Форум
Ласкаво просимо, Гість
Привіт! Вхід або Реєстрація.    Забули пароль?
ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! (1 переглядає) (1) Гість
Кам'янецька влада...
Донизу Відповісти Улюблений для: 0
ТЕМА: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!!
#79751
faina (Користувач)
Новенький
Постів: 1
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
Шановні викладачі, співробітники
і студенти університету!
Шостого вересня 2014 року вступив в силу новий закон «про вищу освіту», а 8 вересня завершився термін подання документів для обрання на посаду ректора Подільського державного аграрно-технічного університету.
Відповідно до оголошення, документи подали, на жаль, лише два претенденти, теперішній в.о. ректора (посланець та висуванець бувшого міністра-утікача Присяжнюка М.В.), регіонал відкритого типу, міліонер-хапуга Іванишин В.В. та завідувач кафедри університету, професор Данчук В.В., на адресу якого вже почалося гоніння та погрози зі сторони в.о. ректора і його оточення.
Нам не зрозуміло, яким законом користувалося Міністерство аграрної політики та продовольства України, коли прийняло документи на конкурс у людини, яка до 2012 року ніколи не працювала в вищих навчальних закладах і лише потім 1 рік керував в науково-дослідному інституті механізації та 1,5 роки в університеті біоресурсів і природокористування, з обох цих місць був звільнений зі скандалами.
Всі інші попередні його роки роботи в бізнесі і як неефективного чиновника не мають ніякого відношення до науки і освіти в ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.
Після подій на майдані, регіонал Іванишин В.В., маючи давно земельний бізнес (понад 5 тис. га ) в Борщові Тернопільської області, вирішив бути поближче до нього. Конкурс для Іванишина В.В., як він сам вихваляється, це лише чергова гра: «Київ кого захоче, того й призначить, були б великі гроші, а вони в мене є».Крім цього, як він зазначає, конкурсну комісію очолює його кум – заступник міністра Сень О.В., тому обов’язковий стаж роботи 10 років науково-педагогічної роботи зі слів міліонера Іванишина В.В. – це для простачків.
Не будучи ще обраним ректором, в травні місяці своїм розчерком пера, без рішення вченої ради університету, створив під себе, як невідомого економіста і очолив технічну кафедру «Транспортних технологій», тоді як поєднання двох і більше адміністративних посад заборонено, як старим так і новим законом «Про вищу освіту».
Також неочікувано, напередодні 1 вересня, він повідомив колективу, що вже відкрив навчальний інститут післядипломної освіти, чомусь знову без рішення вченої ради та необхідних для цього не менше 200 студентів лише денної форми навчання, посади директора і штату працівників.
При цьому, непрофесійно та грубо, для викладачів і студентів, понизив престижність підготовки фахівців інституту бізнесу і фінансів за 4 абсолютно різними напрямами підготовки, опустивши його до рівня економічного факультету.
За шість місяців «бурхливої» діяльності звільнив з роботи і провів незаконні переміщення понад 50 співробітників. Під його тиском станом на 1 вересня цього року покинули роботу 3 доктори наук, професори і 5 кандидатів наук, доцентів. На більш як 66 осіб професорсько-викладацького складу, які досягли пенсійного віку, серед яких 8 завідувачів кафедр, конкурс чомусь не оголошується. Але несподівано один оголосив і вже в липні протягнув через вчену раду на 5 років роботи завідувачем кафедри 63-річного пенсіонера, свого «шептуна» і пристосуванця Гораша О.С., до речі якого після цього ввів до складу конкурсної комісії Міністерства з виборів ректора, тобто під себе.
Всі інші викладачі, за вказівкою в.о. ректора, до 1 вересня написали заяви і він думає кого брати, чи не брати на роботу і то лише на один рік за контрактом (на сьогодні контрактів з ними немає). Зате його близький друг, 66-річний «консультант» по кадрах Бендера І.М. працює на двох посадах – директором до 25 років і ще завідувачем кафедри – зі словами підлабузництва: «як сказали наш ректор!».
Другим членом конкурсної комісії від університету, за поданням в.о. ректора, є його слуга і прихильник, теж відомий в місті регіонал, перший проректор Дуганець В.І.. Йому з барського плеча, тим же наказом, що і собі, теж без рішення вченої ради університету, пан Іванишин В.В. подарив нову кафедру «Тракторів і автомобілів» призначивши його ще й завідувачем. Це нонсенс і пряме порушення усіх законів і положень про вищу освіту на суміщення таких посад в ВНЗ.
Вперше за 95 років нашого навчального закладу, для дослідних і навчальних тварин різних видів і порід біотехнологічного і ветеринарного факультетів не заготовлено жодного кілограма сінажу і силосу, обі траншеї біля ферм порожні і на сьогодні в полі зелених кормів вже не має, але як каже пан Іванишин, великий «знавець» в галузі тваринництва: «Будемо годувати соломою або здамо на м’ясо». До речі, шість гектарів поля біля факультету ветеринарної медицини в цьому році взагалі не були засіяні, а заросли бур’янами.
Питання – на чому тоді вчити студентів, як з технології виробництва і переробки продукції тваринництва так і фахівців ветеринарної медицини, де буде база для наукової роботи викладачів, аспірантів і докторантів???
17 вересня викладачам видали 50% заробітної плати за вересень, з отриманих коштів видно, що вже зняті надбавки за науковий ступінь , вчене звання та науково-педагогічний стаж.
Цинічно, але саме в.о. ректора примусив усіх написати заяви, що нібито самі співробітники бажають працювати у вихідні дні.
Тому, вже оголосив про тримісячну відпустку за власний рахунок взимку для всіх співробітників, а студентам будуть вимушені канікули з відпрацюваннями влітку.
Колектив університету на порозі відчаю від неумілих та непрофесійних, проте принизливих та репресивних дій в.о. ректора відкритого регіонала Іванишина В.В., який, як видно, ніколи не працював керівником у вищих навчальних закладах і основне не може пробачити собі, що партія регіонів потерпіла фіаско. Амбіції, травля та склоки – основа його бізнесового життя.
Професорсько-викладацький склад добре знає його трудовий шлях, його професіоналізм як викладача і керівника, його приховані захисти кандидатської і докторської дисертацій чомусь саме по економіці для інженера-заочника та безпідставне одержання звання професора, знаємо також про підтасовку інших документів у Миколаївському НАУ і про його підроблений 10-річний науково-педагогічний стаж, якого немає і бути не могло.
Ми чекали на розуміння влади та рішення конкурсної комісії Міністерства про недопущення лже-професора, випадкового вченого та міліонера-бізнесмена Іванишина В.В. до виборів на посаду ректора нашого університету, але не відбулося, він іде далі. Та він забув, що закон «Про люстрацію» вступив в силу…, колектив оцінив!
Тому, зупинити його просування на посаду ректора зможемо лише ми – викладачі, співробітники і студенти нашого університету шляхом таємного голосування в актовій залі. Вибори ректора відбудуться 26 вересня 2014 року.
Український народ не пробачає нахабства і брехні, він завжди розумний, мудрий та єдиний своїми діями!

