УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
В Кам'янці-Подільському відбулася науково-практична конференція
Автор: Ruslan Nazarets   
18.03.10

11 березня в залі Магдебурзького права відбулась науково-практична конференція Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника за підсумками наукової роботи у 2009 році. Працівники закладу представили результати своїх досліджень у формі доповідей.

Директор музею-заповідника Станіславська Людмила Павлівна зазначила, що робота ведеться за усіма напрямками, як науковими, так і організаційними, які дозволяють розширити кругозір відвідувачів експозицій заповідника та збагатити вивчення історії міста. Дослідження ведуться у діапазоні від фольклорних скарбів на Поділлі, до вивчення творчості іноземних художників на Поділлі та у Кам’янці-Подільському. Йолтуховським Р.В активно досліджується розвиток спорту на Поділлі наприкінці XIX - I чверті XX ст. Валяровська Л.П. вивчає соціальний склад населення Кам’янця XVI ст. Про експонати-раритети зібранні для створення експозиції «Поділля у XX-XXI ст.», а саме у розділі «Поділля в роки Другої Світової війни» доповіла Дзюба С.В. «Стародруки у фондах Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника «Герби лицарства Польського, 1584 рік» досліджує Фурман Ю.М.

У підсумку заходу всі наукові працівники музею висловили бажання і далі працювати в обраних для себе напрямках і не зупинятись на досягнутому.

Додаткова інформація: Історичний музей-заповідник створено у 1890 році. Тепер його структура складається з історичного, художнього, археологічного, художнього, нумізматичного, науково-освітнього, фондового відділів. Важливим досягненням історичного музею-заповідника у 2009 році стало створення експозиції «Поділля у XX-XXI ст.». Відомі історики Юрій Мисик, Валерій Смолій, викладачі Кам’янець-Подільського національного університету, відвідавши експозицію, дали високу оцінку науковій концепції, яка лягла в її основу.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
208 гостей та 1 користувач
jacktow