УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Кам’янець-Подільський долучився до міжнародної шкільної освітньої програми SPARE
Написал Ruslan Nazarets   
10.06.10

З метою підвищення рівня знань молоді з питань енергозбереження та залучення її до участі в енергозберігаючих проектах, щодо раціонального використання ресурсів та енергії, м. Кам’янець-Подільський долучилось до міжнародної шкільної освітньої програми SPARE, яка була ініційована Норвезьким суспільством охорони природи (Друзі Землі, Норвегія) в 1996 році.

SPARE - це міжнародна освітня програма про енергетику і навколишнє середовище для дітей 10-15 років, яка не лише дає знання, але і заохочує школярів до проведення самостійних досліджень, стимулює інтерес до застосування різних наукових досягнень. SPARE допомагає на практиці підвищити ефективність використання енергії в школі і удома та знайти відповідь на питання: як можна задовольнити нашу потребу в енергетичних послугах (для опалювання, освітлення, транспорту і так далі) без надмірних і небезпечних наслідків для природи.

Нещодавно національний координатор програми SPARE в Україні та громадська організація «Екологічний клуб «Еремурус»» провели, для викладачів шкіл м. Кам’янця-Подільського, перший навчальний інтерактивний тренінг-семінар «Навчання як засіб залучення дітей до діяльності по енергозбереженню». В ході семінару розглядались різні форми та методи, які використовуються при викладанні курсу «Енергозбереження та пом’якшення змін клімату».

В рамках програми SPARE, для проведення факультативних занять з курсу енергозбереження, школи міста будуть забезпечені відповідною літературою та навчальними посібниками з раціонального використання ресурсів та енергії.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 41