УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Спортивний туристський сезон 2009 року у Кам’янці-Подільському розпочато
Автор: Юрій Загоруйко   
31.03.09

Фото Кам'янецькі скелі 2009 турист лізе на скелю З 26 березня 2009 року наше місто стало «Меккою» не тільки для екскурсійних туристів. В 13-й раз поспіль команди із 20 міст та областей України (200чол.) з’їхались на традиційні змагання з екстремального виду спорту – туризму. Різний ранг та статус вони мали : першість міста, Чемпіонат України, відкритий кубок Хмельницької області; та назва залишається одна – «Кам’янецькі скелі».

О 15.00 біля ратуші – символічного центру міста, О. Демчук, заступник міського голови, В. Травінський, начальник управління міжнародних зв’язків та туризму міського виконавчого комітету, С.Павловський, завідуючий відділом фізичної культури та спорту, Михайлов , завідуючий відділом у справах сім’ї та молоді, під звуки гімну України «перерізали стрічку» відкриття змагань.

Фото Кам'янецькі скелі 2009 В урочистій обстановці членам збірної Хмельницької області, Чемпонам України 2008 року зі спортивного туризму були вручені посвідчення та значки почесного звання «Майстер спорту України» (Суржко Михайло, Муляр Володимир, Поситько Костянтин, Горячок Наталія, Лиськов Андрій, Дідур Андрій, Вараниця Михайло, Мельник Вікторія).

На «Кам’янецьких скелях» (неофіційний юнацький чемпіонат України) команди змагались за перемогу на трьох дистанціях: «Командна смуга перешкод», «крос-похід», «зв’язки». У боротьбу вмішалась і погода: за 4 дні учасники відчули на собі і весняне щебетання пташок, і холодний осінній дощ, і літнє тепле сонечко, і зимову заметіль. У жорсткій конкуренції в загальному заліку перемогу святкували спортсмени з Полтави, друге місце посіла команда з м. Чернігова, третіми призерами стали туристи з Вінниці. Команда нашого міста посіла 4-е місце. Переможці та призери змагань були нагороджені почесними грамотами, медалями, комплектами футболок із логотипом «Кам’янецьких скель» та символами нашого міста.

15 спортсменів на цих змаганнях виконали норматив кандидата у майстри спорту, І розряд виконали 18 чоловік.

Спортивних вершин та творчих звершень на майбутніх стартах у 2009 році!
Президент Хмельницької обласної федерації спортивнго туризму
Загоруйко Ю.
Фото Кам'янецькі скелі відкриття
Ще декілька фото у нашій галереї
  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
374 гостей та 1 користувач
pitertow