УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Высокие ли у нас цены на жилищно-коммунальные услуги?
Автор: Аналитик   
29.05.08

Одним из самых обсуждаемым населением Каменца-Подольского вопросов является вопрос цен на коммунально-бытовые услуги. Много мы платим или мало? Как наши цены выглядят на фоне тарифов в других городах Украины? На сайте Министерства жилищно-коммунального хозяйства опубликованы тарифы на 1 мая 2008 года. Соответствующая таблица приведена ниже. Приводятся тарифы по областным городам и некоторым районным. Небольшой анализ этих данных подтверждает слух, что у нас одни из самых больших тарифов на жилищно-коммунальные услуги.

Например, за водоотведение мы платим 2 грн. 24 коп. за 1 м куб. Столько не платят ни в одном из указанных 27 городах. В Житомире, самом дорогом городе, платят 1,99 грн. В других городах значительно меньше. В Киеве, жители которого всенародно в средствах массовой информации периодически возмущаются высокими тарифами, платят 0,54 грн. (в четыре раза меньше, чем у нас). В Ужгороде, городе ненамного большим нашего, платят 1,33 грн., в Хмельницком - 1,20 грн., в Виннице - 0,62 грн.

Холодная вода у нас стоит 2,37 грн за 1 м куб. По этому показателю мы не смогли занять первое место, нас опередили Симферополь и Черновцы с результатом 2,43 грн. Но третье место тоже неплохо. Зато мы значительно опередили Киев, у них всего 0,94 грн., Хмельницкий (1,37), Винницу (0,90 грн.) и всех остальных из списка.

Тарифы на горячую воду анализировать сложнее, так как по некоторым городам приводятся, как и нас, тарифы на горячее водоснабжение за 1 м куб., а по другим городам - только на подогрев воды. Так что к этим тарифам надо прибавлять тариф за холодную воду. Но и здесь мы выглядим неплохо. У нас тариф за горячую воду составляет 12,01 грн. за 1 м куб. Среди городов, где приводятся тарифы за горячее водоснабжение, мы занимаем твердое 1 место, ближайший к нам Кировоград имеет всего 10,99 грн., Винница, например, 9,85 грн. Возмущающийся Киев отстал почти в два раза: всего 6,84 грн. По тем городам, у которых отдельный тариф на подогрев, лидируют Ивано-Франковск (15,94 грн.), Херсон (13,21 грн.) и Ужгород (12,14 грн.). А если еще учесть Львов, у которого сумма подогрева и холодной воды тоже превосходит наш тариф, то по горячей воде у нас всего 5-е место.

Рассмотрим тарифы на тепловую энергию. У нас производство 1 Гкал стоит 194,7 грн. По этому показателю мы на 5-м месте. Интересующиеся могут посмотреть по таблице. Киев, как всегда, отстал, всего 113,57 грн., Винница - 184,51 грн., Хмельницкий - 151,61 грн., Житомир - 114,5 грн. Если исходить из стоимости отопления за 1 м кв., то среди городов, у которых сезонный тариф, как и у нас, с тарифом 5,01 грн. за 1 м кв. мы занимаем второе место после Ужгорода.

Данных за техобслуживание не удалось получить по городам Украины. Это, наверное, наше родное каменецкое ноу-хау. Из приведенных сумм видно, что у нас не по всем показателям самые высокие цены по Украине за коммунальные услуги нашей Тепловодэнергии, есть еще резервы для повышения цен.

Прочитати повністю...
 


Козацькі забави
Автор: Галина Муяссарова   
26.05.08

Ні, не перевелися ще богатирі на землі руській!

Довели це традиційні змагання «Козацькі забави», які 24 травня проводилися у Кам’янці-Подільському. Чимало дужих хлопців зібралося на ринку Польська площа помірятися силами. Шоу розпочала група силових жонглерів, курсантів Кам’янець-Подільського військового інституту, під керівництвом Ігоря Абрамовича. Спритно перекидаючись гирями, козаки завоювали прихильність дівчат і заздрощі чоловіків.

Найвитривалішим чоловікам запропонували кілька «жартівливих» конкурсів, в яких вони могли показати на що здібні. Змогли б ви прибігти першим із мішком цукру? А підняти мішок борошна 20 разів? Так, якби знали, що цей мішок – ваш приз.