ДРУЗІ, ЗРОБИМО СВІЙ ВІРНИЙ ТА ВІЛЬНИЙ ВИБІР! НЕ ПОМИЛІТЬСЯ!
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79754
VIK (Користувач)
Флудер =)
Постів: 5101
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
Цитата:
Из нашего села
Корову, что я продал,
Уводят сквозь туман.

А реферат про іншого претендента буде, чи тільки хокку з танками?

да, дайте визначення терміну "відкритий регіонал" і чим він відрізняється від "закритого"
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 23.09.2014 19:53 Редагував VIK.
 
Не може воінствующеє нєвєжєство під проводом блатного нічтожества управляти Україною (с) УП
All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing
Je sais ou dorment les fusils Je sais ou s'arrete l'indulgence(с)
   | Тема заблокована.
#79755
Lasunka (Користувач)
Новенький
Постів: 3
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 23.09.2014 20:51 Редагував Lasunka. Причина: Помилка
   | Тема заблокована.
#79758
ХРОН (Користувач)
Освоївся
Постів: 26
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
VIK - в університеті навіть мова не йде про зустріч з колективами, висвітлення програм та автобіографій.
Звичайно виникає питання чому?
Напевно всетаки відповідь є у попереднього дописувача faina.
Сумно аж за край, але якщо він прийде до влади (Вас процитую) то в університет прийде песець
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79761
ХРОН (Користувач)
Освоївся
Постів: 26
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
faina - регіонал "закритого типу" це краще ніж відкритого?
Хоча в цілому зрозуміле ваше обурення!
Постійна брехня вже остогидла! Думаю, що більшість колективу теж це бачать!
Ми граємося у рулетку - не правельний вибір може нас знищити !
Хоча ні, декому може дати можливість заробити !
Цікаво , скільки таких як я проголосує 26-го проти Іванишина?
Сподіваюся, що хоч голосування буде усім колективом, по діючому закону, ато сьогодні уже слухи пішли, що хочуть по старому закону. Є надія, що наш в.о. на таке нахабство ще не наважиться!
Можливо це буде занадто прямолінійно, але колеги, проаналізуйте дії теперішнього в.о., вони направлені на руйнування університету! Вибір не великий, але він э!!!
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79762
VIK (Користувач)
Флудер =)
Постів: 5101
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
Бог єсть, он нє может нє єсть...один не будете, не переживайте
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Не може воінствующеє нєвєжєство під проводом блатного нічтожества управляти Україною (с) УП
All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing
Je sais ou dorment les fusils Je sais ou s'arrete l'indulgence(с)
   | Тема заблокована.
#79763
MINAPK (Користувач)
Освоївся
Постів: 24
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
ХРОН - Ваші сподівання марні! Голосування буде по старому, закон для в.о. він не писаний.
Нахабству немає межі!
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79764
Star (Користувач)
Новенький
Постів: 11
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
ХРОН,MINAPK,та інші користувачі, це вашому нахабству, брехні, немає меж...
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79765
MINAPK (Користувач)
Освоївся
Постів: 24
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
ХРОН,MINAPK,та інші користувачі, це вашому нахабству, брехні, немає меж... - цікаве відношення до людей.
В чому полягає брехня? Аргументуйте!
Чому на сайті університету є лише програма Іванишина?
Де програма іншого кандидата?
Чи ви боїтеся за порівняння?
Адже хто читав їх(себто програми) розуміє, що багато дикларацій Данчука списані та роздуті теперішнім в.о.
Повернуся до брехні та нахабства, якщо правду називати брехнею та нахабством - тоді ТАК.

