УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Контроль за дотриманням Правил торгівлі у торговельній мережі Кам'янця-Подільського
Автор: Ruslan Nazarets   
30.10.09

Відділ торгівлі та захисту прав споживачів організовує перевірки по контролю за дотриманням Правил торгівлі у торговельній мережі міста.

22 жовтня працівниками відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління економіки та міської санепідемстанції здійснено перевірки по дотриманню суб’єктами господарювання правил торгівлі продуктами харчування в магазинах центральної частини міста. Виявлено порушення санітарного законодавства, а саме:

  • у магазин по вул. Огієнка, 57, під час перевірки виявлено, що в даному магазині проводиться реалізація хот-догів без дозволу міської СЕС та дотримання відповідних умов, складено протокол про заборону на виготовлення та реалізаію хот-догів та штрафовано 102 грн. ;
  • у магазин «Дельфін» по вул. Тімірязєва, 146, під час перевірки встановлено, що кремові вироби реалізовувалися з прилавка без холодильного обладнання, мучні вироби реалізовувались без дотримання санітарних вимог і не були вкриті харчовою плівкою, заварні тістечка в кількості 13 штук реалізовувались без відповідних документів, вони були деформовані і не мали належного товарного вигляду і їх знято з реалізації , про що за вказані порушення складено протокол та накладено штраф 102 грн.
  • повторна перевірка у магазині «Еталон Плюс» по вул. Драгоманова, 14а, свідчить, що власниками та персоналом магазину зроблено відповідні висновки і порушень санітарного законодавства не виявлено.
  • за адресою вул.Карвасари,4, без дозвільних документів на розміщення малої архітектурної форми виявлено торговий намет з усім необхідним торговельним обладнанням; дано доручення власникам провести його демонтаж.
  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
341 гостей та 2 користувачів
buygamesonlinecheap1991 kapriolexo