виборчої комісії надійшла пропозиція від члена окружної виборчої комісії Остафійчук Т.В., про внесення до проекту порядку денного засідання виборчої комісії питання про перенесення обговорення питання про затвердження кандидатур технічних працівників окружної виборчої комісії на слідуюче засідання окружної виборчої комісії і що така пропозиція члена окружної виборчої комісії всупереч вимогам виборчого законодавства головою окружної виборчої комісії на обговорення не була поставлена і не проголосована, вела протокол засідання виборчої комісії та підписала його як секретар засідання без будь-яких зауважень та окремих думок як це передбачено Порядком ведення діловодства у виборчих комісіях та комісіях з референдумів.

Також суд при вирішенні спору не бере до уваги акт від 31 серпня 2012 року, оскільки із змісту даного акту неможливо встановити яка пропозиція до порядку денного засідання комісії могла бути внесена членом виборчої комісії Остафійчук Т.В.

За таких обставин суд приходить до висновку, що підстав для визнання протиправними дій голови окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 Білоуса Павла Леонідовича, немає, тому позов слід вважати необгрунтованим та недоведеним дослідженими у судовому засіданні доказами і у його задоволенні необхідно відмовити.

На підставі наведеного, керуючись статтями 33, 35, 36 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, статтями 9, 11, 86, 159-163, 167, 172 КАС України, суд, -



П О С Т А Н О В И В:



У задоволенні позову відмовити.

Постанова суду може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Хмельницький окружний адміністративний суд протягом двох днів.

Постанова набирає законної сили в порядку статті 254 КАС України.

Повний текст постанови виготовлено 06 вересня 2012 року о 14 год. 50 хв.





Головуючий суддя

судді


/підпис/

/підпис/

/підпис/


В.К. Блонський

П.М. Майстер
І. С. Козачок

"Згідно з оригіналом" Суддя





В.К. Блонський
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 08.09.2012 09:23 Редагував Paul.
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#57863
Paul (Користувач)
Свій
Постів: 389
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Копія

Справа № 2270/5902/12

e

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И



05 вересня 2012 року


м. Хмельницький



Хмельницький окружний адміністративний суд

в складі :


головуючого-судді

суддів


Польового О.Л.

Ніколайчука М.Є.
Матущака В. В.




при секретарі

за участі:


Гук В.В.

представника позивача

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом Партії Регіонів в особі уповноваженої особи Сільченко Надії Антонівни до голови окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 Білоуса Павла Леонідовича про визнання дій протиправними, –



В С Т А Н О В И В:



Партія Регіонів в особі уповноваженої особи Сільченко Н. А. звернулася до суду з адміністративним позовом до голови окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 Білоуса П. Л. про визнання його дій протиправними.

В обґрунтування позовних вимог посилається на те, що 30.08.2012 року під час засідання окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 головою комісії Білоусом П. Л. було порушено п. 2 ч. 7 ст. 36 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, а саме: на засіданні позбавлено права голосу члена комісії Остафійчук Т. В. до кінця засідання . У позові просить визнати протиправними дії голови окружної виборчої комісії Білоуса П. Л.

У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги та просив суд їх задовольнити, посилаючись на викладені в позовній заяві обставини.

Відповідач в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином в порядку ст. 36, 37 КАС України.

Відповідно до ч. 2 ст. 172 КАС України неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає судовому розгляду, тому суд вважає за можливе розглянути справу у відсутності відповідача.

Заслухавши представника позивача, допитавши свідків, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази в їх сукупності, суд приходить до висновку, що адміністративний позов підлягає задоволенню з таких підстав.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язанні діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України.

В силу ст. 9 КАС України, суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України.

Відповідно до ч. 1 ст. 33 Закону України “Про вибори народних депутатів”виборча комісія є колегіальним органом. Основною формою роботи виборчої комісії є засідання, яке скликається головою комісії, в разі його відсутності - заступником голови, а в разі відсутності голови та його заступника - секретарем комісії.

