УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Австралія, Мельбурн.
Автор: Administrator   
12.06.08

Сьогодні по-справжньому розпочався сезон формули 1 2008 року.

Дещо подивувала класифікація в якій найкращий з пілотів Ферарі, Маса, виявився лише четвертим на стартовому полі. Перших три позиції на старті займають Хемілтон, Кубіца, Ковалайнен. Температура треку перед початком гонки +50. В зв’язку з відміною трекшен-контролю на старті очікується боротьба. Перевагу отримають ті хто стартують з чистої сторони траси.

Старт! Маса відкочується на 11-ту позицію після невдалої атаки на Ковалайнена. На трасі машина безпеки. Тим часом Райконену вдалось пробитись з 15 стартової позиції на 8-y. Вебер та Батон пошкодили свої боліди та змушені повернутись в піт. Маса в піті для заміни носа. Фізікела поза гонкою.

Машина безпеки залишає трасу а Маса знову відправляється на піт-лейн. Батон покидає через пошкодження боліда. Його напарник Барікело 7-ий. Хемільтон встановлює кращий час кола, він їде на 0.5 сек швидше за Кубіцу. Сутіль 13 після старту з піт-лейн. Маса на останій позиції після двох зупинок. Райконен бореться з Барікело за 7-му позицію. Хемільтон лідирує і його відрив складає 5с.

Ковалайнен висить на хвості в Кубіци. Новий кращий час кола від Хемілтона. Барікело все ще стримує Райконена в боротьбі за 7-му позицію. Маса проходить Піке і він 15-тий. Перевага Хемільтона вже 10 сек. Кубіца в піті з 2-ої позиції. Він виходить прямо позаду пари Барікело-Райконен. Піт Хемільтона і виходить позаду Хайфельда. Ковалайнен лідирує а Райконену нарешті вдається пройти Барікело.

Бурде в піті. Маса бореться з Сато за 12 позицію. Росберг і Хайфельд в піті. Хайфельд виходить першим позаду Кулхарда. Алонсо проходить Росберга. Ковалайнен в піті з 1-ої позиції. Кулхард в піті а Ковалайнен повертається позаду Райконена. Барікело в піті, тільки Алонсо і Райконен ще не зупинялись. Маса зіштовхується з Кулхардом в боротьбі за 10-ту позицію, болід Кулхарда пошкоджено а Маса продовжує гонку. Машина безпеки на трасі.

Болід Кулхарда не пошкоджено. Хемільтон лідирує за машиною безпеки. Піт-лейн відкрився а машина безпеки все ще на трасі. Відразу ціла група пілотів в піті. Машина безпеки покинула трасу і відразу ж розгорілась боротьба між Райконеном і Ковалайненом. Все завершилось пітом Райконена. Лідирує Хемльтон, за ним Хайфельд та Росберг. Боротьба за 6-ту позицію між Бурдє, Кубіцою та Алонсо. Бурдє як для дебютанта захищається дуже добре. Райконен виходить з піта, перед ним Глок. Хемілтон встановлює новий кращий час кола, його відрив від Ковалайнена 6.5 сек.

Райконен на хвості в Глока і пробує його пройти але зачіплює траву і його розвертає. Катастрофічна гонка для чемпіона. Хемільтон та Росберг в піті а Ковалайнен встановлює кращий час кола. Хайфельд в піті. Велика аварія Глока - на трасі машина безпеки. На повторі видно що він втрачає керування в 12-ому повороті і болід піднімається у повітря.

Катастрофічний піт-стоп Барікело, він наїзджає на механіка при виїзді з піта. З його боліда стирчить ніс заправочного шланга. Глок вибрався з розбитої Тойоти. Ковалайнен лідирує за машиною безпеки але він ще не робив останьої зупинки. Розслідування стосовно піт-стопу Барікело. 10 машин залишилось і 12 кіл до фінішу. Ковалайнен та Алонсо в піті. Машина безпеки покидає трасу.

Барікело отримує 10 секунд штрафу за заправку за машиною безпеки. Кубіца в піті і у нього проблеми, він покидає болід. Алонсо проходить Ковалайнена. Барікело в піті відбуває покарання. Тільки 9 машин залишилось. Алонсо на хвості в Бюрдє. Двигун боліда Райконена звучить хворобливо але він поки не сповілюнюється.

Барікело на шляху до першого очка з 2006 року. Дебют Бюрдє більш ніж вдалий, він успішно стримує Алонсо позаду себе. Чи дасть це можливість Ковалайнену наблизитись достатньо до Алонсо?

