УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій


Автор: 
avatar

Блюзнірство окупаційної влади: У 80-ту річницю Українського Голодомору регіонали здійснюють ритуальні танці на кістках мільонів українців...                              НАЗАД ДО "ЗОЛОТОЇ" ОРДИ:
РИТУАЛЬНІ хАЗАРСЬКІ ТАНЦІ НА КІСТКАХ МІЛЬОНІВ УКРАЇНЦІВ...
 
Один з "придворних політологів", коментуючи рішення уряду М. хАзарова про відмову від переговорів про асоціацію України з ЄС, заявив, що це і є "план Б" В. Януковича. Після цього, додав інший проплачений владою "політолог", в разі відмови ЄС дати "відкат", до якого звикли "донецькі", останні з полегшенням попрямують в Митний Союз зразка Золотої Орди.
 
Насправді, такий "план Б" існує, але в Москві. В другому ешелоні влади путінської псевдоімперії відкрито говорять про цей план, який передбачає штучну організацію політичного протистоянні в Україні для її розколу і подальшу передачу Західної України під протекторат ЄС.
 
А Центральна та Східна Україна, на думку творців московського "плану Барбаросса", прагне знову "добровільно приєднатися" до московського улусу Золотої Орди. Власне, такий варіант ФСБ уже реалізувала в Південній Осетії, яку московська влада у своїх офіційних документах вперто іменує "державою".
 
Саме в такому контексті й варто розцінювати дії "українського" уряду, якого найменше в цій ситуації цікавлять стратегічні інтереси українського народу. Уособлюючи в своїй діяльності інтереси (не українських по своїй етнічності) олігархів, нащадки тих, хто знищив мільони українців під час Голодомору 1032-1933 років, черговий раз здійснили ритуальні хазарські танці на кістках померлих українців.
 
Особливо цинічним і блюзнірським виглядає цей факт напередодні 80-х роковин жахливого Голодомору, здійсненого під сатанинської червоною зіркою! Нам знову хочуть вказати: "Кто здєсь хазяін?!."


Валерій Бебик,
голова Всеукраїнської асоціації політичних наукNo Comments.
You need to login or register to post comments.

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
15 guests online