Згідно ч. 10 ст. 33 Закону України “Про вибори народних депутатів”рішення виборчої комісії приймається відкритим голосуванням більшістю голосів від складу комісії, крім випадків, передбачених цим Законом.

Відповідно до ч. 1, ч. 2 ст. 35 Закону України “Про вибори народних депутатів”документування діяльності окружних та дільничних виборчих комісій здійснюється у порядку, встановленому цією статтею та порядком ведення діловодства виборчих комісій, який затверджується Центральною виборчою комісією. На засіданні виборчої комісії ведеться протокол засідання, який веде секретар комісії. За відсутності секретаря комісії чи у разі невиконання ним своїх повноважень на засіданні комісія обирає зі свого складу секретаря засідання, який виконує обов'язки секретаря комісії на відповідному засіданні та при оформленні документів засідання. Протокол засідання комісії підписується головуючим на засіданні та секретарем комісії (чи секретарем засідання). Протокол засідання комісії надається для ознайомлення членам комісії на їх вимогу не пізніше наступного засідання комісії, при цьому член комісії має право його підписати. Протокол засідання комісії може бути наданий для ознайомлення суб'єкту виборчого процесу на його вимогу не пізніше наступного засідання комісії.

Згідно ч. 6 ст. 35 Закону України “Про вибори народних депутатів”з питань поточної діяльності комісія може приймати протокольні рішення, зміст яких заноситься до протоколу виборчої комісії та не оформлюється окремим документом.

Відповідно до п. 1, п. 2 ч. 7 ст. 36 Закону України “Про вибори народних депутатів”член виборчої комісії має право брати участь у підготовці питань, що вносяться на розгляд виборчої комісії; виступати на засіданнях виборчої комісії, ставити іншим учасникам засідання запитання щодо порядку денного, вносити пропозиції з питань, віднесених до повноважень комісії.

Судом встановлено, що 30.08.2012 року під час засідання окружної виборчої комісії голова комісії Білоус П. Л. позбавив члена виборчої комісії Остафійчук Т.В. права на виступ до кінця засідання. Даний факт підтверджується актом про порушення виборчого законодавства від 30.08.2012 року та показами свідків Пилипчука В. М., Зозулі О. О., Остафійчук Т. В., які є членами окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 від різних партій, а також показами свідка Белінського В. М., також свідки зазначили що протокол засідання від 30.08.2012 року не вівся.

Частиною 2 ст. 71 КАС України встановлено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти позову.

З огляду на викладене суд вважає, що дії голови окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 є неправомірними, а тому позовні вимоги позивача підлягають до задоволення.

Керуючись ст. 158-163 КАС України, Законом України “Про вибори народних депутатів України”суд,-



П О С Т А Н О В И В:



Адміністративний позов задовольнити.

Визнати протиправними дії голови окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 Білоуса Павла Леонідовича, які виразилися у позбавленні 30.08.2012 року члена окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 Остафійчук Т. В. виступів на засіданні окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193.



Постанова суду може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Хмельницький окружний адміністративний суд протягом двох днів.

Постанова набирає законної сили в порядку статті 254 КАС України.









Головуючий суддя

судді


/підпис/

/підпис/

/підпис/


Польовий О. Л.

М.Є. Ніколайчук
В. В. Матущак

"Згідно з оригіналом" Суддя

Польовий О. Л.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 08.09.2012 09:25 Редагував Paul.
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#57864
Paul (Користувач)
Свій
Постів: 389
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Справа № 2270/5901/12

e

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И



05 вересня 2012 року


м. Хмельницький



Хмельницький окружний адміністративний суд

в складі :


головуючого-судді

суддів


Матущака В. В.

Польового О.Л.
Ніколайчука М.Є.




при секретарі

за участі:


Коновчук Т.В.

