УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Організація програми Торгівельної місії для представників компаній-імпортерів продукції в Україну
Автор: Ruslan Nazarets   
10.02.10

Доводимо до відома суб’єктів господарювання, що у період з 24 по 27 травня 2010 року у м. Трабзон (Туреччина) Підсекретаріат з зовнішньої торгівлі при Прем’єр-Міністрі Турецької республіки спільно із Спілкою експортерів Східного Чорномор’я, з метою розвитку ринку будівельних матеріалів Туреччини, організовують програму Торгівельної місії для представників компаній-імпортерів відповідної продукції в Україну.

У рамках зазначеної програми представники українських компаній матимуть унікальну нагоду зустрітись з провідними виробниками та експортерами будівельних матеріалів регіону Чорного моря Туреччини.

Програма Торгівельної місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей між українськими та турецькими бізнесменами, а також відвідування підприємств за кошти організаторів.

Витрати на проживання у готелі, сніданок та трансфер аеропорт-готель-аеропорт забезпечує турецька сторона, витрати на дорогу (переліт Україна-Туреччина-Україна) оплачують самі учасники.

У зазначеному заході бажана участь підприємств міста, що обиратимуться з числа підприємств, працюючих у відповідному секторі економіки України, мають потенціал для імпорту будівельних матеріалів та не мають власного представництва в Туреччині. З усіх питань щодо участі у програмі Торгівельної місії потрібно звертатись до Офісу Торгового Радника Посольства Туреччини в Україні за номером телефону: (044) 284-83-17.

Заступник начальника управління економіки, Цвяк С.А.
  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
184 гостей