УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій


Автор: 
avatar
В Україні відчутно запахло національною революцією – тепер, після подій біля Українського дому в Києві, мало хто може цього не помічати. І ось тут якраз питання: а хто ж повинен акумулювати цю революційну енергію українців й очолити спротив?


Невже знову ті самі, кого люди клянуть щоразу від виборів до виборів, аби згодом знову «приречено» піти й проголосувати за них, піддаючись єзуїтському аргументові про «менше зло»? Ні! Настав час запустити свіжу кров в українське «політичне болото», де і досі кумкають комуністичні жаби й розкошують космополітичні п’явки. Але хто має покласти край цій ганьбі?
Не так страшний очевидний ворог – ненависник усього українського, як ті, хто рядиться в українські шати, але готові навсібіч торгувати Україною. Потенційні зрадники – ось головна небезпека прийдешніх виборів. Що робити, аби поставити заслін на шляху захоплення наступного парламенту антиукраїнською потолоччю? Відповідь очевидна – голосувати за тих, хто «не був», «не помічений», «не притягався». Саме таким голосуванням можна заступити шлях до державного керма багатьом пристосуванцям, готовим укотре обдурити народ і швидесенько «стушкуватися».
Очевидно, що протистояти цій нарузі над Україною і нацією може лише сила, яка не заплямована перебуванням у владі – ані колишній, ані теперішній. Чи є така серед тих, хто йде до парламенту й має реальні шанси туди потрапити? Так, є – Всеукраїнське об’єднання «Свобода». Міркуйте самі:
По-перше, «Свобода» – це дійсно нові люди в українській владі, які не мають за собою компартійного чи корупційного шлейфу;
По-друге, проходження першої націоналістичної фракції до Верховної Ради – це реальний, а не демагогічний злам у старій системі, замішаній на гнилому «компромісі» компартійної номенклатури, кагебістів і так званих «націонал-демократів»;
По-третє, «Свобода» – антиолігархічна сила. Її присутність у наступному парламенті – це удар по диктатурі мільярдерів-космополітів. Лише «Свобода» реально добиватиметься повернення стратегічних підприємств у власність держави, перегляду грабіжницької «прихватизації». На злочинних планах олігархів дозволити торгівлю українською землею сільськогосподарського призначення буде поставлено жирний хрест.
Зрештою, хто, якщо не «Свобода», спроможний дати відсіч, навіть фізичну, знахабнілим шакалам, які розтягують державу по шматках, як було під час ухвалення ганебних Харківських угод чи голосування за українофобський мовний закон! Будь тоді в залі парламенту принаймні найменша фракція «Свободи» – не осоромилась би опозиція перед країною через свою безпорадність.
Максим Молоцький,
журналіст Радіо Київ

Обговорення (20 коментарів)
RE: Як не обрати парламент зрадників.   08.08.2012 [14:03:43]
За словами Дмитра Капранова, "Собор" готовий представляти інтереси тих, хто не знає за кого голосувати, тих, хто не довіряє Об’єднаній опозиції та "Удару" Віталія Кличка.

От наша еліта (інтелектуальна) - забирати голоси від опозиції і давати ще більше шансів для теперішньої антиукраїнської влади протягти таких, як Королевська тощо.

"Ми сподіваємося, що це буде наша сила, але якщо не наша – то за неї і голосуватимемо..."

І як Капранових назвати? Вони сподіваються, що це їхня сила, але може бути і не їхня(
#55965
RE: Як не обрати парламент зрадників.   08.08.2012 [15:14:03]
Банальне розпорошення сил, вчора Ляшко з вилами штовхав промову, повний пісєц.
#55975
RE: Як не обрати парламент зрадників.   08.08.2012 [15:27:02]
Всі працюють на систему!
#55977
RE: Як не обрати парламент зрадників.   08.08.2012 [18:51:31]
VIK написав:
Цитата:
Банальне розпорошення сил - повний пісєц!


Снайпери вимагають від депутатів жити на середню пенсію!

