УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...

Теги >> IT
Автор: 
avatar

BankID У функціональному плані BankID це спосіб електронної ідентифікації громадян через українські банки для надання адміністративних послуг через Інтернет.

Технологія також може використовуватись для онлайн індентифікації клієнта на вашому інтернет ресурсі під час реєстрації або замовленні послуг/товарів. Гарантія автентичності досягається завдяки підтвердженню верифікації клієнта в банку, де він обслуговується.

Які дані можна отримати про клієнта з допомогою BankID?

  • П. І. Б., телефон, ІПН, дата народження, стать, email
  • Адреси реєстрації та народження.
  • Скановані копії: паспорт, закордонний паспорт, ІПН, фотографія.
  • Верифікація карти.

Працює усе це так само як “увійти з Facebook чи Google”. При вході чи реєстрацї на сайт ви обираєте банк, який вас обслуговує і будете переадресовані на сайт обраного банку для проходження авторизації (введення логіна, пароля, номера картки тощо). Тим самим ви підтверджуєте свою згоду на передачу банком ваших персональних даних до сайта установи, на якому ви обирали ідентифікацію, верифікацію чи реєстрацію через сервіс BankID

Усе. Сайт знає, що усі ці дані правильні та достовірні.

Чому саме банки надають послуги ідентифікацї? Саме те, як банки ідентифікують своїх клієнтів, регулює держава (в особі НБУ). Держава може, звичайно, відкрити власні реєстраційні центри, роздавати громадянам якісь картки або чіпи, але уявіть собі, скільки на це буде витрачено коштів.

Отже, вже на даному етапі для отримання різних адміністративних послуг від держави набагато зручніше користуватись послугою BankID ніж вистоювати у чергах та робити копію пасторта та ідентифікаційного коду знову і знову. Технології для того і створенні щоб покращувати життя. Готові?

Більше інформації про BankID:
https://id.bank.gov.ua/
http://bankid.org.ua/

Читати повністю »

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
19 guests online