УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій

Теги >> Мобілка
Автор: 
avatar

Інтернет стрімко мобільнішає. Навіть у нашому місті вже кілька компаній надають доступ до інтернету з використанням технологій 3G. 

Незважаючи на те, що технології доступу бездротові, багато хто користується для доступу до інтернету звичайними настільними комп'ютерами. Хтось використовує ноутбуки, планшети. Але для по-справжньому мобільного доступу такі девайси не дуже пристосовані.

Для мобільного інтернету потрібні дуже портативні пристрої. На сучасному етапі розвитку це смартфони - невеликі гаджети з можливостями доспупу в мережу та телефонією.

 Як же вибрати собі мобільного помічника? Яким він повинен бути? Чи є серед існуючих девайсій ідеал? Скільки він/воно/вона повинні коштувати? Що повинні вміти робити? ...

Одні питання. Можете дати відповідді? Прошу. 

Читати повністю »
Автор: 
avatar
Безконтактні платежі NFC

NFC (Near Field Communication) – це технологія бездротового обміну даними між пристроями, що знаходяться на відстані до 20 сантиметрів. Для того, щоб пристрої могли обмінюватися даними їх потрібно тільки наблизити один до одного. Технологія NFC це розширення стандарту безконтактних карт ISO 14443, що об'єднує інтерфейс смарткарти та зчитувача смарткарти в один пристрій.

Як це пов'язано з платежами? Гроші вже давно не тільки папір та метал. У якості платіжного засобу широко використовуються пластикові картки. Але в майбутньому місце кредитки готується зайняти мобільний телефон. Саме для обміну даними з іншим платіжним обладнанням і будуть використовуватись NFC-чіпи.

Телефони в майбутньому міститимуть NFC-мікросхему та спеціальне програмне забезпечення для користувацького інтерфейсу “мобільного гаманця”. Для розрахунку за куплені товари досить буде піднести телефон до платіжного терміналу та підтвердити покупку через інтерфейс телефона. Разом з інформацією про платіж на телефон може передаватись повний набір даних про покупки, знижки, тощо.

Розрахунок “мобільним гаманцем” швидкий та безпечний оскільки, на відміну від картки, телефон не потрібно передавати продавцеві. І як правило телефон частіше знаходиться у кишені ніж кредитка.

Коли NFC-платежі стануть реальністю? За прогнозами аналітиків в розвинутих країнах такі платежі наберуть обертів вже в 2011 році. А напкриклад у Японії безконтактні платежі працюють в окремих галузях вже з 2007 року. Локомотивом впровадження NFC-пристроїв в мобільних телефонах мають стати оператори мобільного зв'язку. Відомо, що в Росії МТС вже працює на впровадженням безконтактних платежів для розрахунків з допомогою мобільного телефону у метро.

Чекати лишилось недовго.

Wiki: http://ru.wikipedia.org/wiki/Near_Field_Communication

Автор: 
avatar

З 1 липня 2010, згідно закону "Про телекомунікації", в Україні можна зберегти свій телефоний номер при змінні оператора.

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" щодо збільшення переліку послуг (Інформаційне управління)

Зокрема, законом доповнюється чинний закон спеціальними термінами ("абонентський номер", "перенесення абонентського номеру", "персональний номер","роумінг національний").

Зокрема, відповідно до закону, "абонентський номер" - сукупність цифрових знаків для позначення (ідентифікації) кінцевого обладнання абонента в телекомунікаційній мережі, а "перенесення абонентського номера" - телекомунікаційна послуга, що надається абоненту за його заявою, яка полягає у збереженні за абонентом наданого йому оператором телекомунікацій абонентського номера з метою використання цього номера для отримання телекомунікаційних послуг у мережі іншого оператора телекомунікацій, що надає телекомунікаційні послуги на території України.

