УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий

Теги >> SaaS
Автор: 
avatar

Найціннішим активом більшості компаній є їх клієнти. Свою діяльність компанії направляють на організацію взаємовигідних відносин з клієнтами. Для автоматизації цих процессів призначенні системи CRM (Customer Relationship Management). Сучасні CRM - системи це корпоративні інформаційні системи, невід'ємною частиною яких є автоматизація торгівлі, що забезпечують комплексний підхід для максимального задоволення потреб клієнта. Такі бізнес-системи служать для поєднання у єдине ціле взаємодії між відділами маркетингу, продаж та сервісного обслуговування, що дозволяє піднести на новий рівень взаємодію з бізнес-партнерами.

Якщо Ви задумуєтесь над питаннями підвищення ефективності продажів, покращення якості обслуговування клієнтів, забезпечення стабільності чи розширення клієнтської бази, підвищення прозорості роботи продавців, зниження ризиків втрати даних про клієнтів то Ви стоїте на порозі впровадження CRM-системи

Існує дуже багато систем CRM, як комерційних так і безкоштовних. Також можна використовувати CRM-системи у режимі SaaS

Вибір конкретної системи залежить тільки від Ваших потреб, компетенції фахівців компанії, здатності підтримувати працездатність інсталяції системи

Серед відомих безкоштовних CRM-систем можна виділити vtiger, SugarCRM, CentricCRM, hipergate, Compiere.

Впроваджувати CRM можна як самостійно так і з допомогою компаній інтеграторів. Головне чітко розуміти які переваги буде отримано від впровадження CRM та наполегливо працювати.

Автор: 
avatar

Корпоративна база знань (КБЗ) — це єдинний простір для обміну даними між працівниками компанії. База знань використовується для публікації та ознайомлення з регламентуючими документами, шаблонами, наказами, довідкоковою інформацією, документацією. Також в КБЗ можуть публікуватись новини та оголошення компанії, на її основі може бути організовано внутрішній форум організації.

Дуже важко переоцінити важливість управління знаннями в компанії. Відсутність управління знаннями в компанії призводить до втрат часу та грошей. Організація бази знань дозволяє накопичувати цінну інформацію про бізнес-процеси, структуру дій та прийняття рішень у тих чи інших обставинах. Співробітники, які є носіями такої інформації, відображають її у базі знань, що дозволяє іншим працівникам працювати ефективніше. Навіть звільнення важливого працівника більше не становить такої серйозної загрози, оскільки КБЗ містить інформацію, що дозволяє зберегти набутий компанією досвід.

    Типова база знань компанії містить:
  • базу даних клієнтів, працівників, інформацію про конкурентів;
  • інформацію про корпоративні правила, процедури, шаблони, типові процеси;
  • виробничо-технологічну інформацію;
  • довідкову, фінансову та юридичну інформацію, що потрібна для підтримки бізнес-процесів;
  • особливості застосування технологій та інформацію про “підводні камені”;
  • цінні знання та досвід працівників;

Однією з найпопулярніших систем для організації бази знань компанії є Wki, така ж сама система, що використовується для функціонування всім відомої Вікіпедії. Вікі системи дозволяють довільну організовувати структуру інформаційного наповнення, та легко зв'язувати різні матеріали між собою. Згодом структуру легко змінювати.

Існує багато реалізації вікі-систем: MediaWiki, X-Wiki, PhpWiki, MyWiki та інші. Як правило для система встановлюється на сервері компанії, що робить її доступною для всіх працівників компанії у будь-який час. При відсутності такої можливості корпоративну базу знань можна організувати як SaaS систему


Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 21