представника позивача: Охоти Б.Б.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом Партії регіонівв уповноваженої особи Сільченко Н. А. до Білоус Павла Леонідовича про визнання дій протиправними, –



В С Т А Н О В И В:



Партія регіонів в особі уповноваженої особи Сільченко Н. А. звернулася в суд з адміністративним позовом, в якому просить визнати протиправними дії голови окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 Білоуса П. Л.

В обгрунтування позовних вимог посилається на те, що 31.08.2012 року під час засідання окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 головою комісії Білоусом П.Л. було порушено п.2 ч.7 ст.36 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, а саме: Білоус П.Л. не поставивши на голосування членам комісії пропозиції Остафійчук Т.В., щодо проекту порядку денного, відмовив їй, та одноособово затвердив проект порядку денного засідання виборчої комісії, не винісши його на обговорення і затвердження комісією.

У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги та просив суд їх задовольнити, посилаючись на викладені в позовній заяві обставини.

Відповідач в судове засідання не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про дату та час судового розгляду справи. Відповідно до ч. 12 ст. 172 КАС України, неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає судовому розгляду.

Заслухавши представника позивача, допитавши свідків, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази в їх сукупності, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що 31.08.2012 відбулось засідання окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі №193.

Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язанні діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України.

В силу ст. 9 КАС України, суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України.

Відповідно до ч. 1 ст.33 Закону України “Про вибори народних депутатів України”(далі –Закон), виборча комісія є колегіальним органом. Основною формою роботи виборчої комісії є засідання, яке скликається головою комісії, в разі його відсутності - заступником голови, а в разі відсутності голови та його заступника - секретарем комісії.

Згідно ч. 10 ст. 33 Закону, рішення виборчої комісії приймається відкритим голосуванням більшістю голосів від складу комісії, крім випадків, передбачених цим Законом.

Відповідно до ст. 35 Закону, документування діяльності окружних виборчих комісій здійснюється в порядку, встановленому ст.35 вказаного Закону та порядком ведення діловодства виборчих комісій, який затверджено Центральною виборчою комісією.

Відповідно до ч.ч. 1,2 ст.35 Закону документування діяльності окружних та дільничних виборчих комісій здійснюється у порядку, встановленому цією статтею та порядком ведення діловодства виборчих комісій, який затверджується Центральною виборчою комісією. На засіданні виборчої комісії ведеться протокол засідання, який веде секретар комісії. За відсутності секретаря комісії чи у разі невиконання ним своїх повноважень на засіданні комісія обирає зі свого складу секретаря засідання, який виконує обов'язки секретаря комісії на відповідному засіданні та при оформленні документів засідання. Протокол засідання комісії підписується головуючим на засіданні та секретарем комісії (чи секретарем засідання). Протокол засідання комісії надається для ознайомлення членам комісії на їх вимогу не пізніше наступного засідання комісії, при цьому член комісії має право його підписати. Протокол засідання комісії може бути наданий для ознайомлення суб'єкту виборчого процесу на його вимогу не пізніше наступного засідання комісії.

Згідно ч.6 ст.35 Закону, з питань поточної діяльності комісія може приймати протокольні рішення, зміст яких заноситься до протоколу виборчої комісії та не оформлюється окремим документом.

Пунктом 1 ч. 7 ст. 36 Закону передбачено, що член виборчої комісії має право брати участь у підготовці питань, що вносяться на розгляд виборчої комісії, виступати на засіданнях виборчої комісії, ставити іншим учасникам засідання запитання щодо порядку денного, вносити пропозиції з питань, віднесених до повноважень комісії.

Згідно з п. 2.15 Порядку ведення діловодства у виборчих комісіях та комісіях з референдумів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії № 350 від 15.09.2010, проект порядку денного обговорюється на початку засідання комісії. При цьому питання, внесене до порядку денного, може бути вилучене з нього за ініціативою членів комісії, про що приймається окреме рішення.

