УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Інформація Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості щодо стану ринку праці міста
Написал Ruslan Nazarets   
29.04.10

Протягом січня-березня 2010 року в міському центрі зайнятості було зареєстровано 1285 незайнятих громадян, що на 26 осіб менше відповідного періоду минулого року. Всього на обліку перебувало 3333 незайнятих громадян, з них 2659 мали статус безробітного, що на 401 особу менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Вирішення проблем зайнятості населення ускладнюється незначним попитом на робочу силу. На 01.04.2010 року потреба підприємств, установ та організацій міста в працевлаштуванні склала 38 вакантних посад, на одне вільне робоче місце претендувало в середньому 48 осіб. Практично немає попиту на інженерно-технічні спеціальності і посади службовців.

Серйозною проблемою при працевлаштуванні залишається невідповідність професійно-кваліфікаційного складу осіб, які шукають роботу наявним робочим місцям. Тому, намагаючись максимально використати наявні вільні робочі місця, центр зайнятості організовує професійне навчання. За звітний період на професійне навчання було направлено 118 безробітних. Усього проходило професійне навчання 307 безробітних, з них 195 осіб віком до 35 років і 225 жінок.

Для більш повного забезпечення зайнятості громадян, їх матеріальної підтримки, служба зайнятості приділяє постійну увагу оплачуваним тимчасовим громадським роботам. Протягом звітного періоду в громадських роботах приймали участь 144 осіб з числа незайнятого населення. Фінансування громадських робіт проводилось як за рахунок коштів підприємств так і за кошти ФЗДССВБ.

На організацію проведення тимчасових громадських робіт було витрачено з ФЗДССВБ 24,9 тис. грн.

Протягом січня-березня 2010 року при сприянні служби зайнятості отримали роботу 765 незайнятих осіб, або 23% до усього незайнятого населення, яке перебувало на обліку в міському центрі зайнятості.

Середній розмір допомоги по безробіттю зменшився з 564 грн. на 01.04.2009 року до 542 грн. станом на 01.04.2010 року.

Протягом звітного періоду міський центр зайнятості отримав списки на вивільнення з 21 підприємства, організацій та установ міста, де передбачалося скоротити 266 осіб. Найбільше з підприємств переробної промисловості - 106 осіб, виробництво електроенергії, газу та води – 35 осіб, оптова і роздрібна торгівля – 15 осіб, державного управління – 72 особи. Фактично протягом 2010 року було вивільнено 41 особа, або 15,48 % до передбаченого вивільнення. Найбільше працівників було вивільнено з таких підприємств як: ВАТ “Модуль” – 14 осіб, Факультет військової підготовки національного університету ім.. Огієнка - 8 осіб.

Протягом січня - березня 2010 року до міського центру зайнятості звернулись за пошуком роботи громадяни, які найбільше були звільненні з таких підприємств:

  1. ВАТ “Модуль” – 31 особа;
  2. ЗАТ “Преттль Кабель Україна” – 21 особа;
  3. ТОВ “Кабельний завод” - 21 особа;
  4. Кам’янець-Подільське швейне підприємство -15 осіб;
  5. Центр електрозв’язку №2 Хм. Дирекції УДППЗ- 14 осіб.
  6. ПП „Віват” – 10 осіб.
  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 11