Почалися бісові виборчі ігри. Звідкись вилізли багатії, професійні активісти, політ-божевільні. Всі вважають, що саме вони знають як керувати державою і врятувати народ від злиднів. Обіцяють що завгодно. Лише не те, що треба людям.
Здійснивши кілька невдалих спроб вивести Програму №0 Партії снайперів на загальноукраїнський офіційний рівень, ми весело повернулися у звичну для нас нішу гумористичного висвітлення реальності. Іронічно спостерігаємо за надуванням чисельних партій, які можуть внести до ЦВК 300 тисяч доларів завдатку та мільйони витратити на рекламу. Вже тут починається турбота народу за власну долю - звідки групі нормальних громадян з цікавими ідеями взяти такі кошти?В принципі, хай обіцяють. Але, є дуже цікавий момент. Утримання тих олігархів і їх не бідних слуг коштом держбюджету після перемоги. Живуть вони кучеряво, на рівні, якому простому трударю не досягнути ніколи!
Один депутат обходиться українцям у майже вісімсот тисяч гривень. Це якщо скласти його зарплатню та пільги за рік. Так на зарплатню одного бюджет виділяє мінімум 210 тисяч гривень, на відрядження - понад 20 тисяч гривень. На утримання помічників - 200 тисяч гривень, відшкодування витрат на виконання депутатських повноважень - ще 200 тисяч гривень. У цьому році, як і у минулому, кожен із парламентаріїв мав 26 тисяч на квитки Україною, п’ять тисяч на телефон, п’ять тисяч на оплату виступів на телебаченні та радіо, ще майже чотири тисячі - на відрядження помічників, дві тисячі на утримання приміщень для прийому громадян, 1700 гривень - аби проходити VIP-залою в аеропорту та п’ять тисяч на путівки влітку.

Отож, реальна пропозиція для всієї бидлоти яка вже стала кандидутами у депудупи - офіційно, на рівні передвиборчої програми декларуйте зниження депутатської зарплати до рівня 2000 грн на місяць! Це лише 24 тисячі на рік. До такого ж рівня обмежте своїх суперталановитих помічниць, які набагато впевніше відчувають себе під столом чи на столі, а не ЗА столом...
Залиште 20 тисяч на відрядження, від усього іншого відмовтеся. Мужньо.
Для утримання одного соціального паразита, у які всі ви автоматично перетворюєтеся після підпису присяги, 70 тисяч народних гривень цілком достатньо. Все-одно знайдете спосіб вкрасти мільйон-другий доларів...
Триндьож про покращення, шляхи виходу з кризи для ваших родичів, передчуття відпочинку на далеких островах залиште лохам.

А нам у найближчі дні публічно і офіційно пообіцяйте жити на рівні середньостатичного українця. Це вже стане гігантською перемогою.
Пенсіонери з 800 гривнями на місяць просто не розуміють ваших зойків про низький рівень життя з легальною зарплатою у 20 тисяч на місяць. На жаль, до вас цей незначний нюанс не завжди доходить. Звикнувши до кави за 15 баксів і коньячку за 200 доларів, ви давно втратили життєві орієнтири.
Тож, зрівняйтеся з народом хоч у зарплаті!
Хто ризикне?

Ви не розумієте, що лише ввічливі арешти зажратої бидлоеліти врятують Україну.
Якщо вони не відбудуться, почнуться вдумливі розстріли. Після конфіскації.
Або звичайний азартний відстріл. Стрельни і втечи, фіг знайдуть.
Олігархи, депутати, зажрані чиновники перетворилися на банальних глистів у державному організмі. З глистами не розмовляють. Їх знищують. Інакше вони зжеруть все. Тому, найближчим часом нашими основними гаслами залишаються два коротких: "Вбий глиста!" і "Свиней на сало!". І то вже від вашого світосприйняття залежить, який вирок вам ближчий. Фінал для соціальних паразитів зрозумілий...
З щирою класовою ненавистю!

Віктор Тригуб, автор жарту про Партію снайперів
#55982
RE: Як не обрати парламент зрадників.   09.08.2012 [07:00:26]
#56011
RE: Як не обрати парламент зрадників.   09.08.2012 [17:34:52]
Обережно — самовисуванці!

