УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ
Автор: Володимир   
14.03.10

Дорогі друзі!

Цей текст є проектом, який ми вважаємо необхідним запропонувати Вам для максимально широкого і вдумливого обговорення. Нашою метою є об’єднання інтелектуальних зусиль усіх небайдужих, мислячих громадян України – незалежно від нашої національної, расової, культурної, статевої чи іншої приналежності – для протистояння страхіттю, яке всім нам загрожує:

 

 

Призначення на посаду міністра освіти й науки України одіозного політика Дмітрія Табачніка шокувало вітчизняну наукову, освітню й культурну спільноту. Фактично доля наших дітей і онуків, майбутнє нашої Вітчизни з волі політиканів опинилися в руках людини, «прославленої» цілою низкою кричущих україноненависницьких, ксенофобських виступів. У своїх приступах ненависті до України і всього українського він опускався до відвертого, неприкритого, безцеремонного розпалювання внутрішньонаціональної і міжнаціональної ворожнечі, зважуючись на заяви, які з погляду цивілізованого демократичного суспільства не можуть бути потрактовані інакше як фашистські (див., для прикладу, його статті «Аннигиляция национальной идеи» в газеті «Киевский телеграфъ» від 3-5.01.2008, чи «Галичанские «крестоносцы» против Украины» в тижневику «2000» від 11.07.2008). Доходило до того, що навіть партійні колеґи Дмітрія Табачніка характеризували його як «дешевого клоуна», звинувачуючи в пограбуванні українських музеїв та картинних ґалерей.

Чи готові Ви довірити освіту своїх дітей і онуків людині, котрі нині готова оголосити «проскрибованими» мешканців Галичини, завтра – Волині, післязавтра – Поділля, далі – Таврії, Слобожанщини, Донеччини?! Чи зважитеся Ви віддати наше майбутнє до рук того, ким керує зоологічна ненависть до тих, кому «не пощастило» народитися й мешкати в «неправильному» реґіоні?! Чого чекати від політика з таким мисленням далі – облаштування українських «загумінків», російських «концлаґєрєй», єврейських «ґетто», кримськотатарських «зон особого посєлєнія»?!!

Ми не можемо допустити того, щоби людина з таким мисленням обіймала будь-яку посаду в цивілізованій правовій державі.

Отже, ми оголошуємо владі, котра допустилася такого ганебного призначення, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ СПРОТИВ!

Це означає, що ми зобов’язуємося – доти, доки Міністерством освіти і науки України керує людина з україноненависницьким, ксенофобським, фашистським мисленням:

- у міру сил, можливостей, упливу кожного з нас протистояти владі, котра допустилася такого катастрофічного для кожної мислячої, демократичної людини призначення;

- не виконувати жодного наказу, указу, розпорядження такої влади, спрямованого на згортання людських прав і свобод громадян України; всіх людей, незалежно від їхньої національної, расової, релігійної чи іншої приналежності;

- не брати участі в жодних офіційних заходах, які організовує ця влада;

- у всіх своїх публічних виступах привертати увагу громадськості до цієї нагальної, кричущої проблеми.

Закликаємо всіх освітян, культурних діячів і науковців, усіх небайдужих людей стати на захист демократії і людських прав. А тих, хто наразі не готовий до активного протесту, просимо принаймні не замовчувати фактів тиску, перешкоджання вільному висловленню своєї громадянської позиції, до яких може вдаватися влада, представники якої сповідують людиноненависницьку ідеологію.

 

Ми приймаємо всі адекватні правки, ідеї, пропозиції (крім тих, що суперечать природі людських прав, демократії і свободі). Конкретні правки, пропозиції й доповнення просимо (для того, щоб зручніше було їх систематизувати й опрацьовувати) залишати винятково в коментарях під цим текстом на сайті http://inlit.com.ua.

Дякуємо за розуміння і підтримку!

 
Обговорення (36 коментарів)
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   18.03.2010 [17:13:21]
Выше кого по образованности? Выше, своего предшественника, Вакарчука?
Если вторым кандидатом был Цушко или сам "профессор" по совместительству собирался занять этот пост, то я с вами согласен. Табачник образованней этих двоих.
#16976
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   18.03.2010 [17:20:38]
brenda написав(ла):
Цитата:
ЗНО - не "угадайка"!!!!! Випускниця 2009 року ліцею Ковальська Яна: укр. мова - 200 балів(максимум!), історія - 200, математика - 199,5. Учасниця Всеукраїнських конкурсів та олімпіад, дитина з незаможної сім'ї, студентка факультету міжнародного бізнесу Київського університету ім.Шевченка. Вам не здається цей приклад світлом у кінці тунелю?
І зараз ТАБАЧНИКА на нашу голову?