Пункт 2.16 Порядку передбачає, що проект порядку денного за пропозиціями членів комісії та рішенням комісії може бути доповнено питаннями під час його обговорення, а відповідно до п. 2.17 - проект порядку денного затверджується або відхиляється після його колегіального обговорення за рішенням комісії.

Судом встановлено, що 31.08.2012, під час засідання окружної виборчої комісії, голова виборчої комісії Білоус П.Л., одноособово затвердив проект порядку денного засідання виборчої комісії, не винісши його на обговорення і затвердження комісією. Даний факт підтверджується актом про порушення виборчого законодавства від 31.08.2012 та показами свідків Белінського В. М., Пилипчука В. М, Зозулі О.О., Остафійчук Т.В., які є членами окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 від різних політичних партій.

Частиною 2 ст. 71 КАС України встановлено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

З огляду на викладені норми відповідачем не доведено правомірність його дій, а отже позовні вимоги позивача про визнання його протиправним підлягають до часткового задоволення.

З урахуванням викладеного, позовні вимоги, щодо визнання протиправними дій голови окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі №193 Білоуса П.Л. є обґрунтованими і підлягають до часткового задоволення.

Керуючись ст. ст. 158-163, 172 КАС України, Законом України “Про вибори народних депутатів України”суд, -





П О С Т А Н О В И В:



Позов задовольнити частково.

Визнати протиправними дії голови окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі №193 Білоуса Павла Леонідовича, в частині одноособового затвердження проекту порядку денного засідання виборчої комісії 31.08.2012.





Постанова суду може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Хмельницький окружний адміністративний суд протягом двох днів.

Постанова набирає законної сили в порядку статті 254 КАС України.



Повний текст постанови виготовлено 05 вересня 2012 року



Головуючий суддя

судді




В. В. Матущак

Польовий О. Л.
М.Є. Ніколайчук
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#57865
Blackу (Модератор)
Модератор
Постів: 9534
graph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Павло, а те саме, але людською мовою, а не бюрократизмами, і коротко? (якщо це щось важливе, звичайно).
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#57866
Paul (Користувач)
Свій
Постів: 389
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Копія

Справа № 2270/5903/12

e

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И



06 вересня 2012 року


м. Хмельницький



Хмельницький окружний адміністративний суд

в складі :


головуючого-судді

суддів


Блонського В.К.

Майстер П.М.
Козачок І.С.




при секретарі

за участі:

представника позивача

відповідача

представника відповідача


Варченко В.В.



Охоти Б.Б.

Білоуса П.Л.

Бокуліча В.П.



розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом Партії регіонів в особі уповноваженої особи Сільченко Надії Антонівни до Білоуса Павла Леонідовича про визнання бездіяльності протиправною, –



В С Т А Н О В И В:



Позивач звернувся в суд з позовом до відповідача в якому просить визнати протиправною бездіяльність голови окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі № 193 Білоуса Павла Леонідовича щодо організації роботи окружної виборчої комісії, а саме: у не вивішені постанови окружної виборчої комісії на стенді офіційних матеріалів комісії у визначений Законом України "Про вибори народних депутатів України" строк.

Свій позов позивач мотивує тим, що 29.08.2012 року відбулось засідання окружної виборчої комісії з приводу прийняття присяги членами виборчої комісії.

В порушення вимог частини 5 статті 35 Закону України "Про вибори народних депутатів України" відповідач 30.08.2012 року не забезпечив вивішення прийнятої 29.08.2012 року постанови на стенді офіційних матеріалів комісії для загального ознайомлення, хоча відповідальність за організацію та стан діловодства, а також дотримання Порядку ведення діловодства у виборчих комісіях покладається на голову комісії.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав повністю, пояснивши суду, що 29.08.2012 року відбулось засідання окружної виборчої комісії з приводу прийняття присяги членами виборчої комісії.

