УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
"Яка влада, такі й дороги" в Кам'янець-Подільському районі
23.03.10
23 березня Камянець-Подільська «Студентська Свобода» провела акцію «Яка влада, такі й дороги». 23 березня Камянець-Подільська «Студентська Свобода» провела акцію «Яка влада, такі й дороги».

«Свободівці» вирішили актуалізувати проблему катастрофічного стану доріг в районі, розмалювавши їх написами "Яка влада, такі й дороги!", "Вимагаємо ремонту!", "Водій, будь обережний – попереду ями!"

Окрім того самі ями та вибоїни було обведено жовтою фарбою, аби водії мали змогу бачити їх здалеку та уникнути пошкодження власних автівок.

Координатор Кам’янець-Подільської «Студентської Свободи» Володимир Шкрум наголосив, що стан доріг в районі є вкрай жахливим.

«Дороги – це ознака цивілізованості, ознака здатності влади виконувати її найголовнішу господарську функцію, адже жодним гарним політичним гаслом чи політичною технологію ями і вибоїни не залатаєш. Ремонт, який проводиться після зимового періоду не є системним і всього лиш маскує проблему. Кам’янець-Подільська «Студентська Свобода» своєю акцією звертає увагу на серйозну проблему і вимагає від влади її системного вирішення. Водії авто, які належно та регулярно сплачують транспортні збори не повинні страждати від бездіяльності влади. Негайного ремонту потребують і тротуари та пішохідні зони, прибудинкові території», - зазначив Володимир Шкрум.

  
  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
230 гостей