УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Звідки беруться люди? ;-)
Автор: Alex Andrushchak   
06.06.08

Інтернет відвідувачі найчастіше використовують пошукові машини, такі як Google, Yahoo, Rambler для того щоб знайти потрібну їм інформацію. Не дивно, що і на цей сайт багато відвідувачів потрапляє після перегляду результатів пошуку. Що ж шукають ці люди?

Найчастіше серфери набирають в пошуку слова Кам'янець-Подільський, і не дивно що після такого пошуку вони попадають на цей сайт, бо він присвячений Кам'янцю-Подільському. Дивно інше, як багато варіантів написання назви нашого міста вони використовують: камянець подільський, камянец подольский, кам"янець-подільський, камянец. подильськ, каменец подольский, каменець-подольський, каменецьк подільськ, кам подільський, кам'янець-подильський і т.д. На перерахунок всіх варіантів написання назви нашого міста не вистачить і цілої сторінки. Але що саме в Кам'янці-Подільському цікавить інтернет-відвідувачів найбільше?

З більш детальних пошукових запитів найпопулярніші: камянець подільський готелі, телефонний довідник м. камянець-подільський, кам`янець-подільський фото, камянець подільський раллі, аренда квартир в каменец подольском.

Доволі часто трапляються і курйозні пошукові фрази, наприклад: трактор john deere 8330, продать хату украина, довідник с++ онлайн, автобіографія київстар, машина болідо фото.

Відвідувачі нашого сайту найчастіше використовують Google - 70%, Yandex - 10%, Live Search - 4%, Rambler - 4%.

Переглядаючи статистику відвідування сайту, кожен раз наштовхуєшся на щось цікаве, дивуєшся винахідливості людей у складанні запитів та непередбачуваності пошукових машин, які здається інколи жартують над нами.

А як саме Ви знайшли цей сайт і що Вас зацікавило на ньому? Якої інформації невистачає на сайті? Яка саме інформація цікавить Вас найбільше? Поділіться своїми думками, щодо вдосконалення сайту на форумі Кам'янець-Подільський Онлайн.

 


Протокол виборчої комісії про підрахунок голосів на вибора міського голови Кам'янця-Подільського.
Автор: Alex Andrushchak   
04.06.08

Позачергові вибори міського голови
1 червня 2008 р.
м. Кам'янець-ІІодільський

Протокол міської виборчої комісії про підрахунок голосів виборців в одномандатному виборчому окрузі з виборів міського голови міста Кам'янця-Подільського Хмельницької області

Відповідно до частин дев'ятої, одинадцятої статті 72 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" територіальна виборча комісія встановила:

 1. кількість виготовлених виборчих бюлетенів, - 74645
 2. кількість виготовлених виборчих бюлетенів для голосування в окрузі, одержаних дільничними виборчими комісіями, - 74645
 3. кількість виборців, внесених до списку виборців на виборчих дільницях. - 73085
 4. кількість невикористаних виборчих бюлетенів - 56169
 5. кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені, - 18476
 6. кількість виборців, які взяли участь у голосуванні, - 18475
 7. кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними, - 221
 8. кількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата:
   Кількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата
  • Гончарук Віктор Михайлович - 1214
  • Дубовий Анатолій Васильович - 402
  • Нестерук Анатолій Макарович - 15937
  • Полотнянко Віталій Миколайович - 267
 9. кількість виборців, які не підтримали жодного з кандидатів, - 437

Цей протокол, що містить 2(двох) сторінок, складено в 19 примірниках, які мають однакову юридичну силу.

Голова міської виборчої комісії Мазурик Н. Г. Заступник голови міської виборчої комісії Рибак О. М. Секретар міської виборчої комісії Микуляк О.М.

 


Хроніка виборів міського голови Кам'янця-Подільського, 1 червня 2008 року.
Автор: Alex Andrushchak   
02.06.08

1 червня 2008 року, 10.00:

За уточненими даними список виборців Кам’янця-Подільського налічує 73108 виборців. З них 1066 виборців бажають реалізувати своє виборче право, але не можуть за станом здоров’я прибути на виборчу дільницю, тому подали заяви з проханням голосувати за місцем перебування.

