УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
29 січня в Кам'янці-Подільському відбулося чергове засідання виконавчого комітету
Автор: Ruslan Nazarets   
03.02.10

На порядок денний виносилось 57 основних питань та 1 додаткове.

Питання «Про виконання Державної програми «репродуктивне здоров’я нації на період 2015 року” в місті виявилось надзвичайно цікавим та змістовним.

Як повідомив начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк відповідно до «Плану реалізації заходів виконання Державної програми

«Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року» у місті проведена наступна робота:

В міській лікарні впроваджено систему інфекційного контролю в акушерському відділенні відповідно до наказу МОЗ України від 10.05.2007 р. № 234 «Про організацію профілактики внутрішньо лікарняних інфекцій в акушерських стаціонарах».

Робота на дільницях з вагітними жінками проводилась сумісно акушер-гінеколог-терапевт-педіатр. Проведено цикл занять з дільничними медичними сестрами та лікарями по виконанню якісного допологового патронажу.

Протягом трьох років в бригаду вузьких спеціалістів, яка оглядає дівчаток в організованих колективах, включено дитячого гінеколога. Існує постійний зв’язок між лікарями педіатрами та лікарями жіночої консультації.

Ведеться диспансерний облік цих дітей і проводиться відповідне лікування.

Лікарем-гінекологом проводиться профілактика гінекологічних захворювань: профогляди в організованих колективах, індивідуальні бесіди з дівчатками-підлітками, статті в пресі, випуск санбюлетнів.

Протягом 6-ти років в бригаді вузьких спеціалістів хлопчиків в організованих колективах оглядає лікар-уролог.

Хворі діти беруться на диспансерний облік, проводиться відповідне лікування.

Лікарем-урологом разом з педіатрами проводиться профілактика запальних процесів сечо-статевої системи.

Всі юнаки допризовного віку двічі на рік проходять комісію при військкоматі з комплексним оглядом та обстеженням, додатковим обстеженням в залежності від виявлених діагнозів.

Для збереження репродуктивної функції дітей міста дитячою поліклінікою згідно річних планів проводяться профілактичні щеплення проти краснухи дівчаткам в 15 років та проти епідпаротиту хлопчикам в 15-років. Декретовані групи населення в обов’язковому порядку обстежуються на ВІЛ/СНІД.

Акушерське відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні № 1 забезпечене препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

У 2009 році відділення профінансоване на суму 118754 грн. з місцевого бюджету та на суму 10804 грн. з позабюджетних коштів на придбання препаратів для надання невідкладної допомоги.

Жіноче населення м. Кам’янця-Подільського з важкою екстрагенітальною патологією забезпечене безоплатними контрацептивами.

Акушерський стаціонар у 2009 році був забезпечений витратними матеріалами на суму 30500 грн., при потребі до 70000 грн.

Протягом 2009 року постійно проводилися семінари-заліки по клінічним протоколам з надання акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги.

У 2009 році проведена реконструкція акушерських та неонатологічного відділення для впровадження сучасних перинатальних технологій. Проведений ремонт акушерського відділення (заміна вікон на склопакети, ремонт приміщень) на суму 150000 грн. (з бюджету розвитку міста); 30479 грн. з позабюджетних коштів.

У 2009 році для лікування дихальних розладів у недоношених дітей закуплено препаратів на суму 21545 грн.

Проводиться систематичний диспансерний нагляд за вагітними, згідно протоколу № 503 МОЗ України.

У 2009 році проведена інформаційно - просвітницька компанія з питань здорового способу життя, репродуктивного здоров’я та запобігання не планованої вагітності.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
36 гостей та 1 користувач
jacktow