УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1, Гран-Прі Австралії 2009.
Автор: Alex Andrushchak   
28.03.09

Просто неймовірно, певно керівництво Хонди рве собі волосся від такого перебігу подій. Не встигли вони продати свою команду формули 1, як ця команда поїхала. І не просто поїхала - в кваліфікації ГП Австралії пілоти екс-хонди (Браун ГП) здобули повністю перший ряд!

А що ж лідери минулого сезону?  Діючий чемпіон, Льюіс Хемільтон, стартуватиме з 18-ї позиції, та й то завдяки дискваліфікацї Тойоти. Не набагато краща стартова позиція у Ковалайнена. А Ферарі теж не виблискує, у Маси шоста позиція, у Кімі - сьома.

Крім феСноменального Браун ГП в кваліфікації відзначились середняки минулого сезону - Ред Бул, Вільямс, Тойота. Після такої роздачі колоди залишилось тільки з відкритим ротом спостерігати за перебігом гонки.

Ще одне нововведення цього сезону - публікація ваги боліда після закінчення кваліфікації. Найбільше заправленим на старті виявився болід Нельсона Піке - 694 кг. А найлегшим в гонку віправиться Казукі Накаджіма - 612 кг.

Старт гонки в Автралії перенесли на 17.00 за австралійським часом для зручності європейських глядачів. Дехто з пілотів жалівся на недостатню видимість на трасі, особливо в зеркалах заднього виду. Гонка складатиметься з 58 кіл, та пройде в Альбертпарку, де довжина кола 5.303 км.

Отже Батон вирушає на формовочне коло. Обидва боліди Браун стартують на жорсткій гумі, обидві Ферарі на м'якій. В цьому році на болідах встановлено широкі передні крила, чи не спричинить це масових проблем?

Пілоти з Тойоти стартуватимуть з піт-лейн. Гонщики повертаються на стартову решітку. Старт!

В першому повороті Батон, Фетель, Росберг. Маса виходить на третю позицію. Барікело провалюється на 7-му позицію. Схоже, що КЕРС допомогла Ферарі вдало стартувати - Маса третій, Кімі п'ятий.

Завал на страті - зламані крила у Сутіля, Вебера, Ковалайнена та прокол у Хайдфельда. Батон відірвався на 4.2 від Фетеля та останій не здається і показує кращий час кола. Хемільтон робить кілька обгонів в середині пелетону і виходить на десяту позицію. Схоже Макларен добре їде саме на м'якому складі гуми.

Хемільтон проходить Піке і схоже з використанням КЕРС. А за Піке вже береться дебютант Буемі. Батон та Фетель йдуть в одному темпі а на Райконена вже насів Росберг. В нього самого на хвості Барікело. Паливне завантаження в Батона вище ніж у Фетеля, отже німцю доведеться зупинятись раніше лідера.

Росберг проходить Райконена у першому повороді і схоже для Кімі виникають проблеми, він у піті. Бурде в піті, Трулі в піті. Маса в піті. Хемільтон в піті. Кубіца в піті. Схоже ті хто стартував на м'якій гумі змушені робити заміну. Попереду залишились тільки Батон та Фетель.

Компьютер показує, що Ковалайнен вибув із гонки - це перша втрата сезону 2009. В Барікело пошкоджене переднє крило і це впливає на його темп. Фетель потроху скорочує відрив від Батона і відправляється у піт. Слідом Росберг. Кращий час кола від Батона - 1:28.020 Накаджіма в'їзджає в стіну. На трасі обломки але сейфіті-кара немає. Накаджіма виходить з боліда.

Барікело, Буемі, Глок та Батон в піті. Сейфіті-кар на трасі. Хайдфельд в піті. Піке, Фізікела та Алонсо в піті. Фізікела промахується повз свого слота в піті, мусить повертатись. Батон лідирує за машиною безпеки. Всі зробили перший піт-стоп

Бурде в піті знову. Машина безпеки дозволяє гонщикам повернутись в одне коло. Цікаво, чи принесе дивіденди КЕРС на рестарті? Сутіль в піті. Хемільтон по радіо каже команді, що жорстка гума холодна. Машина безпеки все ще на трасі. У гонці 18 болідів. Рестарт.

Розворот Піке в першому повороті і він у гравії, гонку закінчено. Хемільтон та Алонсо проходять Глока. Росберг провалюється на 9-ту позицію. В стані лідерів все без змін - Батон, Фетель, Маса. Росберг все ближче і ближче до Буемі. Пілоти Форс Індія змагаються за 13-ту позицію між собою.

Батон повернув собі майже 4 секунди переваги на Фетелем. Маса в піті. Повертається у гонку 14-м. Трулі в піті. Трулі випереджає Масу за рахунок пізнішого піт-стопу. Кращий час кола від Кубіци - 1:27.989 Сутіль в піті.

Вебер в піті. Ще одне краще коло від Кубіци. Механіки БМВ готові до зупинки. Кубіца в піті. Райконен в піті. Розворот Глока і Кімі його проходить. Але Глок продовжує гонку. Буемі в піті. Хемілтон в піті. Райконен в піті знову. Хемілтон повертається прямо перед Масою.

Друга зупинка Росберга. Хайдфельд в піті. Фетель в піті з П2. Фетель повертається на своїй же позиції. Чому зупинявся Райконен? через пошкодження? Маса сповілюнюється. Батон в піті. Маса в піті. Для Маси гонку завершено, машину заштовхують в гараж.

Кращий час кола від Росберга. Повільне останє коло від Батона. То гонка ще не закінчена? Фізікела в піті. Глок в піті. Барікело в піті. Алонсо в піті. Барікело проходить Росберга і виходить на 4-ту позицію. Трулі проходить Росберга. Хемілтон проходить Вільямс. У Росберга проблеми з м'якою гумою? Глок проходить Росберга.

Алонсо проходить Росберга і вільямс випадає з очкової зони. Кубіца зіштовхується з Фетелем. Обох розвертає. Кубіца вилітає а у Фетеля зламане крило. Машина безпеки на трасі. Райконен в піті. На повторі видно, що навколо аварії Кубіци з Фетелем буде багато шуму. А тим часом на другу позицію вийшов Барікело.

Райконен в піті знову. А Хемільтон вже претендує на подіум. Фетель остаточно вибуває з гонки. Останнє коло. Третя позиція зараз у Трулі, а обгони під машиною безпеки заборонені. Райконен сходить - подвійний схід Ферарі.

Машина безпеки покидає трасу і обидва боліди Браун перетинають фінішну лінію.
Браво Браун!

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 
Обговорення (2 коментарів)
Формула 1, Гран-Прі Австралії 2009.   10.04.2009 [08:46:39]
Обговорення статті: Формула 1, Гран-Прі Австралії 2009.

Доступне відео гран-прі Австралії.
Бажаючим можу записати на офлайнові носії.
#5255
RE: Формула 1, Гран-Прі Австралії 2009.   13.04.2009 [18:46:04]
Красивая машина у Ферари, и где она?
В заднице!
#5358

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
145 гостей