Star - пройшли часи коли можна було безкарно порушувати закони та не давати людям можливості вибору.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79767
Star (Користувач)
Новенький
Постів: 11
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
На рахунок програми то це питання до другого претендента, чому він не виставив її на сайті... Ви не забувайте що у даного в.о. ректора більше практики ніж у його соперника, так що Данчуку є чому вчитися.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79768
ХРОН (Користувач)
Освоївся
Постів: 26
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
У притиндента Іванишина дійсно більше практики ніж у Данчука, але яка то "практика"?
Агролізинг, Погорілого, НУБІП - були вкрадені мільйони, знищені здобутки, гарні жінки в оточені та коректне прохання піти.
Тому погоджуюся - практика є, але для ліквідації а не становлення.
Брехня оточує в.о., звернув увагу на науково-педагогічний стаж 18 років, тоді як реально є 10,5 (в Києві перевірили).
То де правда?
Чи знову злі язики?
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79769
super star (Користувач)
Новенький
Постів: 6
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
Хроне, і не мрійте про щось інше… Перемога не за популізмом і демагогією!
Майбутнє саме за реальними позитивними кроками, які на практиці повернуть колишню славу нашому закладу як флагману науки на Поділлі! Люди це розуміють!
Переможе практика, досвід, масштабне мислення, вміння не на словах, а на конкретних справах втілювати свою програму на благо нашого університету.
За короткий термін свого перебування на посаді в.о. ректора пан Іванишин В.В. довів це своїми практичними діями з розбудови університету!!!


P.S. Вам не набридло писати всяку гидоту?
Певно, в дитинстві вас дуже образили… і ця психологічна травма не дає вам спокою усе життя; вона («травма») настільки закарбувалась у вашій голові, що і тепер у власних негараздах і невдачах ви готові звинувачувати усіх і вся…
Припиніть, це негідно працівника вищої школи!
А у вільний (від поливання усіх брудом)час, вивчіть ази української граматики!!! Уже нудить від прогалин початкової школи!
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79770
ДОСТОЄВСЬКИЙ (Користувач)
Новенький
Постів: 1
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
ДОСТАЛИ!!!!! Star - чи суперстар, не знаю, ким ви себе вважаєте, ви що сліпі, чи дурні??? Тай найсправді - ну де можна ставити вашого в.о. і Данчука в порівняні??? Ото ж насмішили!! У Данчука - справжній науковий стаж, він справжній доктор наук, професор, це всі знають - справжній науковець, хабарів не бере, не бреше, коханок не має, студенти його люблять, - ну куди ж йому рівнятися до вашого в.о. Як же ви всім набридли своєю брехнею! Да якби ви щось і мали на Данчука - давним давно полили би брудом.. а так - Данчука всі знають, він народився в Кам'янці, вчився в нашому вузі, тут і працює - нічого не приховаєш.. робіть ви свої брудні вибори - то хоч мовчіть в тряпочку!!! Ну залякали ви більшість викладачів і студентів, ТІШТЕСЯ!!!! Спіть спокійно- совісті в вас немає, так що турбувати вас ніхто не буде... Бог - є, він все і разсудить, не зараз, то потім - обов'язково!!!!
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79771
super star (Користувач)
Новенький
Постів: 6
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
п. Хрон, він же "Достоєвський", судячи з тих же граматичних помилок (певно, він же ДАНЧУК??!), є такий вислів "МУЖЧИНЕ НЕ ОБЯЗАТЕЛЬНО БЫТЬ КРАСИВЫМ, МУЖЧИНЕ ОБЯЗАТЕЛЬНО БЫТЬ МУЖЧИНОЙ!" Але, судячи з тих пліток і бруду, якими ви засмічуєте віртуальний простір в надмірних дозах, ви більше схожі на базарну бабу, аніж на (хоча б!) примітивного чоловіка...
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79772
ХРОН (Користувач)
Освоївся
Постів: 26
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  

