УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Автор: alex
avatar Опис:
Cuidado con el perro
Автор: 
Автор: 

В листопаді 2008 року робоча група USB 3.0 Promoter Group заявила про завершення робіт над специфікацією нового високошвидкісного інтерфейсу USB 3.0

Новий стандарт у десять разів збільшує пропускну здатність шини, до 4.8 Гб/c.

Але основні гравці ринку системної логіки, Intel та AMD, чомусь не поспішають впроваджувати USB3 у свої продукти. Виробники переферії через це також не поспішають.

На разі на ринку тільки одна реалізація контролера USB 3.0 від NEC. Серед відомних виробників материнських плат по повній вроваджує новий стандарт тільки Gigabyte.

Чого зволікає індустрія?

Автор: 

День систе́много адміністра́тора, також відомий, як день сисадміна  — неофіційне професійне свято системних адміністраторів, котре прийнято відзначати кожну останню п'ятницю липня.

Метою свята є вияв поваги до роботи системних адміністраторів та інших працівників сфери ІТ.

Традицію святкування було започатковано 28 липня 2000 року Тедом Токатосом.

Однією із основних традицій цього свята є дарування подарунків знайомим системним адміністраторам. Улюбленими подарунками вважаються шоколад, пиво, вино, електроніка та іграшкові пінгвіни

Наразі, незважаючи на те, що свято у жодній країні світу не є офіційним, чимало компаній у знак поваги дарують цього дня своїм працівникам торти

Wikipedia

Автор: 

Дорожні знаки в місті часто викликають подив та захоплення вигадливістю людей, які їх розвішують.

Біля екс-ювілейного, тепер нового Фуршету
Автор: 

З 1 липня 2010, згідно закону "Про телекомунікації", в Україні можна зберегти свій телефоний номер при змінні оператора.

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" щодо збільшення переліку послуг (Інформаційне управління)

Зокрема, законом доповнюється чинний закон спеціальними термінами ("абонентський номер", "перенесення абонентського номеру", "персональний номер","роумінг національний").

Зокрема, відповідно до закону, "абонентський номер" - сукупність цифрових знаків для позначення (ідентифікації) кінцевого обладнання абонента в телекомунікаційній мережі, а "перенесення абонентського номера" - телекомунікаційна послуга, що надається абоненту за його заявою, яка полягає у збереженні за абонентом наданого йому оператором телекомунікацій абонентського номера з метою використання цього номера для отримання телекомунікаційних послуг у мережі іншого оператора телекомунікацій, що надає телекомунікаційні послуги на території України.

Також, згідно із законом, "персональний номер" - абонентський номер, що присвоюється зареєстрованому абоненту за його заявою у порядку, встановленому Національною комісією з питань регулювання зв´язку (НКРЗ), централізовано адмініструється і може використовуватися цим абонентом для отримання відповідно до договору телекомунікаційних послуг незалежно від географічного регіону України і типу цих послуг, а "роумінг національний" - телекомунікаційна послуга, яка забезпечує можливість абонентам одного оператора телекомунікацій, що надає послуги рухомого (мобільного) зв'язку на території України, отримувати телекомунікаційні послуги в телекомунікаційній мережі іншого оператора (операторів) в межах України.

Законом встановлюється, що абонент, який отримує телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі, може зареєструватися в оператора, надавши йому персональні дані відповідно до закону в порядку, встановленому НКРЗ.

Окрім того, оператори телекомунікацій, що надають послуги рухомого (мобільного) зв´язку на території України, за умови укладення відповідної письмової угоди між собою зобов´язані надавати можливість абонентам отримувати послугу національного роумінгу.

Коментар від МТС:

Олег Проживальский, директор по корпоративному управлению и контролю «МТС Украина»:

Принятый закон обеспечивает расширение спектра услуг, появление новых возможностей для абонентов, в этом смысле он соответствует интересам потребителей и рынка.

Единственный вопрос - это сроки внедрения системы сохранения номера при переходе абонента от одного оператора к другому.

Это достаточно сложный и длительный процесс, который, как показывает зарубежный опыт, занимает не менее года с момента принятия решения, а то и больше.

За полгода, предусмотренные законом, запустить систему технически не представляется возможным, что может даже дискредитировать сам законВедь речь идет о комплектации и закупке оборудования, его наладке, тестировании, внедрении соответствующего программного обеспечения, обеспечении корректной и согласованной работы в сетях всех операторов.

Читати повністю »

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
9 guests and 1 member online
vlad_smirnov