УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Романтичне Поділля
Автор: Alex Andrushchak   
27.06.08
romantic_podillya_800.jpg

У збірці розповідається про історії кохання, пов'язані з Поділлям, його бурхливою історією, чарівною природою і архітектурними пам'ятками минулих часів. Події, описані в книзі, відбуваються в складні історичні часи і охоплюють період з XVI до початку XX ст.

Видання прислужиться всім, кого цікавить історія рідного краю.

 


Понте Ламбро - італійський побратим Кам'янця-Подільського
Автор: Alex Andrushchak   
26.06.08

174-8-32.jpgСпівпрацю та побратимство між Кам'янцем-Подільським та Понте Ламбро започатковано 7 жовня 2006 року під час фестивалю історичної реконструкції Terra Heroika. В рамках угоди підписаної мером Понте Ламбро Андреа Каттанео та тогочасним мером Кам'янця-Подільського Олександром Мазурчаком передбачено співпрацю у таких напрямках: молодіжні програми, спорт, культура, комерційна діяльність, наука та освіта, соціальна сфера, туризм.

Кожна міжнародна угода потребує двостороннього підписання в обох країнах підписантах, тому, 9 травня 2008 в приміщенні середньої школи Понте Ламбро, після проведення презентації українською делегацією Кам'янця-Подільського, відбулося урочисте підписання договору про співпрацю між нашими містами на італійській землі.

Офіційну делегацію Кам'янця-Подільського очолював Ігор Зємсков - голова фракції БЮТ Кам'янець-Подільської міської ради. До складу делегації увійшли Сергій Вєдєрніков (депутат Кам'янець-Подільської міської ради), Оксана Ладоренко - заступник начальника управління міжнародних зв'язків та туризму, Ірина Шелепницька - заступник начальника міського архіву.

Програмою перебування кам'янчан в Італії було передбачено розробку стратегії співпраці між нашими містами на період з 2008 по 2010 рік. Під час офіційних зустрічей з представниками державного комітету по охороні пам'яток культури, адміністраціями шкіл середнього рівня та професійних закладів, представниками туристичної інфраструктури, керівництвом комуни Понте Ламбро та Адміністрацією провінції Комо, власниками великих промислових підприємств , - було детально обговорено можливі шляхи нашої подальшої співпраці та окреслено майбутні двосторонні проекти. А саме:

  1. Програма молодіжного обміну (міжшкільний проект)
  2. Освітній проект для викладачів та студентів професійних навчальних закладів за спеціальностями: кулінарія, перукарська справа, стилістика та дизайн.
  3. Проведення спільного міжнародного фольклорного фестивалю
  4. Реконструкція та реставрація пам'яток архітектури: експертна оцінка італійськими фахівцями можливостей подальшої реставрації, реконструкції, консервації та моніторинг системи подальшого використання пам'яток архітектури Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець».
  5. Розвиток економічного напрямку співпраці: інвестиційні пропозиції, вивчення ринку та можливість створення спільних підприємств.

Місто Понте Ламбро (Ponte Lambro) розташоване в провінції Комо області Ломбардія. Воно лежить на схід від міста Ерба, за 15 км від Комо (адміністративного центру однойменної провінції) та за 65 км від Мілана (адміністративного центру Ломбардії).

Назву місту дала річка Ламбро - ліва притока По. За даними на 2001 рік у Понте Ламбро мешкало 4066 осіб (1973 чоловіки та 2093 жінки). Cвіжіші дані (на грудень 2004 р.) вказують на 4145 мешканців. Як бачимо, це зовсім маленьке містечко. Та й площа, яку займає Понте Ламбро, невелика - всього 3,4 кв. км. Проте місто невпинно зростає: 1861 року тут було всього 1257 мешканців, через сто років - 2489, а 1991 року - 3866.

Як і Кам'янець-Подільський, Понте Ламбро - місто старовинне. Найважливішим доказом про його походження з IV століття н.е. є археологічні розкопки, які виявили сліди існування на території Понте Ламбро римської колонії. Зокрема, виявлено рештки оборонних мурів, монети та предмети побуту. Знахідки виставлено в музеї в Комо.

