Форум
Добро пожаловать, Гость
Привет! Вход или Регистрация.    Забыли пароль?
На мікрорайон «Жовтневий» почали підвозити питну та технічну воду (1 просматривает) (1) Гость
Вниз Ответить Избранное: 0
Сообщения темы: На мікрорайон «Жовтневий» почали підвозити питну та технічну воду
#38106
alex (Пользователь)
Флудер =)
Постов: 5089
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
На мікрорайон «Жовтневий» почали підвозити питну та технічну воду 9 г., 5 мес. назад  
Обговорення статті: На мікрорайон «Жовтневий» почали підвозити питну та технічну воду

Цитата:
Як повідомив головний інженер КП «Міськтепловоденергія» Василь Тарасюк, 31 серпня зранку на аварійно-диспетчерську службу надійшло повідомлення про порив мережі на мікрорайоні «Жовтневий». Аварію одразу ж почали ліквідовувати, щоб подати в будинки воду. Проте, коли роботи були завершені та почали відкривати засувку на центральному водогоні, обладнання (засувка) вийшла з ладу. Мовою технічних працівників – у неї «впали «щоки». «Це не дивно, бо засувка експлуатується з 1974 року, тому вона вже і вийшла з ладу, – розповідає Василь Кузьмич, – Ми одразу ж приступили до роботи, наші люди працювали до 1 години ночі, проте результату досягнуто не було. Роботи продовжено вранці, 1 вересня».

На жаль, враховуючи вік кам’янецьких мереж, аварійні ситуації трапляються доволі часто. Проте особливої гостроти цій проблемі додавало те, що всі розуміли, що перед 1 вересням всім потрібна вода, дітей необхідно підготувати до школи. Саме тому було прийнято рішення вже ввечері почати підвозити технічну та питну воду до будинків.

«Ми розуміли всю складність ситуації та намагалися зробити все можливе, щоб не зіпсувати людям свята, – розповідає директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. – Одразу ж було створено оперативний штаб, вирішено підвозити людям воду. Міський голова Михайло Сімашкевич особисто контролював цей процес і дав розпорядження всім службам долучитися до цієї роботи, бо в нас не вистачало власних машин». Цілу ніч працювала машина КП «Міськтепловоденергія» (водій Віктор Чайковський), а також працювали 2 машини МНС, 2 машини підприємства «Лактіс» та 2 дві одиниці техніки КП «Комбінат благоустрою».

Зранку 1 вересня, ремонтні роботи відновилися. Довелося викачувати значну кількість води, щоб замінити засувку. Варто відзначити, що у цій роботі комунальникам прийшли на допомогу працівники МНС та навіть приватні підприємці. Зокрема, випадково поряд проїжджав Сергій Бабак на власній машині, що призначена для вивозу води та стоків. Одразу ж зупинився та запропонував безкоштовну допомогу. Свою позицію мотивував просто: «Я ж розумію, що це необхідно для нашого міста».

О 16.00 водопостачання було відновлено.

Вероніка Власюк, прес-секретар КП «Міськтепловоденергія»

http://novini.net.ua/?p=8301#more-8301
 
Сообщение модератору   Зарегистрированный Зарегистрированный  
   | Для добавления сообщений, Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
Вверх Ответить
Работает на FireBoardполучить последние сообщения прямо на Ваш рабочий стол