В порушення вимог частини 5 статті 35 Закону України "Про вибори народних депутатів України" відповідач 30.08.2012 року не забезпечив вивішення прийнятої 29.08.2012 року постанови на стенді офіційних матеріалів комісії для загального ознайомлення, хоча відповідальність за організацію та стан діловодства, а також дотримання Порядку ведення діловодства у виборчих комісіях покладається на голову комісії.

Відповідач, представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги не визнали повністю, пояснивши суду, що дійсно 29.08.2012 року було проведено засідання окружної виборчої комісії з приводу прийняття присяги членами виборчої комісії.

На стенді офіційних матеріалів виборчої комісії не вивішувались жодні постанови для загального ознайомлення, оскільки такі постанови 29.08.2012 року комісією не приймались, оскільки не було необхідності у прийняті постанов.

Суд, заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

В судовому засіданні встановлено, що 29 серпня 2012 року відбулось засідання окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 193 Хмельницької області з порядком денним: складання присяги членами окружної виборчої комісії, що сторонами не заперечується та об'єктивно підтверджується копією протоколу № 1 від 29 серпня 2012 року засідання окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 193 Хмельницької області, приєднаного до матеріалів справи.

Відповідно до частин 1, 10 статті 33 Закону України "Про вибори народних депутатів України" виборча комісія є колегіальним органом. Основною формою роботи виборчої комісії є засідання, яке скликається головою комісії, в разі його відсутності - заступником голови, а в разі відсутності голови та його заступника - секретарем комісії.

Рішення виборчої комісії приймається відкритим голосуванням більшістю голосів від складу комісії, крім випадків, передбачених цим Законом.

Частинами 1, 2, 3, 4, 6 статті 35 Закону України "Про вибори народних депутатів України" визначено, що документування діяльності окружних та дільничних виборчих комісій здійснюється у порядку, встановленому цією статтею та порядком ведення діловодства виборчих комісій, який затверджується Центральною виборчою комісією.

На засіданні виборчої комісії ведеться протокол засідання, який веде секретар комісії. За відсутності секретаря комісії чи у разі невиконання ним своїх повноважень на засіданні комісія обирає зі свого складу секретаря засідання, який виконує обов'язки секретаря комісії на відповідному засіданні та при оформленні документів засідання. Протокол засідання комісії підписується головуючим на засіданні та секретарем комісії (чи секретарем засідання). Протокол засідання комісії надається для ознайомлення членам комісії на їх вимогу не пізніше наступного засідання комісії, при цьому член комісії має право його підписати. Протокол засідання комісії може бути наданий для ознайомлення суб'єкту виборчого процесу на його вимогу не пізніше наступного засідання комісії.

Рішення виборчої комісії з розглянутого питання оформляється у формі постанови, яка повинна містити визначені обов'язкові реквізити.

Постанова підписується головою виборчої комісії (головуючим на засіданні) і секретарем виборчої комісії (секретарем засідання). Зміст та наскрізний номер постанови повинні бути відображені у протоколі відповідного засідання виборчої комісії.

Постанова, прийнята окружною чи дільничною виборчою комісією, вивішується на стенді офіційних матеріалів комісії для загального ознайомлення не пізніше ранку наступного дня після дня її прийняття, а прийнята напередодні дня голосування, у день голосування та під час підрахунку голосів, встановлення підсумків голосування, - не пізніш як через чотири години після завершення засідання виборчої комісії. Постанова, прийнята окружною виборчою комісією, надсилається до Центральної виборчої комісії для оприлюднення на її офіційному веб-сайті. Копія постанови, прийнята окружною чи дільничною виборчою комісією, засвідчена головою виборчої комісії чи його заступником і секретарем виборчої комісії та скріплена печаткою виборчої комісії, видається суб'єкту виборчого процесу, якого вона стосується, на його вимогу, не пізніше ніж через чотири години після її прийняття, а прийнята напередодні дня голосування та в день голосування - невідкладно. Стенд офіційних матеріалів комісії обладнується в приміщенні комісії у місці, вільно доступному для відвідувачів.