070316_Kamyanets_Andrea_2_t.jpgУ березні Андреа КАТТАНЕО знову відвідав Кам'янець-Подільський, узяв участь у відкритті туристичного сезону в місті над Смотричем. Зокрема, він поділився з кам'янчанами італійським досвідом: "Щоб поліпшити рентабельність туризму, в області Ломбардія створено асоціацію "Замки та вілли", яка ефективно веде рекламно-інформаційну політику та у співпраці зі Швейцарією залучає туристів. Результат очевидний - торік наші пам'ятні місця відвідав понад мільйон туристів, що дозволило працевлаштувати багатьох людей і поліпшити бюджети наших міст".

Отже співпраця триває, сподіваємось, що з декларативної вона коли перейде і в практичне русло.

У статті використано матеріали з вікіпедії, сайту НПП "Подільскі Товтри" та офіційного сайту міськради Кам'янця-Подільського.

Міста-побратими Кам'янця-Подільського

    
 


Розмалюй своє місто
Автор: Alex Andrushchak   
24.06.08

Вийшла в друку дитяча розмальовка "Розмалюй своє місто". Дітям пропонується розмалювати Кам'янець-Подільський та взяти участь у конкурсі на кращу дитячу розмальовку.

vz_kam_gr_front_384.jpg

Графіка з найкращими видами Кам'янця-Подільського створена художником Віктором Закриничним (Viktor Zakrynychny).

vz_kam_gr_11_512.jpg vz_kam_gr_22_512.jpg

Конкурс на кращу розмальовку проводить видавництво Медобори-2006. До участі в конкурсі допускаються розмальовки, отримані видавництвом до 10 грудня 2008 року.
Кращі роботи будуть оцінені призами.
Для участі в конкурсі розмальовки надсилайте за адресою:
32300, м. Кам'янець-Подільський
вул. Іоанно-Предтечинська, 2

 


Формула 1. Гран-прі Франції – 22 червня, Маньї-Кур.
Автор: Alex Andrushchak   
22.06.08

За результатами кваліфікації перший ряд здобули пілоти Ферарі - Кімі Райконен та Феліпе Маса. Для Ферарі це 200-ий поул за всю історію команди. Третій результат показав Хемільтон але він має штраф у 10-позицій через зіткнення на піт-лейн на гран-прі Канади, отже він стартуватиме тільки 13-м. Через штраф Льюіса третім у гонку відправиться Фернандо Алонсо, Рено. Четвертий - Ярно Трулі, Тойота. Тільки 5-м стартуватиме переожець попередньої гонки Роберт Кубіца, БМВ-Заубер. Далі, пілоти Ред Була, Марк Вебер та Девід Кулхард. Тімо Глок, Тойота та Нельсон Піке, Рено займають відповідно 8-му та 9-ту позиції. Десятим у гонку відправиться Хейкі Ковалайнен, Макларен. Його також було оштрафовано на -5 позицій на старті через надто повільне повернення в піт після свого швидкого кола. І ще один пілот був покараний штрафом у 10 позицій на стартовій решітці, це Ніко Росберг, Вільямс. Причина та ж сама, що і у Льюіса Хемільтона - зіткнення на піт-лейн.

Відразу декілька команд середняків змогли пробитися у топ-10, це Рено, Тойота та Редбул. Очікується що саме між ними і відбудеться найзапекліша боротьба. Ну і звичайно, що Ферарі доведеться вести оборону від переслідувачів. Макларену після накладених штрафів доведеться прориватись з глибини пелетону але зважаючи на швидкісь, яку демонструють срібні стріли у цьому році, попадання в очкову зону та навіть на подіум не виглядає фантастичним. Зважаюче на все це гонка обіцяє бути цікавою.

Всі готові до формовочного кола. Хемільтон стартує на софті а 7 перших учасників на більш жорсткому типі гуми. Напередодні за прогнозом обіцяли дощ, і він може початись у будь-яку хвилину, але схоже старт буде сухим.