Полюбляєте пиво? Відіжміться на двох пляшках хоча б 3 рази і одна з них – ваша. Бажаючих попити холодного напою було так багато, що організаторам не вистачило пляшок. Чемпіон забрав із собою 10 пляшок пива.

У конкурсі , що передбачав підняття гирі, бажаючим стали не лише козаки, а й козачки. Першою виявилася вже зовсім немолода леді, яка зробила 15 підйомів.

Другою половиною шоу стали змагання з армспорту. В них брали участь і чоловіки, і жінки. Всі переможці змагань були гідно нагороджені призами, наданими спонсорами свята. А кожен, хто сюди завітав, отримав свою порцію радості та свята.

фотозвіт...
 


Співучі дзеркала
Автор: Галина Муяссарова   
26.05.08

Ви бачили коли-небудь шоу близнюків?

Тепер у вас є можливість бути присутніми на цьому святі! 22 травня у рамках Дня міста у Кам’янці-Подільському відбувся Всеукраїнський фестиваль творчих близнюків «Співучі дзеркала».

Цей проект проводиться у Кам’янці вже вдруге. Шарму цьогорічному святу додала імпровізація під королівський двір, а ритм шекспірівських п’єс змушував вслуховуватися у дотепні жарти ведучих. Відкривали концерт засновники фестивалю – Вадим та Євген Гжегожевські. Своїми ліричними голосами вони полонили жіночу публіку залу.

На фестивалі близнюками були представлені музичні твори різноманітних жанрів. Прихильники інструментальної музики могли насолодитися класикою, виконаною на домбрі, фортепіано, скрипці. Зі сцени звучали ліричні народні пісні та ритмічні сучасні. Шквал оплесків викликав пристрасний танець «Кармен» та шалений брейк.

Емоцій на святі було досить. Адже близнюки завжди привертають до себе увагу, а коли вони ще й талановиті, то увага подвоюється.

Тільки на фестивалі «Співучі дзеркала» у Кам’янці-Подільському можна побачити таку кількість близнюків не просто схожих як дві краплі води, а ще й надзвичайно творчих.

 


Міс Кам’янець 2008
Автор: Галина Муяссарова   
26.05.08
Всім відомо, що Україна – місце де живуть найгарніші жінки у світі. Феєричне видовище підготували 21 травня у Кам’янці-Подільському організатори конкурсу «Міс Кам’янець 2008».
Прочитати повністю...
 


Художник, народжений Кам’янцем
Автор: Галина Муяссарова   
25.05.08

Якщо ви не байдужі до образотворчого мистецтва, цінуєте талант та красу, вам необхідно відвідати персональну виставку Юрія Федоровича Юрчика, визначного місцевого художника.

Урочисте відкриття виставки відбулося 23 травня у Кам’янець-Подільській Картинній галереї.

Вперше побачили світ 12 робіт із серії «Моє місто». Всі вони написані у поточному році, що свідчить про неймовірну працьовитість художника, його вимогливість як до себе, так і до глядача.

Ви можете стати свідками оригінальної манери у живописі. Кожна робота дихає любов’ю до древнього Кам’янця. Історичні споруди, стародавні вулички постають перед глядачем немов через сріблясту димку.

Камянець-Подільський давно вважається культурним центром Поділля. А відвідавши персональну виставку Ю.Ф.Юрчика, стає зрозуміло, що Камянець – магічне місце, яке породжує художників.

Обов’язково завітайте у Картинну галерею, щоб побачити це диво!

Автор Галина Муйясарова
 


Програма святкування дня міста 2008
Автор: Ярослав   
23.05.08

23.05-25.05 (09.00 – 20.00) Площа Вірменський ринок

Інформаційний ярмарок від «Київстар»

Рекламно-розважальна акція від постійного партнера міських фестивалів компанії мобільного зв’язку «Київстар», під час якої учасники зможуть отримати консультаційні послуги, технічне обслуговування, взяти участь у розіграшах та вікторинах. Однією фразою – гарно провести час.