З питань поточної діяльності комісія може приймати протокольні рішення, зміст яких заноситься до протоколу виборчої комісії та не оформлюється окремим документом.

Аналіз вказаних норм Закону України "Про вибори народних депутатів України" дає суду підставу зробити висновок про те, що виборчою комісією на своїх засіданнях можуть прийматися рішення, які в залежності від вирішених питань оформлюються відповідно або у вигляді постанов, або у вигляді протокольних рішень.

Постанови виборчих комісій чи протокольні рішення повинні обов'язково оприлюднюватись шляхом вивішення на стенді офіційних матеріалів комісії для загального ознайомлення не пізніше ранку наступного дня після дня її прийняття.

Згідно пункту 4.8 Порядку ведення діловодства у виборчих комісіях та комісіях з референдумів постанова, протокольне рішення, прийняті комісією, не пізніше ранку наступного дня після засідання комісії, якщо інше не встановлено законом, вивішуються для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії, який обладнується в приміщенні комісії у місці, вільно доступному для відвідувачів. У цей же строк постанова комісії доводиться до відома суб'єктів виборчого процесу, процесу референдуму, яких вона стосується, громадянина, якщо його заява, скарга до комісії були предметом розгляду на відповідному засіданні комісії, та, у разі потреби, відповідних органів державної влади, органів місцевого самоврядування, виборчих комісій, комісій з референдуму, засобів масової інформації. Копія постанови, засвідчена головою комісії чи його заступником і секретарем комісії та скріплена печаткою виборчої комісії, видається суб'єкту виборчого процесу, якого вона стосується, на його вимогу в строки, встановлені відповідним законом України про вибори.

Всупереч вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України", Порядку ведення діловодства у виборчих комісіях та комісіях з референдумів протокольне рішення прийняте 29 серпня 2012 року на засіданні окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 193 Хмельницької області не було вивішено на стенді офіційних матеріалів комісії для загального ознайомлення у визначені строки.

Факт відсутності протокольного рішення виборчої комісії від 29 серпня 2012 року на стенді офіційних матеріалів комісії, який обладнується в приміщенні комісії у місці, вільно доступному для відвідувачів підтверджується також актами від 30.08.2012 року.

Відповідно до пункту 1.4 1.4. Порядку ведення діловодства у виборчих комісіях та комісіях з референдумів відповідальність за організацію та стан діловодства, а також за дотримання цього Порядку в комісії покладається на голову комісії.

Аналізуючи все в сукупності суд приходить до висновку, що позов обгрунтований та повністю доведений у судовому засіданні дослідженими доказами, тому його необхідно задовольнити і оскільки відповідач не забезпечив виконання норм виборчого законодавства, таку його бездіяльність необхідно визнати протиправною.

На підставі наведеного, керуючись статтями 33, 35 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, статтями 9, 11, 86, 159-163, 167, 172 КАС України, суд, -





П О С Т А Н О В И В:



Позов задовольнити.

Визнати протиправною бездіяльність голови окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 193 Білоуса Павла Леонідовича щодо організації роботи окружної виборчої комісії, а саме: у не вивішені протокольного рішення окружної виборчої комісії на стенді офіційних матеріалів комісії прийнятого на засіданні виборчої комісії 29 серпня 2012 року у визначений Законом України "Про вибори народних депутатів України" строк.



Постанова суду може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Хмельницький окружний адміністративний суд протягом двох днів.

Постанова набирає законної сили в порядку статті 254 КАС України.



Повний текст постанови виготовлено 06 вересня 2012 року о 17 год. 30 хв.





Головуючий суддя

судді


/підпис/

/підпис/

/підпис/


В.К. Блонський

П.М. Майстер
І. С. Козачок

"Згідно з оригіналом" Суддя





В.К. Блонський
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#57868
Paul (Користувач)
Свій
Постів: 389
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Blacky. написав(ла):
Цитата:
Павло, а те саме, але людською мовою, а не бюрократизмами, і коротко? (якщо це щось важливе, звичайно).


