УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Результати перевірки управління економіки у місті
Автор: Administrator   
24.02.10

вага Відділ торгівлі та захисту прав споживачів інформував міські ЗМІ про результати перевірки звернення на «міську кухню» стосовно дотримання Правил торгівлі у м’ясному павільйоні центрального ринку КВЗП «Кам’янець-Подільський», в ході якої працівниками контролюючих органами міста - міською СЕС та ДП «Хмельницькстандартметрологія» виявлено ряд недоліків. Практично всі міські видання повідомили про ці порушення своїм читачам.

Про заходи, які вжито адміністрацією ринку по їх оперативному усуненню, проінформував виконавчий комітет 10 лютого ц.р. директор комерційного виробничо-заготівельного підприємства «Кам’янець-Подільський» Савчук М.О.

Зокрема, повідомлено, що 4 ваги статистичного зважування, які були комісійно вилучені працівниками Кам’янець-Подільського відділу ДП «Хмельницькстандартметрологія», відремонтовано, проведена їх повторна повірка і похибка не перевищує допустимих норм. Адміністрацією закуплено та встановлено у павільйоні нову електронну вагу для здійснення контрольного зважування м’ясопродуктів до 30 кг., що дає можливість споживачам швидко перевірити кількість закупленої продукції та уникати обважування. Що стосується 9 підприємців, які реалізовували м’ясопродукти без медичних книжок чи із закінченими термінами проходження медогляду, то всі вони пройшли медогляд і мають допуск до роботи.

Це свідчить про оперативні дії адміністрації центрального ринку та посилення контролю за дотриманням правил торгівлі, проходженням працівниками медогляду та використанням технічно справної ваговимірювальної техніки.

С.Цвяк, заступник начальника управління економіки

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
206 гостей