УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Міністерство з питань житлово-комунального господарства інформує
Автор: Міністерство з питань житлово-комунального господарства україни   
29.01.10

Останнім часом через ЗМІ певними особами розповсюджуються заклики до громадян не платити за комунальні послуги та не створювати ОСББ.

Міністерство ЖКГ закликає українців не реагувати на провокаційні заяви і акуратно сплачувати житлово-комунальні послуги. Житлово-комунальна сфера сьогодні знаходиться у дуже важкому стані і неплатежі можуть її не лише остаточно зруйнувати, але й позбавити мешканців навіть тих послуг що надаються. Сьогодні в галузі найнижчий рівень зарплат і лише через сумління працівників житлово-комунального господарства в наші оселі надходить тепло, газ, електрика, вода, прибираються сходи, подвір’я, вивозиться сміття. Нам нарешті потрібно зрозуміти, що надавачі і споживачі послуг однаково залежать один від одного – і коли одному стає гірше, це негайно відбивається на іншому.

В той же час МінЖКГ вважає, що громадяни повинні активно відстоювати свої права і вимагати від ЖЕКів, водоканалів та теплопостачальних організацій отримання послуг в повному обсязі та проведення перерахунків за неотримані або неякісні послуги. Для цього обов’язково потрібно заповнити акт-претензію і надати його постачальнику послуг. Бланк акту-претензії повинен бути в кожного споживача.

Також МінЖКГ проголошує, що альтернативи ОСББ немає. Це доводять і наші реалії і світовій досвід, тому дискусії на цю тему є не лише недоцільними, але й шкідливими - вони лише стримують реальну реформування житлово-комунального господарства.

МінЖКГ уважно слідкує за ситуацію з перерахунками за ненадані послуги з прибирання снігу в м. Києві і чекає від ЖЕКів, які вже отримали розпорядження влади про проведення перерахунків, практичних дій.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
357 гостей