Коротко про мої "провини":

не вивісив на дошку оголошень рішення, якого не було в природі

позбавив слова до кінця засідання члена комісії на засіданні, яке не відбулось

одноосібно сформував порядок денний , що і мав зробити, як голова ОВК

ХАЙ ЖИВЕ УКРАЇНСЬКИЙ СУД, НАЙСПРАВЕДЛИВІШИЙ В СВІТІ!
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 08.09.2012 09:34 Редагував Paul.
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#57869
Blackу (Модератор)
Модератор
Постів: 9534
graph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
А якщо ригоаналів дустом спробувати вивести? Має ж на них якийсь засіб бути?
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#57870
Paul (Користувач)
Свій
Постів: 389
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
На жаль, я не маю права агітувати за чи проти когось із суб'єктів виборчого процесу. Просто подав рішення суду.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#57874
brenda (Користувач)
Флудер =)
Постів: 1829
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
М-дааа... Санта Барбара відпочиває. А це лише початок.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#57881
Paul (Користувач)
Свій
Постів: 389
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Ага, але все так не буде
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#57894
Поміркований (Користувач)
Новенький
Постів: 9
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Звичайно не буде, якщо усі дотримуватимуться виборчого закодавства, зокрема і Ви Павле.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#57898
sib (Користувач)
Свій
Постів: 474
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
А Ви всерйоз вважаєте, що нашого законодавства в якому один закон суперечить іншому, можна дотриматись?
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 09.09.2012 11:32 Редагував sib.
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#58036
Paul (Користувач)
Свій
Постів: 389
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Про подання щодо заміни голови окружної виборчої комісії
з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого
округу № 193 Білоуса П.Л.

До Центральної виборчої комісії 5 вересня 2012 року надійшло подання членів окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 193 про заміну голови цієї комісії Білоуса Павла Леонідовича, до якого додано протокол № 3 засідання цієї комісії від 4 вересня 2012 року. Крім того, 6 вересня 2012 року надійшло доповнення до вказаного подання з актами про виявлення порушень Закону України "Про вибори народних депутатів України".

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 26 серпня 2012 року № 604 "Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року" утворено окружну виборчу комісію з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 193 (далі – окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 193) у складі 18 членів комісії та призначено головою цієї комісії Білоуса Павла Леонідовича.

Відповідно до частини дев’ятої статті 37 Закону України "Про вибори народних депутатів України" у разі якщо голова, заступник голови або секретар виборчої комісії систематично не виконує покладені на нього обов’язки, відповідна окружна виборча комісія може звернутися до виборчої комісії, яка її утворила, з мотивованим поданням про його заміну, якщо за це проголосувало не менше двох третин членів складу комісії.

Згідно з пунктом 4.2 Роз’яснення щодо порядку внесення змін до складу окружних та дільничних виборчих комісій з чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 30 серпня 2012 року № 667, у разі якщо голова, заступник голови або секретар виборчої комісії систематично не виконує покладені на нього обов’язки, відповідна виборча комісія може звернутися до виборчої комісії, яка її утворила, з мотивованим поданням про його заміну, якщо за це проголосували не менше двох третин членів складу комісії. Подання вноситься за підписом голови, заступника голови виборчої комісії або головуючого на відповідному засіданні виборчої комісії та засвідчується печаткою цієї комісії. До подання додаються не менш як два рішення виборчої комісії про невиконання головою, заступником голови чи секретарем цієї комісії покладених на нього обов’язків, а також витяг із протоколу засідання виборчої комісії, на якому розглядалося питання про внесення такого подання.

