УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
І знову засідання духовної ради Кам'янця-Подільського
Written by Alex Andrushchak   
chetver, 02 lypen` 2009

23 червня у адмінкорпусі міської ради відбулось засідання Духовної ради представників церков і релігійних організацій міста.

На засіданні були присутні секретар міської ради Михайло Аносов, заступник міського голови Олег Демчук та голова фракції БЮТ у міській раді Ігор Земсков.

В ході засідання обговорювалось питання участі міської ради у придбанні підручників для викладання предмету «Християнська етика» у 6-х класах загальноосвітніх шкіл. Згідно опитування, проведеного управлінням освіти і науки, в місті налічується 450 дітей, батьки яких виявили бажання, щоб діти вивчали цей предмет. Для забезпечення їх необхідною літературою потрібно близько 19 тисяч гривень. Половину коштів зберуть у громадах церков, запевнили представники Духовної ради. Іншу частину грошей можна було б виділити з міського бюджету при перерозподілі коштів за результатами виконання бюджету за перше півріччя.

Духовна рада готує відповідне звернення до депутатів, питання розглянуть на черговій сесії міської ради. Обговорювали на засіданні і макет матеріалів II Всеукраїнської міжконфесійної християнської науково-практичної конференції «Формування християнської моралі в процесі духовного відродження нації». Розглянуто також звернення релігійних організацій про можливість долучитись до участі в роботі Духовної ради.

Інформація офіційного сайту міської ради Кам'янця-Подільського - http://city.kp.km.ua

 
Discuss (4 posts)
І знову засідання духовної ради Кам'янця-Подільського   09.07.2009 [16:42:53]
** Обговорення статті: І знову засідання духовної ради Кам'янця-Подільського **

Україна багатограна держава, в якій існує безліч інших вірувань, але корінна Віра-Віда то є відична, наша рідна. І чому саме запроваджується християнська етика в школах, чому не відична чи мусульманська. Чому наші діти заміть того, щоб вивчатти свій рід, свою культуру, піднімати патріотизм і любов до своєї батьківщини, взрощувати в собі 16 зерен істини, такі, як любов. свправедливість, наобжність, правда та ін. мають вивчати чужу для ссебе культуру, яка нас тільки сварить і сіє ворожнечі.В на в Україні є біля 7000 різних християнських конфесій, які між собою не можуть знайти спільної мови, то чого вони можуть навчити інших. В школі в історії за Україну тільки декілька сторінок, а що було до київської Русі то взагалі помовчується, зате добре вивчаються інші культури. Інших треба поважати, але перш за все потрібно любити і розуміти своє, бо воно рідне. Я проти такого зомбування наших дітей і перетворення їх на духовних рабів, на землях Русььких то рабства небуло. Краще хай діти вивчають своїх предків, козаків, вчаться їхній відвазі, вивчають волхвів та їхну мудрість, свою історію, яка допоможе тнам стати гармонійними та щасливими.Чому дітей мають вчити, як страдати та бути черговими великомучениками.
#9181
RE: І знову засідання духовної ради Кам'янця-Подільського   28.05.2013 [17:45:24]
Сьогодні трохи приголомшений.
Донька принесла з школи підручники на наступний рік.
Навіщо стільки тої етики?
Краще б додали годин мові,математиці,інглішу.

#73314
RE: І знову засідання духовної ради Кам'янця-Подільського   28.05.2013 [20:01:50]
Бог любит троицу.
#73315
RE: І знову засідання духовної ради Кам'янця-Подільського   28.05.2013 [20:48:55]
А нема чого різним юдеям, мусульманам, рідновірам, атеїстам по школах ходити. Най дома сидять.
І так вчителям забагато платиться.
#73317

You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >
Останні надходження

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
25 guests online