Форум
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Чотири Елементи Хіп-Хоп Культури (2011) - Запрошення (1 viewing) (1) Guest
Go to bottom Post Reply Favoured: 0
TOPIC: Чотири Елементи Хіп-Хоп Культури (2011) - Запрошення
#31753
VLATKA (User)
Флудер =)
Posts: 1301
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Чотири Елементи Хіп-Хоп Культури (2011) - Запрошення 8 Years, 10 Months ago  
** Обговорення статті: Чотири Елементи Хіп-Хоп Культури (2011) - Запрошення **

...перепрошую, а результати минувшого конкурсу, що відбувся 24 лютого можете викласти? Дякую!
 
Report to moderator   Logged Logged  
   | The administrator has disabled public write access.
#31829
alex (User)
Флудер =)
Posts: 5089
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
RE: Чотири Елементи Хіп-Хоп Культури (2011) - Запрошення 8 Years, 10 Months ago  
Цитата:
Не встигли влягтися пристрасті навколо конкурсу рок музики «Пророк -2», як у міський Будинок культури вже почали сходитися любителі реп-музики. 23 лютого 2011 року у міському Будинку культури відбувся І міський конкурс реп музики «Реп-фест «Черепаха». У конкурсі взяло участь 4 команди: «Братья города», «Teхas», «Red-n-Black», «TNT» та солісти у номінації МС: МС-Рифма (Павлевич Катерина), МС-Бру Бульбанський (Буяльський Максим), МС-Безвідмовний (Єрликов Максим), МС-Funt (Гаращук Олег), МС-Белый тигр (Білик Ілля).

Журі конкурсу складалося з учасників давно існуючих в місті гуртів Матвійчука Дмитра – МС Дух – гурт «LSD», Барбарука Андрія – МС Мел- гурт «ZQ», Налівко Дмитра – МС Балон – гурт «ZQ», Ціс Андрія – МС- ALEX- гурт «POST SKRIPTUM» та завідувача відділом у справах сім’ї і молоді Нижника Сергія Володимировича.

Слід зауважити, що конкурс проходить вперше, і ще не встиг привернути увагу великої кількості глядачів. Приємно підкреслити той факт, що у конкурсі приймають участь не тільки міські гурти, але й гурти з інших міст.

Учасники конкурсу отримали пам’ятні сувеніри, а підсумки конкурсу були такими: дипломи за участь отримали солісти – МС-Funt (Гаращук Олег) та МС-Белый тигр (Білик Ілля), ІІІ місце посіла МС-Рифма (Павлевич Катерина), друге місце отримав МС-Бру Бульбанський (Буяльський Максим), диплом за І місце отримав соліст МС-Безвідмовний (Єрликов Максим) та головний приз конкурсу – навушники; диплом за участь отримав гурт «Братья города», ІІІ місце посів гурт «Teхas», друге – гурт «Red-n-Black», а переможцем міського конкурсу реп музики «Реп-фест» став реп-гурт «TNT» з міста Хотин. Вони і отримали диплом за І місце та головний приз конкурсу – навушники.

http://kam-pod.gov.ua/?p=9141
 
Report to moderator   Logged Logged  
   | The administrator has disabled public write access.
Go to top Post Reply
Powered by FireBoardget the latest posts directly to your desktop