Партія регіонів у багатьох областях, в першу чергу західних, застосовує метод висунення основних та запасних кандидатів у народні депутати в мажоритарних округах. Про це заявив заступник Голови Верховної Ради, один з лідерів БЮТ Микола Томенко.


За його словами, як не парадоксально, у більшості випадків головними є не ті кандидати, що офіційно презентовані Партією регіонів, а ті, хто вже не перший місяць фінансово «стимулює виборців» в округах. Микола Томенко наголосив, що, зазвичай, ці кандидати є самовисуванцями і «давно отримали згоду місцевої влади на підтримку їхньої виборчої роботи». «Ці особи мають вільний доступ до адміністративних приміщень, системи освіти, охорони здоров’я і взяли на себе зобов’язання увійти до «правильної» фракції влади», - заявив віце-спікер. «Для того, щоб зберегти владу і мати більшість, яка б підтримала президента, команда Януковича іде на те, щоб принести в жертву власних представників від Партії регіонів і через самовисування завести до ВР залежних від влади осіб», - вважає Томенко.

У цьому контексті згадуються знамениті “плівки Забзалюка”, на яких голова депутатської групи “Реформи заради майбутнього” Ігор Рибаков, по суті, здав підступні плани влади на парламентські вибори. Нагадаю, у “групу Рибакова” входять переважно так звані парламентські тушки, тобто народні депутати, які після перемоги Януковича на виборах покинули опозиційні фракції. «Бютівець» Забзалюк начебто теж вирішив “здатися” владі, а з Рибаковим обговорював “ціну питання”. Цю розмову записав на диктофон, а потім продемонстрував громадськості, аби вивести “перекупників” депутатських душ на чисту воду. Під час торгу пан Рибаков, зокрема, розповів Забзалюку, що має від президента завдання – якомога більше залучити на наступні парламнентські вибори так званих фальшивих кандидатів у депутати від опозиції. Ось красномовна цитата Рибакова з аудіозаписів Забзалюка: “...Президент лично меня на встрече попросил: «Дай мне больше, максимально…». Нам любые кандидаты нужны. Любые... Мажоритарку отдадим под них. Всю власть, которая есть: область, губернатор, главы администраций, СБУ, прокуратура – все будет под него. Весь админресурс. Так жестко, что они оху..ют. Но нужно, чтобы процентов хотя бы на 50 он сам начинал. 50 мы дадим админресурсом, а 50 – должен быть он...”.

Іншими словами, влада планувала виставляти на округи, де найбільші шанси на перемогу мають опозиційні кандидати, фальшивих опозиціонерів. Але реалізувати цей план в чистому вигляді не вдалося. По-перше, ідея була “засвічена”, по-друге, не так просто у регіонах зламати чинних, та ще й з іменем та авторитетом, опозиціонерів. Тому влада пішла іншим шляхом. Вона вирішила робити ставку на так званих незалежних кандидатів, які йдуть на вибори як самовисуванці. Або ж кандидатів, яких висувають маловпізнавані політичні партії. Паралельно влада висуває в мажоритарних округах кандидатів від Партії регіонів. Вони, зрозуміло, у Західній Україні шансів на перемогу не мають, але виконують роль громовідводу.

Виборцю треба уважно придивитися до отих самовисуванців, які, власне, і можуть бути замаскованими, прихованими кандидатами від Партії регіонів. Такими собі вовками в овечій шкурі. Зверніть особливу увагу на такі нюанси: чи сприяє їм місцева влада, чи використовують вони для “засівання” округу гроші з бюджету чи державних підприємств, і взагалі, чи не смітять грошима під час виборчої кампанії. Якщо грошей у кандидата — неміряно, не виключено, що його підфінансовує влада. А значить, цей кандидат в разі перемоги і буде стовідсотковою “тушкою”.