Райконен сповільнюється і сходить. Подвійний схід Ферарі. Це означає, що всі вісім машин, що залишились попадають в очкову зону. Алонсо змушений захищатись від Ковалайнена.

Дим йде з боліда Бюрдє, дуже прикро для француза. Залишилось тільки 7 болідів на трасі. Ковалайнен проходить Алонсо але втрачає позицію кількома поворотами пізніше.

Хемільтон першим пересікає фінішну лінію, далі Хайфельд, Росберг, Алонсо, Ковалайнен, Барікело. І останім фінішує Накаджіма. Бюрдє класифіковано на 8 позицію а отже він здобуває своє перше очко у цьому сезоні.

До зустріччі 23 березня на Гран-Прі Малайзії в Сепангу!

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 


Конкурс з веб-дизайну в Кам'янці-Подільському
Автор: Administrator   
10.06.08

Запрошуємо Вас взяти участь у міському конкурсі з веб-дизайну.

Пропонується придумати та намалювати головну сторінку сайту присвяченого картам Кам'янця-Подільського — http://maps.kp.km.ua. Всі роботи, прислані на конкурс, будуть оцінюватись за такими критеріями: оригінальність ідеї, творчий підхід до вирішення задачі, якість композиції(структури) дизайну і рівень володіння компьютерною графікою, змістовність і інформативність.

Приз для перможця — пакет хостингу від компанії Logic Land Ltd, що включає:

За результатами конкурсу переможцю буде запропонована робота в компанії Logic Land Ltd.

До 1 серпня 2008 року всім бажаючим взяти участь у конкурсі необхідно здати в організаційний комітет малюнок головної сторінки сайту maps.kp.km.ua в форматах jpeg, bmp, tif, gif, png і вихідний файл у форматі тої програми, в якій він був створений.

Організаційний комітет конкурсу знаходиться за адресою: вул. Уральська 8, м. Кам'янець-Подільський. Графік роботи: пн-пт. 9:00-18.00. E-mail: hostmaster at info.kp.km.ua, тел. 3-29-42.

Всі варіанти дизайну, що взяли участь у конкурсі будуть розміщенні на сайті http://info.kp.km.ua. Про результати конкурсу також буде повідомлено на цьому сайті.

Удачі!

P.S: Будь-які питання пов'язані з конкурсом можна задавати на форумі Кам'янець-Подільський Онлайн

 


Формула 1. Гран-прі Канади, Монреаль.
Автор: Alex Andrushchak   
09.06.08

За результатами вчорашньої кваліфікації поул виграв Льюіс Хемільтон, Макларен. Поряд з ним на першій лінії стартової решітки Роберт Кубіца, БМВ. Друга лінія - діючий чемпіон світу Кімі Райконен з Ферарі, Фернандо Алонсо, Рено. Результат останього це сюрприз, адже Рено в цьому сезоні знаходиться в не найкращій формі. Слідом за ними ще одна несподіванка кваліфікації в Монреалі - Ніко Росберг, Вільямс. Тільки на шостій позиції Філіпе Маса, Ферарі. Сьомий - Ковалайнен, восьмий - Хайфельд. Рубенс Барікело з Хонди також зміг пробитись в топ-10, він дев’ятий. Вже традиційно в найращу десятку попав Марк Уебер, Ред Бул.

Відразу ж декілька пілотів пожалілись на те що в деяких місцях під час кваліфікації траса почала руйнуватись. Серед них і Кімі Райконен якому, за його словами, погане зчеплення з дорогою в 10-му повороті завадило показати кращий результат в кваліфікації.

Пілоти займають свої місця на стартовій решітці і вирушають на формовочне коло. За прогнозом погоди дощу в Монреалі не очікується. Старт гонки! В першому повороті Росберг проходить Алонсо і виходить на 4-ту позиції, в стані лідерів без змін - Хемільтон, Кубіца, Райконен. Барікело виграє відразу дві позиції і виходить на сьоме місце. Також дві позиції здобуває Накаджіма - він десятий.

Хайфельд майже зіштовхується з Барікело в шпильці. На наступному колі йому все таки вдається пройти Барікело і здобути 8-му позицію. А Барікело вже атакує Накаджіма в той час як його самого переслідує Вебер. Фетель проходить свого напарника Бюрдє і виходить на 18-ту позицію. Відрив Хемільтона від Кубіци вже складає 3 секунди.

Трулі, Глок та Піке йдуть тісною групою та займають місця з 13-го по 15-те. Маса зміщається всередину і пробує пройти Алонсо але невдало. На гонці в Канаді можливі тактики як одного так і двох піт-стопів. Як правило лідери використовують два піт-стопи. Ті хто стартує з кінця пелетону можуть використовувати і один.