Також, згідно із законом, "персональний номер" - абонентський номер, що присвоюється зареєстрованому абоненту за його заявою у порядку, встановленому Національною комісією з питань регулювання зв´язку (НКРЗ), централізовано адмініструється і може використовуватися цим абонентом для отримання відповідно до договору телекомунікаційних послуг незалежно від географічного регіону України і типу цих послуг, а "роумінг національний" - телекомунікаційна послуга, яка забезпечує можливість абонентам одного оператора телекомунікацій, що надає послуги рухомого (мобільного) зв'язку на території України, отримувати телекомунікаційні послуги в телекомунікаційній мережі іншого оператора (операторів) в межах України.

Законом встановлюється, що абонент, який отримує телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі, може зареєструватися в оператора, надавши йому персональні дані відповідно до закону в порядку, встановленому НКРЗ.

Окрім того, оператори телекомунікацій, що надають послуги рухомого (мобільного) зв´язку на території України, за умови укладення відповідної письмової угоди між собою зобов´язані надавати можливість абонентам отримувати послугу національного роумінгу.

Коментар від МТС:

Олег Проживальский, директор по корпоративному управлению и контролю «МТС Украина»:

Принятый закон обеспечивает расширение спектра услуг, появление новых возможностей для абонентов, в этом смысле он соответствует интересам потребителей и рынка.

Единственный вопрос - это сроки внедрения системы сохранения номера при переходе абонента от одного оператора к другому.

Это достаточно сложный и длительный процесс, который, как показывает зарубежный опыт, занимает не менее года с момента принятия решения, а то и больше.

За полгода, предусмотренные законом, запустить систему технически не представляется возможным, что может даже дискредитировать сам законВедь речь идет о комплектации и закупке оборудования, его наладке, тестировании, внедрении соответствующего программного обеспечения, обеспечении корректной и согласованной работы в сетях всех операторов.

Читати повністю »
Автор: 
avatar

17 провідних операторів та виробників мобільних телефонів домовились уніфікувати зарядний пристрій до мобільних телефонів.

Не пройшло і десятиліття, як індустрія збагнула, що потрібна уніфікація. За прогнозами близько 51 тони зарядних пристроїв стануть непотрібними.

Вже створено ініціативну групу з розробки Universal Charging Solution, UCS. Універсальний зарядний пристрій матиме інтерфейс micro-USB да дозволить економити близько 50% електроенергії в порівнянні з сучасними зарядками. 

Планується, що до 2012 року переважна більшість мобільних телефонів буде постачатись з UCS.

При підготовці цього повідомлення, виникло питання, що ж собою являє micro-USB. Ось іллюстрація.

 micro-USB, mini-USB, USB (B-Type), USB-female, USB-male.

Читати повністю »
Автор: 
avatar

КамерафонЯкість знімків, які дають сучасні камерафони порівняна з якістю бюджетних фотоапаратів. Друкувати фотографії 10x15 можна без ризику зіпсувати настрій собі та іншим людям. Крім того в кишені з'являється фотоапарат на всі випадки життя — це набагато зручніше ніж носити з собою цифровий фотоапарат кожного дня.

Камерофон — це ваш кишеньковий свідок. Він виручить при автомобільній аварії, досить лиш сфотографувати місце дорожньої пригоди і ви будете мати відомості, які допоможуть при "розборі польотів". Телефон, на відміну від фотоапарата, завжди під рукою. Якщо ви станете свідком чогось сенсаційного або незвичайного - він дозволить швидко зреагувати та зафіксувати мить.

Камеру в телефоні можна використовувати для фотоконтактів, для цього цілком хватить 0,3 Мп. Просто робите портрет и прив'язуєте фото до номера. Коли надійде виклик, на екрані з'явиться фотографія — і відразу буде ясно хто телефонує.

Камерофон — гарний помічник при покупках. Фотокамера буде корисною, якщо ви не поспішаєте з покупкою, а обдумуєте її, порівнюєте ціни і самі товари в різних магазинах, радитись з близькими.

 

Читати повністю »

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
116 гостей та 3 користувачів
KandiConno DarcyFanti BraydenUrz