Наталія БАЛЮК "Високий Замок"
#56103
RE: Як не обрати парламент зрадників.   09.08.2012 [18:08:07]
VLATKA ви щоооо? Ви на когось натякаєте. Наш обласний ВВМ він зовсім не такий! Він самий самовисунутий зо всіх самовисуванців, він сам таке заявляв в інтервю. Чи може хтось сумнівається в його непартійності?!?
#56106
RE: Як не обрати парламент зрадників.   09.08.2012 [19:03:59]
Ви ще придивіться до фальшивих опозиціонерів.Бо реалізувати цей план в чистому вигляді може і не вдасться. А такі ідея “засвічена”, щоб і з другого боку була кадидатура на всяк випадок та ,що зрозуміє поставлену ціль,бо таки не так просто у регіонах зламати стериотип віри в опозиціонерів. Тому влада розробила різні шляхи. Все більше прослідковується ставка так званих опозиційних незалежних кандидатів-ПРИТОМ НЕ ПАРТІЙНИХ-ЦЕ ЯК ЗАКОН.. А там вже як карта ляжить,головне на місцях дійсних опозиціонерів не пропустити..а на верху розберуться,не думаю що на одного ставку роблять,головне щоб поле своїми було перекрите.
#56112
RE: Як не обрати парламент зрадників.   09.08.2012 [19:18:08]
Декую Анатолійович за розяснення статті Балюк. Наші мозги так низько що без вас не зрозуміємо писане в високому замку.
#56114
RE: Як не обрати парламент зрадників.   09.08.2012 [20:30:10]
Якщо ближче до теми, то за Вас би точно не голосував, хоча б з простого принципу - не люблю мову Азарова, якою Ви пишете, отже і людина Ви така. А парламент починає формуватись, точніше списки кандидатів - БЮТ радує - 10-15% потенційних тушок, проти 30-40 за минулими списками...Регіонали досі мовчать - буде війна групи Фірташа і донецьких, група Фірташа 2 місця прохідних має, а донецькі - багацько, Королевська ще мовчить, крім Андрюши Шевченка і Остапко Ступка - головні герої дня. Кличко Марусю Матіос переконав - от це вже буде парламент! Хочу порадувати прихильників опозиції - цього разу вони діють злагодженіше - і по списку і по мажоритарці, тому маємо шанси копняка дати не одному "голубому"!
#56152
RE: Як не обрати парламент зрадників.   09.08.2012 [21:28:30]
Ви занадто оптимістичні.Проти регіонів не менше пяти опозиційних і псевдоопозиційних партіцй .Попробуй розібратись і хто допоможе то зробити?
#56172
RE: Як не обрати парламент зрадників.   16.08.2012 [05:23:32]
Андрій Т. написав(ла):
Цитата:
Свободу треба записати у сонм святих - ІДЕАЛ! Автор гарно написав - "не були", "не помічені"... Ризикую перетворити цю тему на свободівську, але складається враження, що Свобода мітингує і критикує те, що вигідно, а інше - таке собі. Наприклад, де заяви стосовно гравця збірної Алієва, котрий просив питати його російською, бо української не знає, або чому не критикували його і Мілєвського, коли ті виступали проти перекладу фідьмів на українську...це лише один випадок, а от бити себе в груди і писати, як Чавун, що він смажився на сонці борючись за мову - кожен може!

Андрію як гарно сказано. А я додам так "Свобода як Фімен тільки груди не показують"
#56557
RE: Як не обрати парламент зрадників.   16.08.2012 [14:25:37]
Jerom написав(ла):
Цитата:
Андрій Т. написав(ла):
Андрію як гарно сказано. А я додам так "Свобода як Фімен тільки груди не показують"

))) Фемен!
#56609
RE: Як не обрати парламент зрадників.   16.08.2012 [16:10:15]
Якби Свобода була б більш спокійнішою в питаннях ,де націоналізмом і не пахне і рішучішою як це роблять дівки -фемен , то можливо ми б мали здорову альтернативу партії нових комунарів.
#56622
RE: Як не обрати парламент зрадників.   16.08.2012 [17:20:17]
Дівки з Фемен не злякалися показати груди Кірілові, а свободівці ж мають інші вигоди!
#56628
Показана лише частина коментарів. Всі пости дивіться на форумі.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
35 гостей