УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Перевірки закладів ресторанного господарства Кам'янця
Written by Alex Andrushchak   
p'yatnytsya, 14 serpen` 2009

На виконання розпорядження міського голови від 29 липня 2009 року № 573-р робочою групою з перевірки реалізації продуктів харчування у складі спеціалістів відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління економіки міської ради та працівників міської СЕС 7 серпня 2009 року проведено перевірки закладів ресторанного господарства міста, а саме:

кафе - бар Плейбой» по проспекту Грушевського,31. Виявлено порушення допуску до роботи працівників – стажерів без проходження медогляду, яких тимчасово відсторонено від роботи. На підприємця складено протокол про порушення санітарного законодавства та накладено штраф у сумі 102.00 грн.

кафе «Смакота» по проспекту Грушевського,23. Виявлено факт закупки цибулі в кількості 20.0 кг. без наявності документу, що засвідчує безпечність та якість продукції. На старшого кухаря складено протокол про порушення санітарного законодавства та накладено штраф у сумі 102.00 грн.

кафе «Танюша», вул. Суворова,4. Виявлено порушення допуску до роботи барменів без проходження медогляду, яких тимчасово відсторонено від роботи. На підприємця закладу складено протокол про порушення санітарного законодавства та накладено штраф у сумі 102.00.

кафе «A la minyte» по проспекту Грушевського. Знято з реалізації 3.0 кг. хліба- напівфабрикату, який зберігався з порушенням умов зберігання. На підприємця складено протокол про порушення санітарного законодавства та накладено штраф у сумі 102.00.

Всього, в результаті проведеної перевірки складено виявлено 4 порушення санітарних норм, складено 4 протоколи про порушення санітарного законодавства, на підприємців накладено штраф у сумі 408. 00 грн.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
426 guests and 4 members online
GlennSaiz steklodelehl LoriWilks DaniloGree