Піке проходить Глока і виходить на 14-ту позицію. Він опиняється в сендвічі між пілотами Тойоти. Піке атакує Трулі в першому повороті але переможцем з боротьби виходить Трулі. Піке проходить Трулі, між ними відбувся контакт але здається обидва без пошкоджень. Хайфельд вже на хвості в Ковалайнена - це боротьба за 7-му позицію. Покриття траси в шпильці починає руйнуватись і це може спричинити до значних проблем адже трекшен-контролю більше немає.

Сутіль припаркував свій болід у зоні безпеки між третім та четвертим поворотами. Райконен вже знаходиться на відстані атаки від Кубіци. Кращий час кола від Кімі - 1:17.387. Здається сейфіті кара через зупинку Сутіля не буде але його болід горить! Маршали стараються погасити двигун. Сейфіті-кар на трасі!

Батон в піті. Можливо це пенальті. Піт-лейн відкрито і всі семеро лідерів заїзджають в піт. Червоне світло на піт-лейн. Райконен зупинився але Хемільтон в’їзджає йому в зад. Його Макларен сильно пошкоджено і Хемільтон покидає болід. Для Райконена ця гонка також закінчилась, він не може продовжувати. На повторі видно, що спочатку в Хемільтона в’їхав Росберг. На повторі видно, що Кубіца і Райконен заїхали в піт на червоний. Росберг продовжує гонку але змушений знову заїхати на піт-лейн за новим носом.

Сейфіті-кар покидає трасу і Хайфельд лідирує після відновлення гонки. Маса ві піті з 12-ї позиції. Жодено з дев’яти гонщиків, що лідирують ще не зупинялись. Питання чому Маса зупинявся двіччі, спочатку під сейфіті-каром, згодом вже після. Піке втрачає болід в 3-му повороті і тільки чудом розминається зі стіною.

Хайфельд в піті, Вебер в піті. Хайфельд повертається прямо попереду Кубіци. Барікело лідирує а Фізікела в піті. Кубіца проходить Хайфельда в першому повороті. Алонсо спробував також але невдало. Здається Хайфельда заправили до кінця гонки. Райконен, Хемільтон та Росберг під рослідуванням за інцедент на піт-лейн. На повторі видно, що Хайфельд не захищав свою позицію при обгоні зі сторони Кубіци.

Накаджіма в піті з 2-ї позиції. Маса заходить широко в поворот але йому вдається втримати болід. Росберг в піті з 11-ї позиції. Кубіца стрімко віддаляється від Хайфельда, поляку треба ще раз зупинятись, німцю - ні. Барікело в піті з 1-ї позиції. Маса бореться з Накаджімою за 11-ту позицію. Кулхард в піті з 1-ї позиції. Фетель в піті а Кулхард повертається позаду Хайфельда і Алонсо. Кубіца вже переслідує Глока а Трулі в піті з 1-ї позиції. Накаджіма спробував пройти Батона в 1-му повороті але виїхав поза межі траси і його місце здобув Маса.

Піке в піті з 15-ї позиції. Його болід закачують в гараж і він виходить з машини, для нього гонку закінчено. Глок в піті і Кубіца виходить на 1-шу позицію. Алонсо спробува пройти Хайфельда але помилився. Але він не облишає спроб пройти німця. Бюрдє в піті і чергова невдала спроба атаки Алонсо на Хайфельда. Кубіца їде на дві секунди на колі швидше від Хайфельда, який займає другу позицію. Алонсо допускає зіткнення зі стіною в сьомому повороті. Накаджіма в піті, його Вільямс мав контакт з Хондою. При в’їзді на піт-лейн він переїхав через власне переднє крило і вдарився об стіну.

Кубіца в піті, 7.5 сек і він повертається во гонку попереду Хайфельда! Схоже, що так твориться історія і Кубіца сьогодні привезе першу перемогу для БМВ-Заубер. Ковалайнен проходить Барікело. Маса творить чудеса і проходить Ковалайнена в тій же шпильці! Фізікела вилітає в четвертому повороті в врізається в бар’єр - гонку закінчено. Маса та Ковалайнен в піті, Батон та Вебер також. Машину Фізікели вже забрали.

