УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Управління житлово-комунального господарства інформує
Автор: Administrator   
03.11.09

15 жовтня 2009 р. згідно розпорядження міського голови від
06.10.2009 р. № 712-р розпочато опалювальний сезон в місті.

Комунальне господарство Камянця

Відповідно до правил технічної експлуатації теплових установок і мереж в першу чергу до централізованого теплопостачання підключено лікувально-профілактичні установи, дитячі дошкільні і загальноосвітні заклади з послідовним підключенням житлових будинків і об’єктів соціальної сфери.

Станом на 30 жовтня на всі житлові будинки комунальної власності з централізованим опаленням подається теплоносій. Є перебої з теплопостачанням тільки окремих квартир, які відбуваються з вини самих мешканців будинків. Щоб система теплопостачання житлового будинку працювала, необхідно стравлювати повітря з трубопроводів через спеціальні пристрої, які встановлені в квартирах верхніх поверхів. Але, із-за відсутності мешканців в цих квартирах або незрозумілого небажання надати доступ працівникам теплопостачальної організації в свої квартири, потерпають без тепла їхні сусіди нижче розташованих квартир.

На жаль, такі випадки цими днями сталися в житлових будинках по просп. Грушевського, 34, 72, вул. Червоноармійська, 42, вул. Лесі Українки, 75, вул. Космонавтів, 5 та інших.

Шановні кам’янчани!

Просимо шанобливо і добросусідськи ставитися до своїх співмешканців по будинку. По першому проханню працівників теплопостачального підприємства надавати доступ в свої квартири, щоб їм не приходилося застосовувати право несанкціонованого доступу згідно ст. 17 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” з усіма наслідками цього доступу.

Якщо в ході опалювального періоду кам’янчан цікавить стан опалення будинку, в якому ви проживаєте, ви можете звернутися за інформацією до теплопостачальної організації ЗАТ „Тепловоденергія” в диспетчерську службу за телефонами 3-49-20, 3-49-40, 1565, 1567.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
254 гостей