Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)

Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн

Товариська зустріч з мотоболу між «Механік» (Кам’янець-Подільський) та «Восход» (Вознесенськ)
Автор: Ruslan Nazarets
24.04.09

Фото Ірини Пустиннікової Історія Кам’янець-Подільського мотоболу знає багато визначних подій та імен. Пам’ятним є також і 24 квітня, оскільки саме цього дня 1982 року кам’янецька мотобольна команд «Поділля» дебютувала у Вищій лізі Радянського союзу, що було першим кроком до здобуття заслужених перемог.

От і сьогодні «Механік», неодноразовий володар високих нагород, продемонстрував свої неабиякі спортивні здібності у товариській грі з командою «Восход» з м. Вознесенськ.

Матч розпочався з представлення команд. Жвава реакція публіки на імена «своїх» гравців засвідчила про щиру підтримку «Механіка». І хоча через не зовсім привітну погоду трибуни були заповнені лине наполовину, це не заважало справжнім шанувальникам мотоболу насолоджуватися майстерністю улюблених команд.

Початок першого періоду був не досить жвавим, проте ближче до його закінчення №3 команди «Механік» Анатолій Богданець відкрив рахунок. Проте на цьому голи не закінчились. За декілька хвилин до кінця першого періоду відзначився гравець «Восходу» Олександр Павловський, у відповідь на гол якого ще раз забив №3 з «Механіка». Отже, результат першого періоду: 2:1 на користь «Механіка».

У кінці другого періоду ще раз відзначились гравці «Механіка». Третій та четвертий періоди гри не принесли очок жодній з команд, хоча матч набув особливою жвавості: «Восход» навіть ще раз влучив у ворота суперника, та на жаль для команди та на щастя для місцевих вболівальників, судді вирішили, що це попадання не може бути зараховане.

Отже, рахунок матчу 3:1 на користь «Механіка». Цю радісну звістку трибуни сприймали із запалом та ентузіазмом.

У перервах між періодами свої вміння демонстрували вихованці авіамодельного гуртка Станції юних техніків.