УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Зустріч з представництвом Держкомпідприємництва
Написал Administrator   
24.12.09

15 грудня відбулася зустріч міського голови з  обласним  представництвом Держкомпідприємництва.
Заступник голови Держкомпідприємництва України Приступа М.І. повідомив про напрямок своєї роботи та більш детально зупинився на справах, які зроблені по захисту підприємців та прийнятих на засіданнях уряду нормативних актах. Микола Іванович наголосив на основних  87 прийнятих постановах, що стосуються галузі господарювання, в свою чергу найголовніші – прокоментував.

Заступник голови Держкомпідприємництва України Микола Приступа коротко підвів підсумки діяльності Держкомпідприємництва, а також наголосив на тому, що  комітет є спеціально уповноваженим органом з питань державної реєстрації, з питань дозвільної системи господарської діяльності, з питань ліцензування і з питань регуляторної політики. Крім того, до його повноважень належить контроль по дотриманню ЗУ “Про засади державного контролю та нагляду у сфері господарської діяльності”.

Микола Іванович зазначив також про те, що комітет продовжує відпрацювання законопроекту “Про спрощену систему оподаткування” на заміну Указу Президента України, який неодноразово намагались скасувати. В даному законопроекті (як і у всіх інших) залишатиметься лише єдиний податок, збільшуватиметься оборот для права застосування спрощеної системи та диференційований підхід до розміру єдиного податку залежно від обороту.

Присутні на засіданні мали нагоду безпосередньо від керівництва Держкомпідприємництва України отримати вичерпні відповіді з питань, що їх цікавили.

По завершенню зустрічі міський голова подякував усім присутнім за роботу та висловив надію на подальшу плідну співпрацю.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >
Останні надходження

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 63
и пользователей - 1
jacktow