УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Автор: 
avatar

В Кам'янці досить часто проходять змагання з картингу. Це справді захоплююче видовище з ревом двигунів, паленою гумою та безкомпромісною боротьбою на трасі.

От тільки інформація про ці змагання чомусь "засекречена" і глядачів буває набагато меньше від учасників. На форумі, в темі про змагання з картингу, є повідомлення одного з учасників минулих змагань, що наступні всеукраїські змагання відбудуться 29-31 травня в Кам'янці-Подільському. Тож приходьте та підтримайте юних спортсменів!

Автор: 
avatar

Задній привід секунд на 10 повільніший від переднього. Зате який у бехи звук!

Автор: 
avatar

В некотором церстве, в некотором госсударстве...
Короче, съехались в Каменец-Подольский на фестиваль кузнецы из 26 стран. Вот фото:

Флаги стран участников фестиваля Свято ковал?в 2009

Но нет, флаги есть, а вот самих кузнецов то и нет.
Ну вот Вам и кузнецы

Кузнецы

Кузнецы есть, но кто ковать то будет. Опять не годится. Ищу другую фотографию. Вот куют:

Молоток ковка

Да, ковать то куют, но куда опять подевались кузнецы? Будем искать...

 

Ряд наковален

Кованное солнце Вот нашел, видите сколько наковален? И это еще не все. А рука, та что в кадре, принадлежит здоровенному кузнецу, из Средней Азии, он в мой фотоаппарат не поместился. На открытии он приветствовал всех не украинском и выковал вот это солнышко. Хотя нет, процесса маловато, да и кузнечное дело - это огонь.

Пассатижами гнется раскаленное железо

Ну вот опять, или люди или процесс, одновременно и кузнецы и ковка не получается.

Кузнец, молоток, наковальня

Да и эта фотография мне не нравится. Чего-то в ней нет.

Мальчик тянется да куволдой

Вот эта фотка мне нравиться. Помохать кувалдой, руки у меня тоже чесались.

Читати повністю »
Автор: 
avatar

До гран-прі в Барселоні, першого європейського етапу чемпіонату 2009 року, кожна з команд підготувала оновлення і сподівається покщащити свої результати. Ферарі вперше буде виступати з двохпалубними дифузорами. Також дуже багато змін в аеродинаміці БМВ.

П'ятничні практики не показали нічого особливого. Першу практику виграв Батон, а за ним розмістились пілоти Тойоти. В другій практиці перемогу здобув Росберг, причому його підтримав Накаджіма. Отже Вільямс вкотре продемонстрував відмінну практику, а як буде діло в кваліфікації та гонці побачимо.

В суботній практиці на перші позиції вийшли Ферарі, але відрив від Брауна, який фінішував на третій та четвертій позиції меньше ніж 0.5 секунди. Макларен виглядає не дуже активним, Льюіс Хемльтон хоч і попав в першу десятку та висловив незадоволення своїм болідом.

Перші невдахи кваліфікації Барселони: Сутіль, Фізікела, Ковалайнен, Бурде, Райконен. Ферарі знову лажанулась, та просто не випустила Райконена на швидке коло.

Закінчився другий сегмент кваліфікації. У третьому сегменті не візьмуть участь: Накаджіма, Буемі, Піке, Хайдфельд, Хемільтон.

Дженсон Батон здобуває поул для Браун ГП в Барселоні. Фетель - другий. Барікело - третій. Далі Маса, Вебер, Глок, Трулі, Алонсо, Росберг та Кубіца. Ферарі помітно підтягнулись до лідерів, зачекаємо на гонку і там побачимо справжній розклад сил.

Старт! Барікело проходить Батона а Маса Фетеля. Далі Вебер, Алонсо, Росберг. Контакт двох Торо Росо. Схоже обидва вибувають. Машина безпеки на трасі. Машину Сутіля також пошкоджено. Це зіткнення з Трулі. Дуже багато обломків на трасі.

Рестарт. І відбазу Барікело йде у відрив. Хемільтон проходить Піке. Ковалайнен сходить. Фетель пресингує Масу. Барікело та Батон обмініються найшвидшими колами попереду. Кімі завдяки масовим сходам вийшов вже на 10 позицію. Кімі пресингує Ніка Хайдфельда та атакувати поки не вдається. Алонсо скоро повинен відправитись в бокси. Брауни вже відрвались від Маси на 5 секунд.

Кращий час кола від Вебера, Фетеля, Батона. Глок в боксах. Батон в піті. Кімі сповільнюється та сходить. Барікело та Вебер в піті. Маса та Фетель одночасно в піті. Статус-кво зберігається. Барікело лідирує, Росберг другий, але він ще не зупинявся. Піке в піті.

Кубіца побував в піті. Схід Ковалайнена пов'язаний з коробкою передач. Росберг в піті, він повертається на дев'ятій позиції, позаду Алонсо. Барікело відірвався від Батона вже на 10 секунд. Можливо він йде на 3 піт-стопи? Ще не зупинялись тільки Хемільтон та Хайдфельд.

Кращий час кола від Барікело. Фізікела в піті. Барікело в піті. Це стратегія 3 зупинок. Хайдфельд та Хемільтон в піті. Хемільтон попав під Глока та Кубіцу після повернення на трасу. Барікело повернувся позаду Фетеля. Кубіца невдало атакував Глока.

Барікело наразі програє Батону 9.2 сек. Зараз на трасі два потенційних місця де ведеться боротьба, Маса - Фетель та Глок - Кубіца. Піт-стоп Накаджіми. Барікело потрохи відстає а Батон віддаляється від паки Маса, Фетель.

В Маси щось відлетіло. Схоже це був ковпак з диска. Люся зараз не 9-й позиції. Алонсо йде спокійно на 6-й позиції. Маса без лишніх запчастин відіграв секунду в Батона :-) і, поїхав в бокси. Фетель також в боксах. Виїзджають в тому ж порядку. Вони повернулись п'ятим та шостим відповідно.

Алонсо в піті. При виїзді Алонсо майже не зіштовхнувся з Люсею. Кубіца та Піке в піті. Глок в піті. Між Батоном та Барікело 12 сек. Батон в піті. Повертається у гонку третім. Люся в піті. Повертається десятим. Росберг в піті. Барікело в піті. Повертається другим. Обходить Батона???

Ні, Вебер також в піті. Отже він позаду Батона. А от Вебер за рахунок піт-стопа проходить і Масу і Фетеля. А Браун давши лишній піт-стоп Барікело дарує перемогу Батону. Фізіка в піті. Фетель постійно висить на крилі в Маси. Вебер значно ближче до Барікело ніж Барікело до Батона. Чи буде боротьба?

Фізікела в піті четвертий раз. Масі не вистачає палива??!! Він пропустить Фетеля? Глок атакує Люсю, це боротьба за 9-ту позицію. Але йому не легко, бо в Люсі КЕРС. Вебер наблизився до Барікело меньше ніж на секунду. То хватить Масі палива чи не хватить? Фетель проходить Масу.

Три кола до кінця гонки. Дотягне чи ні? Батон обходить Люсю на коло. Алонсо проходить Масу по зовнішньому радіусу. Фініш. Батон та Барікело - дубль для Брауна. Далі Вебер та Фетель - Ред Бул. Слідом Алонсо, Маса, Хайдфельд, Росберг.

До зустріччі 24 травня на ГП Монако.

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

Читати повністю »
Автор: 
avatar

Публіка в екстазі :-)


Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
7 guests online