Як повідомляє КВУ, процес голосування проходить спокійно, без порушень, якщо не зважати на те, що за день до виборів, у суботу та й сьогодні розповсюджувалась у достатній кількості та є у продажу місцева газета «Подолянин» з агітаційними матеріалами кандидатів на посаду мера міста А.Дубового та В. Гончарука, що згідно розділу VIII ст. 50 Закону України про вибори депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів фактично є порушенням.

1 червня 2008 року, 16.00:

За станом на 15.00 проголосувало тільки 15% загального числа виборців. На це є об’єктивні причини:

 • сьогодні День захисту дітей і в місті проводиться ряд заходів присвячених цьому дню;
 • стабілізувалася погода і дуже багато городян зранку поїхали на дачі, городи, просто в село;
 • частина виборців до обіду були на церковних службах.

Збільшення активності виборців очікується у другій половині дня. В основному спостерігачі не зафіксували порушень. На виборчих дільницях спокійно. Зафіксовано декілька окремих випадків розповсюдження прихильниками кандидата В. Гончарука його агітаційних листівок. У зв’язку з незаконним веденням кандидатами А.Дубовим та В. Гончаруком агітації на свою користь через газету “Подолянин”, ТВК підготувало на винуватців позовну заяву в суд.

1 червня 2008 року, 20.00:

За станом на 19.00 на виборчі дільниці прийшло 24% виборців. Це дуже низька явка.

Таку пасивність виборців можна пояснити високим рейтингом одного з кандидатів - Анатолія Нестерука. Більшість його прихильників вважають, що він переможе в будь-якому разі а отже голосувати не обов’язково. Таке відношення до виборів міського голови Кам’янця-Подільського може зіграти з ними поганий жарт. Якщо прихильники інших кандидатів будуть активними, то можливо це зможе схилити шальки виборчих терезів на їх бік. Нагадую, що виборчі дільниці закриваються в 22.00. В усіх хто ще не проголосував є останій шанс зробити свій вибір.

1 червня 2008 року, 23.00:

75% виборців Кам’янця-Подільського проігнорували вибори міського голови, що відбулись сьогодні у нашому місті. На момент закриття виборчих дільниць, о 22.00, свої голоси на підримку кандидатів на посаду міського голови віддали близько 25% кам’янчан. На посаду міського голови претендували чотири кандидати: Анатолій Нестерук, Анатолій Дубовий, Віталій Полотнянко, Віктор Гончарук.

 

Попередні результати виборів стануть відомі завтра. Для вставновлення кінцевих результатів виборів, згідно закону, ТВК має 15 днів. Якщо в процесі підрахунку голосів та їх обробки не виникне ніяких несподіванок, то офіційні результати виборів можуть бути оголошенні вже завтра.

 

  Кінцеві результати голосування за мера Кам’янця-Подільського на нашому сайті виглядають наступним чином:
 • 11.63% Анатолій Дубовий
 • 0% Віктор Гончарук
 • 4.65% Віталій Полотнянко
 • 83.72% Анатолій Нестерук
 


Завтра, 1 червня 2008 року, вибори міського голови Кам'янця-Подільського
Автор: Alex Andrushchak   
31.05.08

Як відомо завтра відбудуться позачергові вибори мера Кам'янця-Подільського. Вибори було призначено Верховною Радою України після того як Олександр Мазурчак обійняв посаду заступника міністра житлово-комунального госоподарства України.

На посаду міського голови претендуються чотири кандидати: Анатолій Нестерук, Анатолій Дубовий, Віталій Полотнянко, Віктор Гончарук.

Надія Мазурик, голова ТВК повідомила, що передвиборча кампанія у Кам'янці-Подільському йде без особливих проблем, зареєстровано тільки кілька скарг від Дубового та Гончарука, як ТВК обов'язково розгляне. Голосування вібудеться на 47 дільницях (43 - звичайні, 4 спеціальні). За словами Надії Мазурик всі дільниці проінспектовано і вони повністю готові то виборів міського голови Кам'янця-Подільського.

Списками виборців напередодні цих виборів опікувались працівники відділу ведення Державного реєстру виборців міськради. Як повідомила Наталія Ніколаєва, завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради, список виборців Кам'янця-Подільського налічує 72900 осіб. Формування списку виборців на вибори міського голови Кам'янця-Подільського вже завершено і жодних змін в день виборів зробити вже неможливо.

