УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Польську Браму в Кам'янці-Подільському відбудують!
Автор: Ruslan Nazarets   
09.12.09

Не дивлячись на фінансову кризу та економічні негаразди в Україні у Кам’янці-Подільському проводиться відновлення унікальної архітектурної пам’ятки – Польської Брами. Згідно розпорядження Кабінету Міністрів на це виділено близько 830 тисяч гривень.

«Я задоволений з того, що ще одна історична будівля, перлина нашого краю буде відреставрована» -зазначив міський голова Анатолій Нестерук.

Причиною того, що споруда частково обвалилась є в значній мірі волога, яка накопичилась у тріщинах, тепер кладку стіни намагатимуться зробити якомога щільнішою. Над відбудованою частиною Польської брами планується встановити дах.

Роботи по відновленню пам’ятки здійснюватимуться під керівництвом відомого київського архітектора Ольги Пламеницької, згідно креслень, які використовувались при розробці кошторисної документації. Так що відбудова споруди буде проводитись на високому науковому та будівельному рівні, - сказав генеральний директор Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець» Василь Фенцур.

У минулому Польська Брама слугувала для захисту від ворогів одного з в’їздів міста. Вона складалась з мурів, кількох башт та шлюзів на річці Смотрич. При загрозі нападу шлюзи опускались, спричинюючи тим самим різкий підйом рівня води.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
325 гостей