УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Звернення Кам'янець-Подільських громадян під контролем
Написал Ruslan Nazarets   
18.12.09

Протягом одинадцяти місяців 2009 року до виконавчого комітету міської ради надійшло 2539 звернень громадян, в тому числі з вищестоящих органів влади надійшло 189 звернень.

За характером основних питань, порушених кам’янчанами протягом року, чільне місце, як і у попередні періоди, займали житлово-комунальні питання – 52,7 %.

Серед інших питань, з якими громадяни зверталися до виконавчого комітету: – питання соціального захисту – 4,5 %, землекористування – 21,4%, сім’ї, дітей, молоді та спорту – 5,4 %, інші – 14,4 %.

Як і раніше, за допомогою до виконавчого комітету переважно зверталися найменш соціально захищені категорії громадян: люди похилого віку, громадяни, які значною мірою втратили здоров’я і працездатність, пенсіонери, ветерани праці, інваліди ВВв, учасники бойових дій, діти війни, багатодітні сім’ї, учасники ліквідації на ЧАЕС.

Протягом січня-листопада 2009 року з найрізноманітніших питань міським головою А.Нестеруком на особистому прийомі було прийнято 411 громадян.

Під особистий контроль керівником міста взято розгляд звернень та забезпечення проведення першочергового особистого прийому жінок, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”, інвалідів ВВВ, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України.

Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог сайтов
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 252
и пользователей - 4
BridgetteL HugoMeudel DongWard9 ReggieJke4