УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
День дільничного інспектора в Кам'янці-Подільському
Написал Ruslan Nazarets   
24.06.10

18 червня з нагоди професійного свята дільничних інспекторів у міськвідділі міліції відбулись урочисті збори. Від імені міської влади на урочисте зібрання для привітання прибув заступник міського голови В. Дибаш.

Із словами привітання до своїх колег звернувся начальник міського відділу міліції Дахно Юрій Валентинович. У своїй святковій промові він зауважив, що, незважаючи на велике навантаження та багатогранність завдань, які вирішують робітники цього сектору органів внутрішніх справ, у поточному році досягнуто гарних результатів. Міські дільничні, які несуть службу на 5 дільничних пунктах, за 5 місяців поточного року викрили 65 злочинів, виявлено і задокументовано 1982 правопорушення, розглянуто понад 1700 заяв та звернень громадян, з них більше 1000 - заяви про злочини. Наразі особливу увагу у своїй роботі дільничні інспектори приділяють попередженню насильства у сім’ї, профілактиці зловживання алкогольними напоями, коригуванню ситуації злочинності серед неповнолітніх та молоді, запобіганню вуличним правопорушенням. Юрій Валентинович зазначив, що завдяки дільничним спокій, затишок, порядок на вулицях та районах міста набагато покращився.

Із словами привітання від імені керівництва міста звернувся заступник міського голови Віктор Володимирович Дибаш. Від усієї громади міста, від імені міського голови Віктор Володимирович висловив дільничним слова вдячності за службу та турботу, за відповідальність під час виконання службових обов’язків. Саме дільничний інспектор – це „обличчя” колективу органів внутрішніх справ міста. Саме результати його роботи, насамперед, впливають на оцінку діяльності всієї міліції. Значний відсоток роботи, які виконують правоохоронні органи, припадає на дільничних інспекторів: вони добре розуміються в ситуаціях, які виникають у закріплених за ними районами, краще обізнані у проблемах пересічних громадян, першими надають їм допомогу. Заступник міського голови зазначив, що, незважаючи на складні часи, які переживає наше суспільство, низьку заробітну плату, кадрові проблеми, інспектори дільничної служби з честю виконують, покладені на них обов’язки, завжди готові допомогти та захистити тих, хто цього потребує. ВікторВолодимирович зі словами настанови звернувся до молодих інспекторів, які щойно розпочали свою службу, і порадив брати приклад із старших товаришів, служити інтересам територіальної громади, бути принциповими та відповідальними. Урочисті збори закінчилися врученням найкращим дільничним інспекторам почесних грамот та подарунків від виконавчого комітету міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог сайтов
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 46
и пользователей - 2
vollerka Flex2121