Стари, супер стари - я визнав ВИ "МУСЧИНИ" гарні, грамотні та ну дуже кмітливі
Ви не відповіли на поставлені запитання?
На рахунок грамотності то уже було іншими дописувачами підмічено - "грамотєй на грамотєи"
Ніхто на форумах грамотністю не переймається а якщо це вас дратуя тобі я намесне буде помилка рабити
Погоджуся з попередником - Бог є усе бачить!
Час нас розсудить, а якщо Іванишин сподівається нечесно прийшовши до влади не мати конфронтації то він помиляється. Повторюся час не той, люди мовчати не будуть!
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79777
MINAPK (Користувач)
Освоївся
Постів: 24
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
Голова лічильної комісії - сусід нашого в.о.. Тому припиніть хвилюватись, усе буде "добре". Буде у нас "найкращий ректор в Україні"!
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79778
BOSS2014 (Користувач)
Новенький
Постів: 6
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
Дякуємо В"ячеславу Володимировичу за сміливість. Він дійсно науковець, професор, з відповідним стажем, не корупціонер. А Гораш, Рудь та інші, припиніть лизати, бо в в.о. скоро буде блиск в одному місці!!!
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79779
ХРОН (Користувач)
Освоївся
Постів: 26
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
Тут ""досвід"" був дійсно на стороні Іванишина .
Програна битва, але не програна війна!!!

Коли цей корупціонер буде нищити університет, він постійно буде наштовхуватись на сильний супротив колективу університету. "Взаємно вигідного" (його цитата) деребану не буде!!!
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
#79780
VIK (Користувач)
Флудер =)
Постів: 5101
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
ХРОН написав(ла):
Цитата:

Програна битва, але не програна війна!!!Шо, кіно не кончилось, тут буде весело довгими зимовими вечорами?
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
 
Останнє редагування: 26.09.2014 23:13 Редагував VIK.
 
Не може воінствующеє нєвєжєство під проводом блатного нічтожества управляти Україною (с) УП
All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing
Je sais ou dorment les fusils Je sais ou s'arrete l'indulgence(с)
   | Тема заблокована.
#79781
super star (Користувач)
Новенький
Постів: 6
graphgraph
Користувач в офлайні Клікніть тут, щоб продивитися профіль цього користувача
RE: ВИБОРИ РЕКТОРА У ПДАТУ!!! 5 р., 9 міс. назад  
Хрони, bossu, minapkовці, достоєвські і іже з ними!
«Переможе практика, досвід, масштабне мислення, вміння не на словах, а на конкретних справах втілювати свою програму на благо нашого університету» - моє вчорашнє передбачення підтвердилось сьогоднішнім вибором колективу!
За результатами виборів 2/3 делегатів трудового колективу підтвердили свою налаштованість на згуртованість, розуміння сьогоднішньої ситуації і остаточне визнання факту, що саме Іванишин В.В. – «рятівний круг» для нашого закладу!
Не в образу «вашому» претенденту Данчуку… вибачте, але то не конкурент Іванишину навіть по-мінімуму!!! Він – ні керівник, ні господарник, ні адміністратор,ні фінансист (ТИМ ПАЧЕ!). Його «ГАРАНТУЮ» виглядало навіть не смішно , а, принаймні, некоректно і непрофесійно. Одним словом, цілковиті популізм і демагогія.
Його відповіді на питання не тягнули навіть на слабеньку трійку, колеги!
Дружня порада: припиніть чвари і штучно змодельований стан «війни». Не шукайте проблем на голому місці. Нумеруйте граблі, аби вкотре на них не натрапити… робіть вчасні висновки з помилок ваших «соратників». Працюйте ефективно на робочих місцях, а не засмічуйте віртуальний простір брехнею і наклепами.
 
Звернути увагу модератора   Зареєстрований Зареєстрований  
   | Тема заблокована.
Нагору Відповісти
Працює на FireBoardОдержати останні повідомлення прямо на ваш робочий стіл