УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Кам’янець-Подільський увійшов до числа міст-партнерів проекту 'Реформа міського теплозабезпечення'
Автор: Ruslan Nazarets   
06.11.09

У вересні 2009 року відділом розвитку житлово-комунального господарства та енергозбереження було направлено заявку на участь у Проекті «Реформа міського теплозабезпечення» (РМТ) який був презентований органам влади у 420 містах України.

За результатами конкурсу місто Кам’янець-Подільський увійшло до числа міст-партнерів Проекту, які продемонстрували найбільшу мотивацію, зобов’язання та спроможність запроваджувати позитивні зміни в секторі теплозабезпечення. Координатором даного проекту в місті Кам’янець-Подільському являється заступник міського голови Дибаш Віктор Володимирович.

Співпраця проекту РМТ з містами-партнерами триватиме до лютого 2012 року, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з Міністерством житлово-комунального господарства України та впроваджуватиметься компанією International Resources Group (IRG) за участю українських та міжнародних організацій.

Проект РМТ допомагатиме 20 містам України перетворити галузь міського теплопостачання на фінансово життєздатну, добре керовану та справедливо регульовану галузь, яка забезпечуватиме надання надійних та якісних послуг за доступними цінами населенню, державним установам та місцевій промисловості. Основні завдання включатимуть аналіз та аудит систем теплопостачання в містах, удосконалення міського енергопланування, встановлення лічильників і застосування енергоефективних технологій в будівлях, а також надання технічної допомоги місцевим органам влади в залученні фінансування та моніторингу програм центрального теплопостачання. Крім того, Проект РМТ сприятиме створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, асоціацій співвласників, а також житлових кооперативів та допоможе у покращенні управління та підвищенні фінансової відповідальності серед домовласників.

У роботі з містами-партнерами, Проект РМТ сприятиме пошуку фінансування та залученню приватного сектору для впровадження публічно-приватного партнерства та втіленню енергоефективних проектів у комунальній галузі.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
99 гостей та 2 користувачів
pitertow Ингиборга