Старт гонки! В першому повороті Райконен, Маса, Трулі, Кубіца, Алонсо. Аварій нема. Хемільтон проходить Фетеля у шикані але при цьому зрізає поворот, це штраф? Кулхард та Батон втратили дуже багато позицій на старті. Трулі зміг пройти Алонсо в шпильці. Хемільтон вже позаду Ковалайнена, який йде дев’ятим. На повторі видно, що на старті гонки Хемільтон допустив невеликий контакт з Ковалайненом. Барікело - 17-ий, хоча стартував останім, через заміну коробки передач на його боліді.

Райконен лідирує з відривом у 2 секунди від Маси, Хемільтон проходить Ковалайнена а Батон добирається у піт зі зламаним переднім крилом. Хемільтон вже підібравя до Піке. Піт Батона та заміна носового конуса. Відрив Маси від Трулі складає біля 6-и секунд. Схоже, що Піке стримує Макларен, тому Хемільтону за всяку ціну необхідно пройти Піке. А слідом за Хемільтоном йде Ковалайнен, отже попереду подвійна боротьба з Рено.

Хемільтон під розслідуванням, напевно за зрізку шикани. Райконен - 3 сек - Маса - 8.5 сек - Трулі - 2.3 сек - Алонсо. Алонсо змушений захищатись від Кубіци, тому Трулі вдається від’їзжати від нього. Хемільтону поки не вдається пройти Піке. Кращий час кола від Райконена - 1:16.667. Підозрюємо, що в баках боліда Хемільтона дуже мало палива, отже затримка за Піке не грає йому на руку. Ферарі помітно відірвались від пелетому, між Масою та Трулі вже близько 11 секунд.

Хемільтон отримує штраф у вигляді проїзду через піт-лейн за зрізку шикани і відразу ж заїзджає в гаражний перевулок. Він повертається у гонку на 13-ій позиції. Алонсо в піті, схоже він також кваліфікувався з малою кількістю палива. Бюрдє пресингує Накаджіму в боротьбі за 14-му позицію. Алонсо повердається у гонку 12-м. Очікуємо боротьбу між Хемільтоном та Алонсо які зараз 13-ий та 12-ий відповідно. Другий піт від Батона, певно в цей раз плановий. І розпочинається активна боротьба між екс-партнерами Хемільтоном та Алонсо. Це не був плановий піт-стоп Батона, він сходить.

Хемільтон проходить Алонсо та виходить на 12-ту позицію. Хемільтон у піті з 12-ї позиції, був контакт при обгоні? Зміна гуми та заправка, схоже пошкоджень немає. Трулі в піті, Кубіца також. Вони повертаються в гонку у тій же послідовності, обидва на жорсткому типі гуми. Райконен у піті, 9.4 сек зупинка, жорсткий тип. Глок також у піті. Сутіль у піті. Маса лідирує. Маса у піті, також 9.4 сек, він також залишається на жорсткішому типі гуми. Маса повертається у гонку на 2-ій позиції. Вебер в піті з 3-ї позиції, 8.4 сек, жорсткий тип. Веберу вдається пройти Алонсо завдяки піт-стопу.

Макларен готовий до піт-стопу, чекаємо Ковалайнена. Піке йде 3-ім, він ще не зупинявся. Піке та Ковалайнен звертають у піт одночасно. Вони повертаються в гонку у тому ж порядку. Кулхард у піті з 5-ї позиції, Бюрде з 14-ї. Ковалайнен проходить Піке на виїзді з піт-лейн, проблеми у Рено? Бюрде повертається на 18-ї позиції, за ним тільки Сутіль. Хемільтон проходить Росберга у шпильці і виходить на 16-ту позицію. Дощ все ще очікується під час гонки. 7.6 сек піт-стоп Фетеля. Такий самий швидкий піт-стоп Хайфельда, він залишається на жорсткому типі.

Фізікела в піті з 14-ї позиції. Не зупинялись ще Накаджіма, Барікело та Росберг, певно у них тактика однієї зупинки. Кубіца вже активно пресингує Трулі в боротьбі за 3-ю позицію. Гонка підходить до екватора і Барікело у піті. Райконен сповільнюється, це проблеми у Ферарі? Накаджіма у піті. Райконен програв секунду Масі на останьому колі. Ще півсекунди здобуває Маса на останьому колі. Тільки 0.6 сек між Райконеном та Масою. Райконен дозволяє Масі пройти його, він їде надзвичайно повільно. Якість проблеми з вихлопом у Ферарі, можливо це причина втрати темпу. На повторі видно, що вихлопна труба горить на ферарі, Кімі не зможе продовжити гонку?

