УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Окремі результати роботи відділу по захисту прав споживачів в Кам'янці-Подільському за 2009 рік
Автор: Ruslan Nazarets   
01.02.10

В цілому, за минулий рік розглянуто 367 заяв, скарг та звернень громадян. Із них : на особистому прийомі у відділі - 273 та 94 письмових заяви до виконавчого комітету міської ради. Прийнято участь у 15 судових засіданнях по 4 справах, які стосуються захисту прав споживачів.

Найбільше звернень від споживачів надходить з приводу придбання промислових товарів побутового призначення, взуття, одягу, засобів мобільного зв’язку. В результаті позитивного розгляду заяв споживачів їм повернуто кошти чи здійснено обмін 6 холодильників, 4 телевізорів, одного комп’ютера, однієї пральної машини, 4 газових плит, однієї морозильної камери, 2 відеокамер, 12 пар взуття, 50 мобільних телефонів та ін. Велику кількість звернень громадян задоволено шляхом надання відповідних консультацій. Фактів порушення термінів розгляду звернень громадян, в т. ч. депутатських запитів та заяв до виконавчого комітету, не має.

Вимоги споживачів вирішено позитивно з питань: надання платних послуг – 14, невиконання умов договорів – 14, придбання промислових товарів неналежної якості – 136, придбання продовольчих товарів неналежної якості – 11, придбання продовольчих товарів неналежної якості - 98

Повернуто кошти споживачам за товар неналежної якості на суму 78 823 грн., здійснено обмін на товари, що відповідають вимогам нормативних документів на суму 22 039 грн., всього громадянам відшкодовано 100 862 грн.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
130 гостей