УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій

Автор: 
avatar

КамерафонЯкість знімків, які дають сучасні камерафони порівняна з якістю бюджетних фотоапаратів. Друкувати фотографії 10x15 можна без ризику зіпсувати настрій собі та іншим людям. Крім того в кишені з'являється фотоапарат на всі випадки життя — це набагато зручніше ніж носити з собою цифровий фотоапарат кожного дня.

Камерофон — це ваш кишеньковий свідок. Він виручить при автомобільній аварії, досить лиш сфотографувати місце дорожньої пригоди і ви будете мати відомості, які допоможуть при "розборі польотів". Телефон, на відміну від фотоапарата, завжди під рукою. Якщо ви станете свідком чогось сенсаційного або незвичайного - він дозволить швидко зреагувати та зафіксувати мить.

Камеру в телефоні можна використовувати для фотоконтактів, для цього цілком хватить 0,3 Мп. Просто робите портрет и прив'язуєте фото до номера. Коли надійде виклик, на екрані з'явиться фотографія — і відразу буде ясно хто телефонує.

Камерофон — гарний помічник при покупках. Фотокамера буде корисною, якщо ви не поспішаєте з покупкою, а обдумуєте її, порівнюєте ціни і самі товари в різних магазинах, радитись з близькими.

 

Читати повністю »
19 sich, 2009

Нe мої ноги

Автор: 
avatar

Серед лісу, серед гаю
У неділешній обід
Заснув мужик у чоботях,
Прокинувся без чобіт.

Прокинувся, протер очі,
Разів кілька позіхнув,
Разів кілька босі ноги
З подивлінням повернув.

«Не мої се,— каже,— ноги,
Присягаю на чім світ,
Бо мої в чоботях були,
А сі — босі, без чобіт!»

Степан Руданський

Автор: 
avatar

В бытность мою студентом Винницкого политехнического интситута приходилось частенько делать курсовые работы. Кто учился в техническом ВУЗе знает, что на любую фигню, даже на толщину линии чертежа, есть ГОСТ.

- А что написано на первой странице ГОСТа?

- Правильно. "Нарушение государственного стондарта приследуется по закону."  Точка.

Это присказка, не сказка.

Жыл был с нами в комнате в общаге студент Шурик. Учил он все ставя учебники и конспекты под подушку, и обычная его оценка была - "сдал". И вот решил он делать дипломную работу. Каждый раздел этой самой работы подписывается и одну из подписей ставит "Нормоконтроль", то есть злобная тетка или дядька, которая или который проверяет, все ли сделано согласно ГОСТам, а номера этих ГОСТов сплошь и рядом должны быть написаны. 

Лирическое отступление.

Что такое  номер ГОСТа? Это маловразумительный, для не посвященного, набор цифр в конце которого стоит черточка и год принятие ГОСТа.

Первая часть марлезонского балета. (В поход)

Шурик весь в мыле шодит по комнате и всех страшивает, где же ему взять все эти номера ГОСТов. Все прекрасно знают, что сам "Нормоконтроль" этих цифирек не знает, нужно написать любую билиберду, главное с годом не пролететь. Но как мы можем оставить Шурика в беде? 

- Шурик, иди в библиотеку в читальный зал и спроси стравочник Стэля, там все ГОСТы выписаны и очень легко все искать. 

- А как он точно называется? 

- Да хрен его знает? Его часто спрашивают, так в библиотеке они его прямо под своим столом держат, что бы не ходить каждый раз.

И пошел таки Шурик в бибилиотеку... 

 Вторая часть марлезонского балета, короткая. (Возвращение блудного сына).

Шурик пришел обиженный и ничего нам не сказал. 

 

 

Читати повністю »
Автор: 
avatar

perl logoПрограмісти на Perl це героїчні люди! В кожного з них в голові засідає як мінімум Верховна Рада, а може й кілька, для того щоб справитись зі всіма тонкощами, нюансами та й просто прибамбасами цієї мови. Чому perl популярний? Мені важко сказати, може тому що на ньому просто писати простенькі скрипти. Але якщо ви побачите якусь дійсно багатофункціональну систему на перл, то знайте, що автору цієї програми потрібно ставити пам’ятник.

Символом perlє одногорбий верблюд. Автори мови зауважуть, що вони вибрали його тому, що хоч верблюд і не привабливий ззовні та неприємно пахне, зате він добре пристосований до життя в пустелі. Тим самим вони визнають, що перл це еволюційне творіння з історичними пластами та нашаруваннями. Особливо вони пишаються тим фактом, що ту чи іншу річ можна зробити кількома способами.

Звичайно, мова це тільки інструмент, кінцеве творіння залежить від того хто цей інструмент використовує. Але чи захоче хтось використовувати цей інструмент, якщо на його опанування треба витратити майже ціле життя.

Доводилося мати справу з багатьма мовами програмування, в тому числі скриптовими. Про перл думав - “Ну подумаєш, ще одна мова програмування, якісь нюанси синтаксису, чи особливості в режимі виконання”. Для таких наївних як я, наводжу простенький приклад:
if ( /abc/ ) {
print $_;
}

Розробники рекомендують використовувати перл для веб розробки та для вирішення задач адміністрування. Як на мене і для того і для іншого зараз є набагато більш зручні інструменти.

Моє резюме: “Перл для героїв!!!”

Читати повністю »
Автор: 
avatar

Там, де Ятрань круто в’ється,
З-під каменя б’є вода —
Там дівчина воду брала,
Чорнобрива, молода.

Ти, дівчино, ти щаслива:
В тебе батько, мати є,
Рід великий, хата біла,
Все, що в хаті, то твоє.

А я бідний, безталанний;
Степ широкий — то ж мій сват,
Шабля, люлька — вся родина,
Сивий коник — то мій брат.


Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
78 гостей та 2 користувачів
pitertow Критерий