УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Гран-Прі Малайзії 2009
Written by Alex Andrushchak   
nedilya, 05 kviten` 2009

За кілька хвилин розпочнеться друга гонка Формули 1 в сезоні 2009 року.

В цьому році вже чітко вимальовується лідер початку сезону - комадна новачок Браун ГП. Дженсон Батон знову, як і в Австралії, виборов подіум для Роса Брауна.

Порядок на стартовій решітці: Батон, Трулі, Глок, Росберг, Вебер, Кубіца, Райконен, Барікело, Алонсо, Хайдфельд. Ферарі прорахувалась, тому Маса навіть не вийшов в заключний відрізок кваліфікації. Так само невдало йдуть справи у Макларена, його пілоти тільки 12 та 14-ий на стартовій прямій.

Гонка в Сепангу складається з 56 кіл. Погода в Малайзії непередбачувана, а отже в будь-яку мить може початись дощ. Все готово до прогрівочного кола.

Більшість пілотів стартують на м'якій гумі. Старт!

В першому повороті Росберг обходить Трулі та Батона. Далі Алонсо, Батон, Барікело, Райконен. Ковалайнен в гравії. Це кінець гонки для нього? Батон проходить Алонсо та виходить на 3-тю позицію. Ковалайнен пішком йде в гараж Макларена.

Буемі в піті, Барікело насідає на Алонсо, а Батон показує кращий час кола. Кубіца зупиняється, його болід горить. Барікело все ще не пройшов Алонсо, хоч його болід набагато важчий. Батон наздогнав та готується атакувати Трулі.

Відрив Росберга від Трулі - 2 секунди, кращий час кола від Ніко. Тим часом Фетель проходить Хемілтона та виходить на 10-ту позицію. Барікело пройшов Алонсо і тепер вже Райконен готується зробити те ж саме. Фетель веде боротьбу з Хайдфельдом за 9-ту позицію. В Хайдфельда є КЕРС в Фетеля немає. Гонка наразі дуже щільна, ведеться багато локальних сутичок.

Команда повідомляє Батона про те що буде сильний дощ. Кращий час кола від Барікело, він зараз на 4-й позиції. Якщо не буде дощу, то першим зупинятиметься Фетель, в районі 12-го кола. Хайдфельд робить помилку і його відразу ж проходять Фетель та Хемільтон. Кращий час кола від Трулі.

Макларен також передбачає дощ в найближчих 10 хвилин. Райконен ніяк не може пройти Алонсо, хоч той їде помітно повільніше лідируючої групи. Кращий час кола від Росберга, відрив вже складає 3 секунди. Алонсо втрачає зад болід на мить і Райконен проскакує повз нього. Кращий час кола від Батона, він знову пробує нав'язати боротьбу Трулі.

Тим часом, Вебер також проходить Алонсо. Фетель в піті. М'яка гума, 10.7 сек. Кращий час кола від Батона. Райконен йде в темпі на секунду гіршому ніж Барікело перед ним. Росберг в піті. Зупинка 9.7 сек, м'яка гума, повертається на 4-й позиції. Глок та Сутіль в піті.

Вебер в піті. А дощ все ще не почитається, хоч хмари дуже чорні. Якщо піде дощ на піт прийдеться їхати ще раз. Трулі в піті, лідерство переходить до Батона. Кращий час кола від Барікело, видно Браун і справді найкращий на даний момент. Кращий час кола від Батона і він залишається ще на коло. Райконен в піті. Йому поставлять відразу дощову гуму?

Так! А дощу то немає! Сутіль робить другу зупинку. Батон в піті. Бурде в піті. Батон проходить Росберга за рахунок пізнішого піт-стопу. Барікело в піті і лідерство повертається до Батона. Райконен втрачає позицію Фетелю через дощову гуму. Барікело повертається на 4-й позиції. Накаджіма в піті.

Дощ починається. Буемі в піті. Батон в піті. Алонсо вилітає з траси. Росберг, Трулі, Барікело, Хемільтон, Хайдфельд в піті. Всі змінюють гуму на дощову! Дощик поки дуже легенький. Батон зберігає лідерство після зупинки, схоже раній перехід Райконена на дощову гуму не дав йому жодних бонусів.

Вебер проходить Хемільтона та в наступному повороті Хемільтон з допомогою КЕРС повертає собі позицію. Вебер таки проходить Хемільтона. Австралієць по чистому треку мчить за Хайдфельдом. Фетель проходить Накаджіму та виходить на 11-ту позицію. Вебер наздогнав та пройшов Хайдфельда, Ред Бул добре почуває себе в цих умовах.

Глок проходить Масу і виходить на 8-му позицію, він на проміжній гумі. Глок проходить Хемільтона та Хайдфельда. Фетель в піті. Бурде в піті. Барікело проходить Трулі та виходить на 3-ю позицію. Росберг в піті. Хемільтон в піті. Глок проходить Трулі. Хемільтон перейшов на проміжну гуму. Барікело заходить широко в поворот та втрачає відразу дві позиції.

Алонсо та Накаджіма в піті. Батон в піті. Вебер в піті. Маса в піті. Піке та Райконен в піті. Траса місцями мокра, а місцями в плямах. Глок в піті. Глок перейшов на повністю дощову гуму. Вебер в піті, Маса, Хемільтон, Росберг також, всі переходять на дощову знову. Розворот Фізікели. Піт Батона.

Фетель зупиняється, для нього гонку закінчено. Трулі та Барікело знову в піті. Сейфіті-кар на трасі. Компьютер показує, що Райконен поза гонкою. Вже ні. Червоні прапори. Машини вистроюються на стартовій прямій в гоночному порядку. Пілоти покидають боліди і до справи беруться механіки.

Гонку призупинено, рестарт можливий, якщо директор гонки прийме рішення, проводити гонку безпечно. Якщо рішення про рестарт буде прийнято, то буде сигнал 10 хвилинної готовності. Якщо гонка буде закінчена, то результатами гонки, будуть результати попереднього кола.

Якщо гонку не буде продовжено, то тільки половину очок буде розіграно, оскільки гонка не пройшла на 75%.

... час йде, як відомо гонка триває на більше 2 годин. Наразі пройшло 1 год 20 хвилин. А дощ йде і йде...

20 хвилин до 2-х годиного ліміту гонки. Почались якісь приготування. Якщо рестарт і буде, то всім крім Хайдфельда доведеться перешикуватись за машиною безпеки. Райконен схоже не буде продовжувати гонку, він навіть скинув свій гоночний костюм. На стартовій решітці чути шум моторів.

Схоже, що рестарту не буде, Меньше ніж 10 хвилин до закінчення 2-х часового ліміту. Все, гонку закінчено. Батон виграє Гран-Прі Малайзії! Вітаю Браун з другою перемогою в сезоні 2009 року!

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 
Discuss (2 posts)
Формула 1. Гран-Прі Малайзії 2009   19.04.2009 [09:07:09]
** Обговорення статті: Формула 1. Гран-Прі Малайзії 2009 **

#5476
Формула 1. Гран-Прі Малайзії 2009   19.04.2009 [09:07:10]
Доступне відео Гран-Прі Малайзії.
Бажаючим запишу на офлайнові носії.
#5477

You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
43 guests online