24.05 – 25.05 (10.00 – 18.30) Будинок під драконом

Міжнародний шаховий фестиваль «Квітка на камені»

Кам’янець-Подільська міськрайонна шахова федерація та «Фестивальна агенція «Ратуша» запрошують Вас до співучасті у шаховому фестивалі, який проходитиме під час святкування Травневих днів міста.
Кам’янець-Подільський є одним із найдавніших міст України, тому природно, що шаховий фестиваль під назвою «Квітка на камені», з якою у туристів асоціюється наше місто, відбудеться саме тут.
Запрошуються любителі цієї давньої і прекрасної гри та шахісти-розрядники.

24.05 (10.00 – 12.30) Зала міської ради

Урочистий прийом міжнародних офіційних делегацій та огляд виставок «Моє місто» та «Пункт призначення – світ»

Представники міської влади та делегати з 10 міст-партнерів із шести країн зустрінуться на офіційному прийому в сесійній залі міської ради. Учасниками урочистого прийому будуть і представники дитячих фольклорних колективів міжнародного фестивалю «Веселкове пташеня». Формат зустрічі говорить сам за себе.

24.05 (12.30 – 13.00) Князів Коріатовичів – Площа Польський ринок

Святкова хода з нагодиДня міста

Різнокольорова, щаслива, усміхнена, радісна, святкова, весняна колона, яка символізує сьогодення і майбутнє Кам’янця-Подільського, рухатиметься до серця Старого міста – міської ратуші. Саме тут відбуватиметься урочисте відкриття Дня міста.

24.05 (13.00) Ратуша

Урочисте відкриття Дня міста «Кам’янець – древній, серце Поділля»

На Ратушному майдані зберуться кам’янчани і гості міста, щоб оспівати красу сивочолого, але вічно молодого Кам’янця, возвеличити працю кам’янчан та почесних гостей, які творять сучасний Кам’янець, насолодитись талантами кам’янецької землі.

24.05 (14.00) Площа Польський ринок

Великий святковий концерт «Юні кам’янчани – древньому місту»

Старе місто перетвориться на великий концертний майданчик, де демонструватимуть своє мистецтво надзвичайно талановиті кам’янецькі діти.  Фотозвіт ...

24.05 (16.00) Зала Магдебурзького права

Підписання договорів про співпрацю з містами:

Ченстохов (Польща), Кутна Гора (Чехія), Делфт (Нідерланди), Егер (Угорщина)

24.05 (16.00 – 18.00) Площа Польський ринок

Любительські змагання «Козацькі забави»

Найсильніші, найвитриваліші, найкмітливіші чоловіки нашого міста та гості зможуть позмагатися у традиційних змаганнях – «Козацькі забави». Вправи з мішками, жонглювання гирями, двобої на пеньках – це далеко не повний перелік вправ, які підготував міський відділ фізичної культури та спорту для вас.    Нарис про змагання

24.05 (19.00 – 22.00) Площа Польський ринок

Концертний тур «Музика нової хвилі – 2008»

24.05 (22.00) Старий замок та замковий міст

Лазерно-світлове шоу «Повітряні кулі під стінами Старого замку» та святковий феєрверк

Візитною карткою святкування Дня міста є унікальне лазерне шоу під стінами Старого замку. Ті, хто його бачили, приїздять знову і знову, а ті, хто не бачили, мріють хоча б раз на власні очі поспостерігати за феєричним дійством. Саме завдяки природному ландшафту – каньйону річки Смотрич, кам’яним мурам Старого замку та освітленим кулям дійство є вартим уваги навіть для найвибагливішого туриста.

25.05 (19.00 – 22.00) Старий замок

ІІ Всеукраїнський фестиваль сучасної української музики «Фортеця-фест»

Фестиваль «Фортеця-фест» презентуватиме молоді гурти міста, які за підсумками минулого року вважаються найкращими, у своїх номінаціях (поп, рок та реп – музика).  Крім того,  популярна українська співачка Тіна Кароль, зі своєю концертною програмою «Плюс притяжения» та оригінальний гурт «Скрябін» потішить глядачів своїми найкращими музичними творами.

 


<< Початок < Попер. 361 362 363 364 365 366 367 368 Наст. > Кінець >>

Результати 2167 - 2172 з 2207

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
2 гостей та 1 користувач
ClaritaWoo