УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
ЗАВЕРШЕНО СУДОВИЙ РОЗГЛЯД У СПРАВІ ПАЛІЯ ВАТ «КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ»
Автор: Кам'янець-Подільська місцева прокуратура   
26.05.17

18 травня 2017 року у справі палія ВАТ «Кам’янець-Подільський комбінат хлібопродуктів» прийнято судове рішення у вигляді вироку.

Згадуючи обставини кримінального провадження, 10 січня 2017 року близько 14 год. 00 хв. житель села Кам’янець-Подільського району проник на територію ВАТ «Кам’янець-Подільський комбінат хлібопродуктів», де за допомогою сірників підпалив сидіння автомобіля ЗИЛ, внаслідок чого сталась пожежа, в результаті якої було пошкоджено вогнем салон вказаного автомобіля. В подальшому, ця ж особа зайшла у приміщення будівлі зерноскладу №14 та №17, де назбирав паперу та картонних коробок і за допомогою сірників підпалив їх, внаслідок чого сталось загоряння приміщень зерноскладів і їх пошкодження вогнем. Такими діями палія спричинено збитків ВАТ «Кам’янець-Подільський комбінат хлібопродуктів» на суму 8500 грн

Слідчим відділом Кам’янець-Подільського ВП ГУНП у Хмельницькій області у вказаному кримінальному провадженні проведено досудове розслідування, за результатами якого 7 березня 2017 року до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду направлено обвинувальний акт за ознаками умисного пошкодження чужого майна, вчиненого шляхом підпалу, тобто вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України.

На суді свою вину обвинувачений визнав повністю, розповів про обставини вчинення даних підпалів, однак так і не зумів пояснити причини, якими він керувався.

18 травня 2017 року у судовому розгляді цього провадження прийнято законне рішення. Обвинуваченого у вчиненні даного кримінального правопорушення визнано винуватим та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки і 1 місяць.

Напевно, після відбуття покарання у виді позбавлення волі у горе-палія зникне бажання вчиняти підпали в майбутньому.
 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 травня 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
15.05.17

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/05/2017 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання
Інформація про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги (квартплата)

Тарифи на водопостачання, водовідведення та опалення у Кам'янці-Подільському
 


Обережно кліщі
Автор: Кам’янець-Подільський міськрайвідділ   
28.04.17
Лікарі-епідеміологи Кам’янець-Подільського міськрайвідділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» звертають увагу мешканців міста та району про активізацію кліщів в лісах, садових та паркових зонах. Укуси кліщів загрожують людині такими хворобами, як іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт та марсельська гарячка.
На території нашого міста і району в минулому році хворобою Лайма захворіло 9 мешканців, з яких 5 дітей. Першим проявом хвороби Лайма є почервоніння на місці присмоктування кліща, головний біль, субфебрильна температура тіла, ломота у всьому тілі і млявість. Якщо не провести лікування на ранній стадії хвороба може призвести до ураження різних органів: шкіри, суглобів, м’язів, нервової і серцево-судинної системи, а й навіть до інвалідності. 
  Тому будьте обережні під час відпочинку на природі, після прогулянок перевірте чи не присмоктався кліщ. В разі укусу звертайтеся за медичною допомогою, де вам професійно видалять кліща, оброблять місце укусу та нададуть рекомендації.
Щоб дослідити чи інфікований кліщ збудниками, можна провести дослідження кліща, який наніс покус, такі дослідження проводяться лабораторією ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України», за адресою м. Хмельницький, вул. Храновського,12.
 


МІСЦЕВОЮ ПРОКУРАТУРОЮ ПРОВЕДЕНО КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «СТАН ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ В ОБЛАСТІ»
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
10.04.17

З огляду на важливість протидії торгівлі людьми або іншими незаконними угодами щодо людей, великий суспільний резонанс, які вони створюють, керівництвом місцевої прокуратури приділяється особлива увага вказаним питанням.

6 квітня 2017 року Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою спільно із представниками Благодійного фону «Ксена», місцевого самоврядування, правоохоронних органів міста Кам’янця-Подільського, а також представниками правоохороних органів Кам’янець-Подільського, Дунаєвецького та Новоушицьких районів проведено інформаційну зустріч у форматі Круглого столу на тему: «Стан протидії торгівлі людьми в Хмельницькій області».

Під час проведення зустрічі обговорено питання виявлення постраждалих від торгівлі людьми та надання їм допомоги, визначення поняття «торгівля людьми» згідно Кримінального кодексу України та Закону України «Про протидію торгівлі людьми».

Крім цього, обговорювались шляхи вирішення проблемних питань, які виникають під час виявлення, проведення досудового розслідування та доведення у суді вчинення кримінальних порушень у сфері торгівлі людьми.

Прочитати повністю...
 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 квітня 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
06.04.17

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/04/2017 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання
Інформація про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги (квартплата)

Тарифи на водопостачання, водовідведення та опалення у Кам'янці-Подільському
 


НАГОРОДА ЗНАЙШЛА СВОГО ГЕРОЯ
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
10.03.17

Кам’янець-Подільським міськрайонним судом закінчено судовий розгляд кримінального провадження відносно мешканця м. Рівне, який впродовж лютого-квітня 2016 року вчинив майже 40 епізодів крадіжок акумуляторних батарей та магнітол з автомобілів мешканців міста Кам’янець-Подільського, а також 3 угони транспортних засобів. Вражає неперебірливість злочинця, який не гребував ні викраденням вживаного жіночого одягу ні продуктами харчування, які попадали під його руку.

Злочини горе-злодій вчиняв майже кожної ночі, однак був упійманий лише після того, як вчинив угон транспортного засобу мешканки міста Кам’янець-Подільського та переїзду ним у м. Шепетівка Хмельницької області.

Під тиском неспростовних доказів та за принципової позиції Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури злочинець понесе заслужене покарання у виді п’яти років позбавлення волі та буде достатнім прикладом для осіб, які мають намір встати на хибний шлях злочинної діяльності.

Прокурор Кам’янець-Подільської

місцевої прокуратури                                                                                                                             І. Лисюк

 


<< Початок < Попер. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наст. > Кінець >>

Результати 61 - 66 з 2211

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
8 гостей