Барікело та Глок ведуть боротьбу за 4-ту позицію. Барікело заходить широко і обидві Тойоти проходять його. Відрив Кубіци від партнера по команді вже 10 сек. До кінця гонки залишилось 10 кіл. Маса на хвості Барікело. Росберг спробував пройти Фетеля але невдало. Цим скористався Ковалайнен і пройшов Росберга, він займає 9-ту позицію. Маса проходить Барікело і виходить на 6-ту позицію. Чи зможе бразилець наздогнати і пройти Трулі? Здається якісь проблеми з тормозами в Кулхарда. А Барікелу вже атакує Фетель! А з їх боротьби хоче отримати вигоду Ковалайнен але поки без результату.

5 кіл до закінчення гонки. Маса скоротив відставання від Трулі до 1.6 сек. Тільки 0.3 секунди між ними. Боротьба за 5-ту позицію накаляється. Маса проходить Трулі і вже на хвості у Глока! Останнє коло, чи вистачить його бразильцю?

Фініш! Перша перемога БМВ і відразу дубль! Кубіца перемагає на гран-прі Канади, на тому самому гран-прі де в минулому році в нього була важка аварія. Хайфельд другий. І перші очки здобуває Кулхард але це не просто очки а подіум для Редбула! Глоку вдається втриматись на 4-ій позиції. 5-й - Маса, 6-й - Трулі. Барікело та Фетель замикають очкову зону.

Кубіца стає лідером чемпіонату, другу позицію ділять Маса та Хемільтон, четвертий Кімі. В кубку конструкторів Ферарі все ще попереду але БМВ відстає тільки на 3 пункти.

До зустрічі через два тиждні на гран-прі Франції в Маньї-Курі, 22 червня!

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

 


«Кам'янець-Подільському - здорове і чисте довкілля!», звернення до мера Кам'янця-Подільського.
Автор: Administrator   
07.06.08

Голові
Кам'янець-Подільської
міської ради
Нестеруку А.М.

ЗВЕРНЕННЯ УЧАСНИКІВ МІТИНГУ
«Кам'янець-Подільському - здорове і чисте довкілля!»

Присвячене Всесвітньому Дню охорони навколишнього природного середовища

 1. Розробити генеральний план розвитку міста з урахуванням економічних, соціальних та екологічних складових.
 2. Запроектувати та побудувати завод з переробки та утилізації сміття.
 3. Розробити проект будівництва об'їздної дороги та реалізувати його.
 4. Впровадити екологічно чистий транспорт - тролейбус. Припинити паркування машин по центральних вулицях та біля ринку, виділивши для цього спеціальну територію.
 5. Впроваджувати Концепцію розвитку Смотрицького каньйону із дотриманням природоохоронного законодавства та винесенням меж в натуру згідно зонування.
 6. Створити незалежну міську лабораторію (центр) екологічного моніторингу стану навколишнього середовища.
 7. Надавати щомісячну екоінформацію в мас-медіа та встановити інформаційний стенд в центрі міста.
 8. Не надавати дозволу на розміщення на території міста та прилеглих територіях екологічно небезпечних підприємств 1, 2, 3 класу небезпеки та об'єктів підвищеної небезпеки 1, 2 класу які можуть завдавати шкоду навколишньому природному середовищу, життю та здоров'ю людей.
 9. Надавати дозволи на розміщення ( нових, реконструйованих, перепро-фільованих підприємств та окремих виробництв, тільки після проведення громадської незалежної екологічної експертизи.
 10. Розгляд проектів будівництва, переоснащення, перепрофілювання підприємств широко обговорювати з громадою у газеті міської ради (що фінансується з податків громадян міста), на місцевому радіо, на зібраннях громади.
 11. Провести спільно з екологічними службами перевірку стану існуючих підприємств та довести інформацію про результати до громадськості міста. Скласти кадастр екологічно небезпечних підприємств та оприлюднити його.
 12. Припинити некваліфіковану, безграмотну обрізку зелених насаджень міста, неоправдане вирубування дерев. Організувати комісію з числа фахівців ( ботанічного саду , К-ПНУ, ПДАТУ, дерпжлісгоспу, НПП «Подільські Товтри» ) з метою перевірки діяльності підприємства КП «Кам'янець- Подільський парк», щодо виконання «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України». При необхідності, провести курси для правильного поводженння із зеленими насадженннями для персоналу КП "Кам'янець- Подільський парк".
 13. Розробити план реконструкції зелених насаджень та створення нових зелених зон міста за участю фахових архітекторів та спеціалістів наукових та природоохоронних установ міста. Провести, громадські слухання з цього приводу. Продовжити заповідання цінних об'єктів: дерев, біологічних груп рослин.
 14. Провести реконструкцію парків, призупинити та заборонити їх забудову. Реконструювати природні джерела «Гунські криниці», «Під орлом», артезіанські свердловини та встановити бювети з природною питною водою.
 15. Встановити інформаційний стенд про заборону реалізації рідкісних декоративних та лікарських рослин, що занесені до Списку рідкісних видів світу, Європи, Червоної книги України, Переліку охоронюваних видів Хмельниччини на території міських ринків.
 16. Організувати обов'язкові курси підвищення екологічної грамотності всіх керівних структур різного рівня, представників бізнесу, населення із залученням фахівців-екологів відповідно до ст.. 7 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»

Учасники мітингу 4 червня 2008 р. «Кам'янець-Подільському - здорове і чисте довкілля!"