Міська рада Кам'янця-Подільського зібралась 29 травня на 30-ту сесію. Це остання сесія міської ради перед виборами нового голови. На сесію винесено 23 загальни питання та 64 земельних. Попри заяви про те, що всі питання робочі, така активність ради перед передачею влади у нові руки здається дещо підозрілою. Наступна сесія міської ради Кам'янця-Подільського буде присвячена набуттю повноважень новим міським головою.

Завтра виборчі дільниці відкриють для вас двері о сьомій ранку, будемо інформувати про перебіг виборів міського голови Кам'янця-Подільського впродовж дня.

 


Вибори міського голови Кам'янця-Подільського 1 червня 2008 року.
Автор: Administrator   
31.05.08

Автобіографії кандидатів на посаду мера Кам'янця-Подільського:

Передвиборні програми кандидатів на посаду мера Кам'янця-Подільського:

 


Высокие ли у нас цены на жилищно-коммунальные услуги?
Автор: Аналитик   
29.05.08

Одним из самых обсуждаемым населением Каменца-Подольского вопросов является вопрос цен на коммунально-бытовые услуги. Много мы платим или мало? Как наши цены выглядят на фоне тарифов в других городах Украины? На сайте Министерства жилищно-коммунального хозяйства опубликованы тарифы на 1 мая 2008 года. Соответствующая таблица приведена ниже. Приводятся тарифы по областным городам и некоторым районным. Небольшой анализ этих данных подтверждает слух, что у нас одни из самых больших тарифов на жилищно-коммунальные услуги.

Например, за водоотведение мы платим 2 грн. 24 коп. за 1 м куб. Столько не платят ни в одном из указанных 27 городах. В Житомире, самом дорогом городе, платят 1,99 грн. В других городах значительно меньше. В Киеве, жители которого всенародно в средствах массовой информации периодически возмущаются высокими тарифами, платят 0,54 грн. (в четыре раза меньше, чем у нас). В Ужгороде, городе ненамного большим нашего, платят 1,33 грн., в Хмельницком - 1,20 грн., в Виннице - 0,62 грн.

Холодная вода у нас стоит 2,37 грн за 1 м куб. По этому показателю мы не смогли занять первое место, нас опередили Симферополь и Черновцы с результатом 2,43 грн. Но третье место тоже неплохо. Зато мы значительно опередили Киев, у них всего 0,94 грн., Хмельницкий (1,37), Винницу (0,90 грн.) и всех остальных из списка.

Тарифы на горячую воду анализировать сложнее, так как по некоторым городам приводятся, как и нас, тарифы на горячее водоснабжение за 1 м куб., а по другим городам - только на подогрев воды. Так что к этим тарифам надо прибавлять тариф за холодную воду. Но и здесь мы выглядим неплохо. У нас тариф за горячую воду составляет 12,01 грн. за 1 м куб. Среди городов, где приводятся тарифы за горячее водоснабжение, мы занимаем твердое 1 место, ближайший к нам Кировоград имеет всего 10,99 грн., Винница, например, 9,85 грн. Возмущающийся Киев отстал почти в два раза: всего 6,84 грн. По тем городам, у которых отдельный тариф на подогрев, лидируют Ивано-Франковск (15,94 грн.), Херсон (13,21 грн.) и Ужгород (12,14 грн.). А если еще учесть Львов, у которого сумма подогрева и холодной воды тоже превосходит наш тариф, то по горячей воде у нас всего 5-е место.

Рассмотрим тарифы на тепловую энергию. У нас производство 1 Гкал стоит 194,7 грн. По этому показателю мы на 5-м месте. Интересующиеся могут посмотреть по таблице. Киев, как всегда, отстал, всего 113,57 грн., Винница - 184,51 грн., Хмельницкий - 151,61 грн., Житомир - 114,5 грн. Если исходить из стоимости отопления за 1 м кв., то среди городов, у которых сезонный тариф, как и у нас, с тарифом 5,01 грн. за 1 м кв. мы занимаем второе место после Ужгорода.

Данных за техобслуживание не удалось получить по городам Украины. Это, наверное, наше родное каменецкое ноу-хау. Из приведенных сумм видно, что у нас не по всем показателям самые высокие цены по Украине за коммунальные услуги нашей Тепловодэнергии, есть еще резервы для повышения цен.

Прочитати повністю...
 


<< Початок < Попер. 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 Наст. > Кінець >>

Результати 2143 - 2148 з 2188

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
15 гостей та 1 користувач
ritatow