УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Кам'янець-Подільський збирається до Шанхаю.
Автор: Alex Andrushchak   
06.07.09

Перша нарада по організації найглобальнішого заходу, серед усіх, що раніше проходили у Кам’янці-Подільському пройшла 3 липня у прес-центрі міської ради. Йшлося про участь міста у виставці, яку заплановано у 2010 році у Шанхаї. Попередньо кам’янчани представили свою презентації міста, одного серед багатьох інших претендентів. Заступник міського голови Олег Демчук прокоментував місцеві найкращі ініціативи, природну та історичну спадщину Кам’янця-Подільського.

Нарада проходила за участі міського голови Анатолія Нестерука, депутатів міської ради Сергія Ведернікова, Ігоря Земскова, представників туристичного бізнесу, приватних підприємців, що працюють у інформаційному просторі від – березня 2008 року є розпорядження кабміну про участь Кам’янця-Подільського, як окремого міста 162 країни будучи учасником цієї виставки, 60-70 мільйонів відвідають її.

Дані обговорювались власне ідея представлення міста у складі експозиції України. Це унікальний шанс для Кам’янця-Подільського, який обов’язково потрібно використати – погодились учасники засідань.

“В незалежності від участі у Шанхаї, такий інформаційний стенд, що передбачає представлення Кам’янця-Подільського у різних країнах на туристичних, інвестиційних, промислових та інших виставках потрібен”, - зазначив міський голова Анатолій Нестерук. До участі у фінансуванні його виготовлення планують залучити усіх небайдужих до життя міста підприємців, промисловців, інших громадян.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
179 гостей та 1 користувач
максимvvvvvvvvvvfdfdsfgfh