УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій

Теги >> безконтактні платежі
Автор: 
avatar
Безконтактні платежі NFC

NFC (Near Field Communication) – це технологія бездротового обміну даними між пристроями, що знаходяться на відстані до 20 сантиметрів. Для того, щоб пристрої могли обмінюватися даними їх потрібно тільки наблизити один до одного. Технологія NFC це розширення стандарту безконтактних карт ISO 14443, що об'єднує інтерфейс смарткарти та зчитувача смарткарти в один пристрій.

Як це пов'язано з платежами? Гроші вже давно не тільки папір та метал. У якості платіжного засобу широко використовуються пластикові картки. Але в майбутньому місце кредитки готується зайняти мобільний телефон. Саме для обміну даними з іншим платіжним обладнанням і будуть використовуватись NFC-чіпи.

Телефони в майбутньому міститимуть NFC-мікросхему та спеціальне програмне забезпечення для користувацького інтерфейсу “мобільного гаманця”. Для розрахунку за куплені товари досить буде піднести телефон до платіжного терміналу та підтвердити покупку через інтерфейс телефона. Разом з інформацією про платіж на телефон може передаватись повний набір даних про покупки, знижки, тощо.

Розрахунок “мобільним гаманцем” швидкий та безпечний оскільки, на відміну від картки, телефон не потрібно передавати продавцеві. І як правило телефон частіше знаходиться у кишені ніж кредитка.

Коли NFC-платежі стануть реальністю? За прогнозами аналітиків в розвинутих країнах такі платежі наберуть обертів вже в 2011 році. А напкриклад у Японії безконтактні платежі працюють в окремих галузях вже з 2007 року. Локомотивом впровадження NFC-пристроїв в мобільних телефонах мають стати оператори мобільного зв'язку. Відомо, що в Росії МТС вже працює на впровадженням безконтактних платежів для розрахунків з допомогою мобільного телефону у метро.

Чекати лишилось недовго.

Wiki: http://ru.wikipedia.org/wiki/Near_Field_Communication


Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
259 гостей