УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
В Кам'янці-Подільському проведено перевірку ваговимірювальної техніки м’ясного павільйону
Автор: Ruslan Nazarets   
06.02.10

На виконання доручення міського голови по зверненню мешканців міста на «міську кухню» стосовно того, що працівники м’ясного павільйону ринку КВЗП «Кам’янець-Подільський» користуються старими вагами, що призводить до неточностей при зважуванні, повідомляємо:

22 та 27 січня цього року заступником начальника відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління економіки Стремінською Н.І. спільно з працівниками Кам’янець-Подільського відділу ДП «Хмельницькстандартметрологія» - начальником сектору з метрології Гулько В.В., інженерами з метрології Яковенко А.О. та Корчак Т.М., помічником санітарного лікаря міської СЕС Клапатюк В.З. у присутності завідувача м’ясного павільйону ринку КВЗП «Кам’янець-Подільський» Примаса Б.М. проведено перевірку ваговимірювальної техніки, якою користуються продавці та підприємці м’ясного павільйону. Обстежено, перевірено, піддано повірці 31 вагу в результаті чого визнано придатними до застосування 27 ваг статичного зважування.

З числа перевірених 2 ваги технічно несправні, ваги № 01661 та № 01914 визнані непридатними за результатами повірки (похибка перевищує допустиму). 4 ваги вилучено для проведення ремонту та повторної повірки. Контрольна вага справна, похибка зважування в межах допустимої. Про результати перевірки стану мір і вимірювальних приладів складено акт від 22.01.2010 року.

Помічником санітарного лікаря міської СЕС Клапатюк В.З. проведено перевірку наявності у працівників павільйону і підприємців санітарних книжок та проходження термінів медогляду. У 7-ми рубщиків м’яса та 3-х продавців м’ясного павільйону, які являються штатними працівниками ринку, є в наявності медичні книжки з зазначенням проходження медогляду у встановлені терміни. Однак, без медичних книжок та з простроченим терміном проходження медогляду реалізовували м’ясо ряд підприємців. На вказаних підприємців складено протоколи про адмінпорушення та накладено штрафні санкції в сумі 918.00 грн. ( по 102 .00 грн. кожному).

За результатами проведеної перевірки, директору ринку КВЗП «Кам’янець-Подільський» Савчуку М.О. направлено листа та рекомендовано:

  1. Терміново вжити заходи щодо проведення ремонту та повірки 4-х одиниць ваг статичного зважування;
  2. Винайти технічну можливість для влаштування у м’ясному павільйоні ринку електронної контрольної ваги, що дасть можливість споживачам чітко котролювати кількість закупленого м’яса та уникати обважування.
  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
211 гостей