УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Щаслива мить дитячого свята в Кам'янці-Подільському
Написал Ruslan Nazarets   
11.06.10

Радісною подією стало проведення Міжнародного Дня захисту дітей – 1 червня, яке святковим відлунням перегукувалося у кожному мікрорайоні міста, до проведення якого долучилися всі дошкільні, загальноосвітні та позашкільні заклади міста.

Урочисте відкриття свята проходило у сквері «Водойма», де лунав дзвінкий спів, виконувались сучасні таночки та хореографічні композиції маленьких дошкільнят (ДНЗ № 1, 2, 5, 7, 16, 17, 18, 20, 21, 23) та вихованців центру дитячої творчості. Активними учасниками стали діти пільгових категорій, обдаровані та талановиті учні оздоровчих таборів міста ( СЗОШ № 1, 14, ЗОШ № 2, 6, 10, 11, 12, НВК № 8, 13 та гімназії), загальноосвітніх закладів та інтернатів.

Окрасою свята стали незвичайні панно різноманітних сонечок, які виготовили вихованці та педагоги кожного дошкільного закладу , змагаючись у конкурсі «Сонечко,сонечко,посміхнись». Гран-прі виборов ДНЗ № 17; І місце – ДНЗ № 9,16; ІІ- ДНЗ № 30, ІІІ - ДНЗ № 20.

Проведення показових виступів юних картингістів, дітей судно-модельного гуртка, юних туристів збирали навколо себе багато щасливих дітей. З цікавістю та захопленням дорослі та діти зупинялись біля презентаційної виставки творчих робіт організованої позашкільними установами та біля маленьких мешканців МЕНЦУМу.

Свої творчі здібності юні обдарування проявляли у конкурсі малюнка на асфальті та парапетах, проведеного Центром дитячої творчості.

Цікаво та захоплююче пройшли концертно-розважальні програми в різних куточкам нашого міста:

  • в зоні відпочинку мікрорайону «Жовтневий», в якій прийняли участь вихованці ДНЗ № 2,8,9,15,30,та учні ЗОШ № 7,10, НВК № 17.
  • в дворовому майданчику мікрорайону «Черьомушки» (ДНЗ №18,23, ЗОШ №15, НВК №16);
  • на території ЗОШ № 6 з участю учнів школи та дітей ДНЗ № 22;
  • на території ЗОШ № 12 відбулась розважально-ігрова програма «У світі дитячих мрій»;
  • на території ЗОШ № 11 з участю дітей ДНЗ №1 та учнів школи.

Незабутні та хвилюючим став концерт маленьких дошкільників садочка № 5 для дітей з особливими потребами ДНЗ №3,який закінчився спільними іграми, розвагами та врученням солодощів, а дошкільнят ДНЗ № 8 та вихованців БНРЦ привітав з святом вихованець дитячої школи мистецтв Голдибан Ілля, який за власно зібрані кошти з благодійних концертів придбав та роздав дітям подарунки.

1 червня при загальноосвітніх навчальних закладах відбулося урочисте відкриття 10 оздоровчих таборів ( СЗОШ № 1, 14, ЗОШ № 2, 6, 10, 11, 12, НВК № 8, 13 та гімназії), для дітей пільгових категорій: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, обдарованих та талановитих дітей.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >
Останні надходження

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 20