УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
«Податковий кодекс – це продовження війни проти підприємництва»
25.06.10

25 червня у Хмельницькому відбулася акція протесту проти прийняття нового Податкового кодексу. Участь в заході взяла Хмельницька міська організація ВО «Свобода».

 

На думку протестувальників влада перетворила обіцяні податкові канікули на звичайний фарс. Новий Податковий кодекс фактично знищить спрощену систему оподаткування та нівелює єдиний податок. Обурює підприємців і розширення повноваження податкової інспекції, адже чітко прослідковується порушення конституційних прав громадян України. Обшуки приміщень, безапеляційність рішень ухвалених податковою, примусове стягнення, арешти – це, на думку пікетувальників, пряме нищення підприємництва. В Податковому кодексі закладено системне ігнорування принципу рівноправності платників та органів податкової інспекції. Відповідальність за порушення з боку платника податків збільшено в 4 рази. Замість обіцяного зменшення податкового тиску зафіксовано збільшення ставок та розширення бази оподаткування по 11 з 19 загальнодержавних податків. Учасники заходу переконані, що так зване "покращення" адміністрування відбуватиметься в основному, за рахунок скорочення 10 безглуздих та непрацюючих місцевих податків і зборів (збір з власників собак, збір за використання символіки, за участь на бігах тощо), питома вага яких, в загальному обсязі місцевих податків і зборів не більше 1%.

 

Протестувальники виклали свої вимоги в резолюції мітингу:

Основні вимоги:

- негайно відкликати проект Податкового кодексу України;

- погодити Податковий кодекс України з незалежними громадськими організаціями малого і середнього бізнесу, шляхом проведення широкого громадського обговорення його положень.

 

У разі ігнорування вимог підприємці погрожують широкомасштабними акціями протесту та страйками.

 

«Ми неодноразово наголошували, що кримінально-олігархічна влада абсолютно свідомо нищить середній клас, основа якого саме дрібне та середнє підприємництво. Нова редакція Податкового кодексу – це продовження війни, яку оголосили підприємцям. І ця війна триватиме, поки підприємці самі не стануть на свій захист і не продемонструють свою силу. Показати хто в домі господар потрібно вже, і не на кухні, чи перед телевізором. Завтра може бути пізно, завтра вже можуть відбирати останній заробіток і вижмуть усі соки і повністю знищать. Сьогодні саме середній клас повинен виступити проти антиукраїнської політики, проти нищення суверенітету і перетворення нас в колонію та зберегти Українську Державу для прийдешніх поколінь», - наголосив голова Хмельницької обласної організації ВО «Свобода» Ігор Сабій. 

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
234 гостей