 


Звідки беруться люди? ;-)
Автор: Alex Andrushchak   
06.06.08

Інтернет відвідувачі найчастіше використовують пошукові машини, такі як Google, Yahoo, Rambler для того щоб знайти потрібну їм інформацію. Не дивно, що і на цей сайт багато відвідувачів потрапляє після перегляду результатів пошуку. Що ж шукають ці люди?

Найчастіше серфери набирають в пошуку слова Кам'янець-Подільський, і не дивно що після такого пошуку вони попадають на цей сайт, бо він присвячений Кам'янцю-Подільському. Дивно інше, як багато варіантів написання назви нашого міста вони використовують: камянець подільський, камянец подольский, кам"янець-подільський, камянец. подильськ, каменец подольский, каменець-подольський, каменецьк подільськ, кам подільський, кам'янець-подильський і т.д. На перерахунок всіх варіантів написання назви нашого міста не вистачить і цілої сторінки. Але що саме в Кам'янці-Подільському цікавить інтернет-відвідувачів найбільше?

З більш детальних пошукових запитів найпопулярніші: камянець подільський готелі, телефонний довідник м. камянець-подільський, кам`янець-подільський фото, камянець подільський раллі, аренда квартир в каменец подольском.

Доволі часто трапляються і курйозні пошукові фрази, наприклад: трактор john deere 8330, продать хату украина, довідник с++ онлайн, автобіографія київстар, машина болідо фото.

Відвідувачі нашого сайту найчастіше використовують Google - 70%, Yandex - 10%, Live Search - 4%, Rambler - 4%.

Переглядаючи статистику відвідування сайту, кожен раз наштовхуєшся на щось цікаве, дивуєшся винахідливості людей у складанні запитів та непередбачуваності пошукових машин, які здається інколи жартують над нами.

А як саме Ви знайшли цей сайт і що Вас зацікавило на ньому? Якої інформації невистачає на сайті? Яка саме інформація цікавить Вас найбільше? Поділіться своїми думками, щодо вдосконалення сайту на форумі Кам'янець-Подільський Онлайн.

 


Протокол виборчої комісії про підрахунок голосів на вибора міського голови Кам'янця-Подільського.
Автор: Alex Andrushchak   
04.06.08

Позачергові вибори міського голови
1 червня 2008 р.
м. Кам'янець-ІІодільський

Протокол міської виборчої комісії про підрахунок голосів виборців в одномандатному виборчому окрузі з виборів міського голови міста Кам'янця-Подільського Хмельницької області

Відповідно до частин дев'ятої, одинадцятої статті 72 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" територіальна виборча комісія встановила:

 1. кількість виготовлених виборчих бюлетенів, - 74645
 2. кількість виготовлених виборчих бюлетенів для голосування в окрузі, одержаних дільничними виборчими комісіями, - 74645
 3. кількість виборців, внесених до списку виборців на виборчих дільницях. - 73085
 4. кількість невикористаних виборчих бюлетенів - 56169
 5. кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені, - 18476
 6. кількість виборців, які взяли участь у голосуванні, - 18475
 7. кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними, - 221
 8. кількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата:
   Кількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата
  • Гончарук Віктор Михайлович - 1214
  • Дубовий Анатолій Васильович - 402
  • Нестерук Анатолій Макарович - 15937
  • Полотнянко Віталій Миколайович - 267
 9. кількість виборців, які не підтримали жодного з кандидатів, - 437

Цей протокол, що містить 2(двох) сторінок, складено в 19 примірниках, які мають однакову юридичну силу.

Голова міської виборчої комісії Мазурик Н. Г. Заступник голови міської виборчої комісії Рибак О. М. Секретар міської виборчої комісії Микуляк О.М.

 


<< Початок < Попер. 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 Наст. > Кінець >>

Результати 2203 - 2208 з 2252
Останні надходження

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
339 гостей та 1 користувач
macha buukina