Если Яна такая умница, то она и экзамен любой сдаст.А то, что за умницами идут десятки тех, кто угадал ответы это факт. В России ведущие вузы плачут от ЕГЭшников - на первом экзамене отсеивается половина.
#16977
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   18.03.2010 [17:50:11]
Атос, прошу більш помірковано говорити про те, в чому ви не дуже компетентні. Вгадати можна від 5% до 10% від матеріалу, то ж пощастити може двієчнику, який "випадково " набере мінімум - 124 бали (це приблизно на 4 за 12-ти бальною шкалою) А тим, які хочуть набрати більше 180 балів (це на 10), треба добре пахати.
А мова не йте про те, здасть Яна екзамен, чи не здасть, мова йде про неупередженість оцінювання знань. Вступні екзамени - це готовий хабар ВУЗам.
#16979
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   21.03.2010 [20:29:14]
Янукович зробив черговий подарунок українцям - в керівництво національної телерадіокомпанії призначено Бенкендорфа та Арфуша.
#17044
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   21.03.2010 [20:36:30]
А це вже "контрольний поцілунок у потилицю". Пам'ятаєте анекдот: Кіллер, приходячи ввечері додому з роботи, цілує свою дружину у ліву щічку, тоді - у праву щічку, а потім робить контрольний поцілунок у потилицю". Що ж, певно це призначення з метою збереження суто національних інтересів.....................
#17045
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   22.03.2010 [13:28:39]
"Табачник на голову выше других кандидатов по образованности. Он пытается определить место украинской культуры "....
-Культура і освіта це не одне і теж ,хоча Україна потерпає від подібних горе -спеців.Наскільки відомо Діма займався админістрацією Кучми , де проявмв свої таланти.Ну ще здається десь був послом і його жінка - она з актрис ,ще мав підозру на причетність до пропажі в львівському архіві історичних матеріалів.Але остання справа так і не була доведена.При чому тут освіта, він що прославився прсвітницьким талантом?Ця гнила політсистема дозволяє займати місце будь-якому непрофесіоналу,головне щоб у нього було місце в бригаді -партії. За роки незалежності жодного толкового міністра освіти чи культури.А цей схоже -"вершина досягнень."
Щодо української культури , то вона займала і займатиме місце в світі і без міністерств ,головне , щоб таланти відчували серцем країну , в якій живуть..
#17052
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   22.03.2010 [14:45:39]
alex написав(ла):
Цитата:
Янукович зробив черговий подарунок українцям - в керівництво національної телерадіокомпанії призначено Бенкендорфа та Арфуша.


а славяне все прибывают и прибывают...
#17055
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   22.03.2010 [20:17:41]
Ректоры ведущих вузов поддержали его не зря. Вакарчук был вообще полным идиотом. Говорят Табачник сильно изменился за эти годы. Хотя, как известно *По делам их судите их*. Надо подождать.
#17061
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   22.03.2010 [20:23:27]
VIK написав(ла):
Цитата:
alex написав(ла):
Цитата:
Янукович зробив черговий подарунок українцям - в керівництво національної телерадіокомпанії призначено Бенкендорфа та Арфуша.


а славяне все прибывают и прибывают...


Чёрт с ними, пусть не славяне, но если российский канал *КУЛЬТУРА* будет транслироваться по Украине, это уже что-то.
#17063
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   22.03.2010 [20:35:50]
А в Україні що, культури немає? Чи не можна такий канал зробити? Але ніхто нічого робити не хоче, всі хочуть керувати... А такі безпринципні папарці, що бігають за смаженими плітками, як Арфуш, лизатимуть "руку дающую".
#17064
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   23.03.2010 [07:44:53]
Атос написав(ла):
Цитата:


Чёрт с ними, пусть не славяне, но если российский канал *КУЛЬТУРА* будет транслироваться по Украине, это уже что-то.


а що Пєрвого і НТВ в кабельній мережі для пропаганди вєлікодєржавія не вистачає?
#17072
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   23.03.2010 [21:02:50]
VIK написав(ла):
Цитата:
Атос написав(ла):
Цитата:


Чёрт с ними, пусть не славяне, но если российский канал *КУЛЬТУРА* будет транслироваться по Украине, это уже что-то.


а що Пєрвого і НТВ в кабельній мережі для пропаганди вєлікодєржавія не вистачає?


Не вистачае. Первый - пропаганда несуществующего благополучия, НТВ - наркотизация молодежи красивой жизнью буржуазии и воспитание насилия во всех формах, энциклопедия преступности. И кабельная мережа не у всех. Только на Культуре можно посмотреть высокохудожественные фильмы и концерты.Правда вряд ли Вы способны отличить шило от мыла раз сравниваете Культуру с Первым и НТВ.
#17093
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   23.03.2010 [21:14:56]
Дуже імпонує, що час від часу на форум пробивається "луч света в темном царстве", що може пояснити обивателям великі істини життя. Головне, Атос, що Ви в усіх аспектах вельми компетентні.
#17094
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   24.03.2010 [05:51:33]
#17096
RE: МАНІФЕСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО СПРОТИВУ   24.03.2010 [11:45:15]
Атос написав(ла):
Цитата:
Только на Культуре можно посмотреть высокохудожественные фильмы и концерты.Правда вряд ли Вы способны отличить шило от мыла раз сравниваете Культуру с Первым и НТВ.


З Вашою оцінкою Пєрвава і НТВ згоден на всі сто, навіть сам б так влучно не оцінив би, серйозно, і радий що в цьому ви таки відрізняєте шило від мила;) . А в плані Культури то ніхто ні з чим не порівнював, звичайно канал відрізняється від вищезгаданих, але всеодно залишиється пропагандистським інструментом, я б сказав миловидної експансії, але це скоріше в піку українським каналам які не займаються культурним наповненням власного інформаційного простору. Якщо не помиляюсь, какнал має онлайн трансляцію, для аналізу не завадить переглянути.
#17102
Показана лише частина коментарів. Всі пости дивіться на форумі.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
415 гостей та 1 користувач
OlegDic