Надіслане подання про заміну голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 193 Білоуса П.Л. на порушення зазначеного Роз’яснення не містить печатки цієї комісії, а також підпису голови, заступника голови або головуючого на відповідному засіданні виборчої комісії. Натомість вказане подання підписано секретарем окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 193 Тарнавською О.А. та одинадцятьма членами цієї комісії.

Крім того, до подання про заміну голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 193 Білоуса П.Л. не додано рішень цієї комісії про невиконання ним покладених на нього обов’язків.

Таким чином, подання про заміну голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 193 Білоуса П.Л. оформлено без дотримання вимог вищевказаних Закону та Роз’яснення.

Разом з тим, постановою Центральної виборчої комісії від 7 вересня 2012 року № 817 достроково припинено повноваження Білоуса П.Л. як члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 193 у зв’язку із внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу цієї виборчої комісії, та призначено головою окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 193 Мазурик Н.Г.

Отже, у Центральної виборчої комісії відсутні правові підстави для задоволення подання членів окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 193 про заміну голови цієї комісії.

Враховуючи викладене, відповідно до частини дев’ятої статті 37 Закону України "Про вибори народних депутатів України", Роз’яснення щодо порядку внесення змін до складу окружних та дільничних виборчих комісій з чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 30 серпня 2012 року № 667, керуючись статтями 11 – 13, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити у задоволені подання членів окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 193 про заміну голови цієї комісії Білоуса Павла Леонідовича.

2. Копію цієї постанови надіслати окружній виборчій комісії одномандатного виборчого округу № 193 та Білоусу П.Л.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії

Заступник Голови Центральної виборчої комісії А. МАГЕРА
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#58037
Paul (Користувач)
Свій
Постів: 389
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Поміркований написав(ла):
Цитата:
Звичайно не буде, якщо усі дотримуватимуться виборчого закодавства, зокрема і Ви Павле.


Ви здивуєтесь, напевно, але якраз я і дотримуюсь. На відміну від... там замість крапок має бути список із 13 осіб.

А щодо судів - почитайте постанови і посмійтесь. Продажність (чи залежнівть) суддів вже стало звичайним явищем в Україні.

Як вони можуть судити інакше, якщо позивач - ціла партія рігіонів, а відповідач - якийсь там БЮТівець?
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#58040
brenda (Користувач)
Флудер =)
Постів: 1829
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Ну добре, хоч так все обійшлося. Та чи буде продовження цієї "вєліколєпної" історії?
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#58041
brenda (Користувач)
Флудер =)
Постів: 1829
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Чекайте, Павле. А Це http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP028?PT001F01=900&pf7331=193 що таке??7
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#58042
Paul (Користувач)
Свій
Постів: 389
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
brenda написав(ла):
Цитата:
Ну добре, хоч так все обійшлося. Та чи буде продовження цієї "вєліколєпної" історії?


Буде. Дивіться з 29 серпня, а фінальні серії з 28 жовтня.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#58043
Paul (Користувач)
Свій
Постів: 389
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
brenda написав(ла):
Цитата:
Чекайте, Павле. А Це http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP028?PT001F01=900&pf7331=193 що таке??7


А це - нова голова ОВК. Підстрахувала мене партія, бо знала, що суди не винесуть справедливе рішення. Тепер від БЮТу - Мазурик Н.Г. дуже досвідчена особа.

А мене ці дебіли вивели з гри. Сподіваюсь ненадовго
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#58044
brenda (Користувач)
Флудер =)
Постів: 1829
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Та Мазурик Надію Григорівну я добре знаю. Але навіщо?
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
#58048
Paul (Користувач)
Свій
Постів: 389
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: 193 ОВК 7 р., 3 міс. назад  
Не зрозумів. Навіщо що? Уявіть, якби ЦВК прийняла інше рішення щодо мене, то б замість Мазурик вже була би головою ОВК Остафійчук або щось подібне. Вам це треба?
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Для додавання повідомлень, Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
Нагору Відповісти
Працює на FireBoardОдержати останні повідомлення прямо на ваш робочий стіл