УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Відновлення платоспроможності суб’єктів господарювання в Кам'янці-Подільському
Автор: Ruslan Nazarets   
30.10.09

21 жовтня 2009 р. в виконавчому комітеті міської ради відбулося засідання міської робочої групи з питань відновлення платоспроможності суб’єктів господарювання , членами якої є структурні підрозділи виконавчого комітету: управління економіки, фінансове управління, управління праці та соціального захисту населення, фонди (соціального страхування, Пенсійний фонд), управління юстиції, міськрайонне контрольно-ревізійне управління, об’єднаної державної податкової інспекції. Головував на засіданні перший заступник міського голови Андрухович В.М.

На дане засідання запрошені керівники 6 підприємств: ВАТ «Кам’янець-Подільський комбінат хлібопродуктів», ТзОВ «Кам’янець-Подільський птахокомбінат», ВАТ «Модуль», ВАТ «Кам’янець-Подільський завод «Електрон», ВАТ «АТП-16808», ВАТ «Кам’янець-Подільськсільмаш», присутніми з яких були лише перших 4 підприємства.

Робочою групою було обговорено питання збитковості даних підприємств, недопущення заборгованості по заробітній платі, до бюджету та фондів.

Найбільше занепокоєння членів робочої групи викликає ситуація, яка склалася на ВАТ «Кам’янець-Подільський «Електрон», по якому вже більше 4 років триває процедура санації, однак позитивного результату не отримано.

Також члени робочої групи стурбовані перебігом процедури розпорядження майном на ВАТ «Кам’янець-Подільськсільмаш», в зв’язку із цим вирішено, що наступне засідання даної робочої групи буде виїзним, і відбудеться на даному підприємстві.

Керівники інших підприємств пообіцяли, що збитки по підприємствах до закінчення 2009 року будуть зменшені, буде встановлено постійний контроль за виплатою заробітної плати та недопущення боргів перед бюджетом та фондами.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
317 гостей