Вільямс готовий до першого і останнього піт-стопа Росберга. Піт Росберга тривав 9.9 сек, жорсткий тип. Райконен програє по секунді на колі Трулі, який йде третім. Ковалайнен проходить Вебера і виходить на шосту позицію. Алонсо в піті для 2-ї зупинки, він повертається у гонку 12-м. Райконену вдається підтримувати, якийсь темп, але він втрачає по секунді на колі. Сутіль в піті. Хемільтон знову проходить Алонсо і виходить на 12-ту позицію, але ж йому ще треба зупинятись. Кубіца в піті з 4-ї позиції. Бюрде в піті.

Останє коло Райконен пройшов у темпі Маси. Фетель в піті з 10-ї позиції, Хайфельд в піті. Вебер в піті з 5-ї поизиції, Глок також заїзджає на піт-лейн. Трулі в піті, чи вдасться йому повернутись перед Кубіцею. Піке в піті. Трулі вдається залишитись перед БМВ після піт-стопу. Райконен в піті. Чи вдасться механікам Ферарі допомогти йому? Ковалайнен та Кулхард в піті. Ковалайнен випереджає Кубіцу за рахунок піт-стопу.

Лідер гонки, Маса, в піті. 6.3 сек зупинка для бразильця. Маса - 13.4 - Райконен - 18.0 - Трулі. Фізікела в піті для другої зупинки. Після другої хвилі піт-стопів, схоже, що ферарі йде до дубля, якщо звичайно проблеми з вихлопом не завадять Кімі. А от за 3-тю позицію боротьба розвернеться не на жарт. Барікело в піті, несподівана зупинка. Хемльтон проходить Глока і виходить на десяту позицію. На камерах почали з’являтись краплі дощу. До завершення гонки 12 кіл. Темп Маси значно впав, Накаджіма в піті а він на тактиці одного піт-стопу.

Трулі під пресингом Ковалайнена. Дощ ніби зупинився. Трулі захищається а до цієї пари вже пристроївся Кубіца. На повторі видно полум’я, що виривається з боліда Райконена, схоже саме це причина такого темпу фіна. Якщо Трулі вдасться захистити свою позицію, то це буде перший подіум з часу гран-прі Іспанії, 2005.

5 кіл до завершення гонки. Чи протримається Ферарі Райконена цих п’ять кіл? Відрив Кімі від Трулі складає 19 секунд, навіть якщо програвати 2-3 сек на колі, цього повинно вистачити для збереження місця. Отже питання чи витримає техніка. Обидві Ферарі зараз чи не найповільніші на треку але їх перевага це дозволяє. Кубіца схоже відколовся від боротьби Трулі-Ковалайнен. Піке проходить Алонсо після помилки іспанця.

Ковалайнен допускає контакт при спробі пройти Трулі. Позиції не змінились.

Фініш! Маса здобуває перемогу і захоплює лідерство в чемпіонаті. Кімі повертається додому тільки другим. Трулі на подіумі! Ковалайнен здобуває тільки четверту позицію. Кубіца тільки п’ятий і це можна розцінювати як невдачу для БМВ. Вебер вже традиційно заробляє очки для Редбула - він шостий. Перші очки в чемпіонаті для Піке, до того ж йому вдається обійти свого напарника, дворазового чемпіона світу Алонсо. А замикай очкову зону саме Фернандо Алонсо.

В чемпіонаті пілотів перше міце займає Маса, на другому Кубіца, третій Райконен. Відриви між пілотами 2 та 3 очки відповідно. В командному заліку Ферарі здобуває дубль та відривається від БМВ на 17 пунктів, третя команда чемпіонату - Макларен.

Ось і все, гран-прі Франції закінчилось.
До зустріччі 6 липня на гран-прі Великобританії в Сільверстоуні!

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 


Всеукраїнський фестиваль водних видів спорту «Аквадром-2008»
Автор: Alex Andrushchak   
22.06.08

4-6 липня, на берегах Дністра в селі Велика Слобода пройде всеукраїнський фестиваль водних видів спорту «Аквадром-2008».

У планах заходу проведення унікальних змагань «Триатлон» за участю повітряних куль, катерів та джипів.

Змагання з пляжного волейболу.

Конкурс краси «Дністровська королева».

Конкурс бардівської пісні «Слобідська ватра».

Змагання з гри у «Підкидного дурня».

Організатори планують, що впродовж 3 днів участь у святі візьмуть понад 2 тис. людей. Влада обіцяє, що проблем з розташуванням наметів та спал ьних мішків не буде. Більш заможні гості можуть забронювати місця у готелі «Дністровська рів'єра» чи приватних садибах Великої Слободи.

 


Зроби свій сайт доступнішим для відвідувачів.
Автор: Alex Andrushchak   
20.06.08

Кожен сайт розрахований на певну аудиторію відвідувачів, а автори сайту зацікавленні в збільшенні кількості цільових відвідувачів. Більшість веб-ресурсів пов'язаних з Кам'янцем-Подільським в більшій чи меньшій мірі розраховуть на відвідувачів, які або проживають в Кам'янці або ж активно цікавляться життям міста. Що ж можна зробити щоб підвищити кількість таких відвідувачів на своєму сайті?

Рейтинг та каталог веб-ресурсів Кам'янця-Подільського

Що ж таке рейтинг? Всі, напевно, бачили невеликі лічильники розміщенні на сайтах, наприклад такий Рейтинг та каталог веб-ресурсів Кам'янця-Подільського
  Ці лічильники встановлюються на сайт при його реєстрації в тому чи іншому рейтингу. Рейтинги (ТОП-списки) являють собою сервери, на яких розміщенні адреси сайтів у відповідності до їх популярності. Це свого роду хіт-парад. Всякий раз, коли відвідувач заходить на сайт, позиція сайту в рейтингу змінюється, він піднімається угору та обганяя сайти на які були меньше заходів.

Чим вище сайт у рейтингу, тим більша ймовірність, що відвідувач зайде на нього. Іншими словами для інтернет-користувачів рейтинги є своєрідним індикатором популярності сайту. В рейтингу веб-сайтів Кам'янця-Подільського зібрані веб-ресурси, що репрезентують наше місто, сайти розміщенні в ньому мають шанс бути переглянутими в першу чергу відвідувачами, що цікавляться Кам'янцем-Подільським

Банерна система Кам'янця-Подільського

Будь-який власник сайта, пов'язаного з Кам'янцем-Подільським, може підключитись до даної системи та рекламувати свій сайт безплатно. Все відбувається наступним чином.
Ви розміщуєте на своїх сторінках чиїсь банери, а ваші, в свою чергу, показуються на сторінках інших сайтів учасників банерної системи. Кожне відвідування вашої сторінки призводить до показу чужого банера. Скільки ви покажете банерів на своїх сторінках, скільки і ваших буде показано на сторінках сайтів, що входять до банерної системи.

Банерна система Кам'янця-Подільського дозволяє організувати обмін банерами у вигляді картинок розміром 120х90 та 468х60. Наприклад:
Офіційний сайт KPLUG Телефонний довідник Кам'янця-Подільського

Розмістивши свій банер у банерній системі Кам'янця-Подільського ви зможете отримати відвідувачів з інших сайтів що презентують кам'янеччину. З питать розміщення банерів у банерній системі Кам'янця-Подільського звертайтесь до hostmaster at info.kp.km.ua

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

Навіть якщо у вас немає сайта, то інформацію про ваше підприємство чи установу можна розмістити у каталогу підприємств та організацій Кам'янця-Подільського. В каталогу можна вказати сайт та адресу електроної пошти, класифікувати підриємство за видами діяльності. Також можна залишати відгуки про діяльність тих чи інших підприємств та установ.

Звичайно, це лише дещиця того, що можна зробити для збільшення відвідуваності вашого сайта, але сподіваюсь ця інформація буде корисною для вас.

Інші матеріали розділу все для веб-майстра на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн.

 


<< Початок < Попер. 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 Наст. > Кінець >>

Результати 2209 - 2214 з 2272

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
14 гостей